Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
İzmir Web Grafik

İzmir Web Grafik

Profesyonel bir İzmir Web Grafik ajansı ile çalıştığınızda web sitenizin birçok yeni teknolojiyi barındırmasını sağlarsınız. Bu sayede uzun yıllar aynı web sitesini sorunsuz, eski moda olmadan kullanabilirsiniz.

Responsive Tasarımın Faydaları

Örneğin İzmir Web Grafik ile çalışarak Responsive yani duyarlı bir web siteniz olabilir. Duyarlı bir web sitesinin faydaları çoktur. Müşterilerinizin işletmenizi çevrim içi görüntülemek için kullandığı cihaza uyarlanan duyarlı web tasarımına sahip bir web sitesi düşünün. İçeriğin, metnin, başlıkların ve gerçekte hareket eden görüntülerin o belirli ekranın boyutuna sığacak şekilde düşünün. İster tablet, ister iPhone, ister iMac veya PC masaüstü olsun! Tarayıcı boyutunun bir boyuttan diğerine kaymasıyla ayarlamaların yapıldığını tam anlamıyla görebilirsiniz. Şimdi itiraf etmeliyim ki, bunu ilk gördüğümde uçurulmuştu!

Bundan daha inanılmaz ne olabilir ki? İzmir Web Grafik ile duyarlı web tasarımının çok fazla ilgi görmeye başlamasının şaşılacak bir şey yok – gerçekten de mevcut ve en elverişli teknolojidir. Estetik dışında, duyarlı tasarımın bilmeniz gereken bazı önemli yararlar vardır. Bu yüzden bu wp_betawpposts yazısında bu avantajlardan bir kısmına geçebiliriz! Duyarlı web tasarımı söz konusu olduğunda, özellikle yeni bir işletme web sitesi oluşturuyorsanız, size bilgili ve akıllı bir karar verme araçları sunmak isteriz.

Zahmetsiz Çoklu Aygıt Uyarısı

İzmir Web Grafik ile sahip olacağınız duyarlı web tasarımının temel yararı, bir web sitesini farklı ekranlara uyarlama esnekliğidir. Web sitenize her tür cihazdan kolaylıkla erişilebilir olur. Elle hazırlanmış web sitenizin otomatik olarak ayarlanması ve optimize edilmesi (müşterinizin izleme keyfi için) düşünün. Zahmetsizce var olan çeşitli ekran boyutlarına uyarlar. Ve bildiğimiz şekliyle web tasarım endüstrisini ve iş web sitelerinin rekabetçi manzarasını değiştiriyor! Ekranın boyutuna bağlı olarak, web siteniz hareket edecek, içerik yeniden yerleşecek, resimler yeniden boyutlandırılacak, yazı tipi boyutları değişebilir, düzen değişir ve hatta gezinme, müşterilerinizin hangi aracı kullandığından bağımsız olarak olağanüstü bir kullanıcı deneyimi sunacak şekilde ayarlayacaktır. İşinizi görüntülemek için!

Bakım Kolay

Web sitenizin birden fazla sürümünü oluşturmak pahalı ve hantaldır. Örneğin bir masa üstünü, iPad’i ve iPhone’u düşündüğünüzde, web sayfanıza bir güncelleme yapmaya çalışırken çabalarınızı üç katına çıkarmalısınız demektir. İzmir Web Grafik ile duyarlı web tasarımı ile bu ekstra gayreti tamamen önleyebilirsiniz. Web siteniz farklı cihazlarda kesintisiz çalışacak ve web sitenizi güncellemeniz gerektiğinde, içerik yönetim sisteminiz üzerinden yalnızca bir platform güncelleyin. Uzun vadede bu size zamandan tasarruf sağlayacak ve web sitenizin birden fazla sürümünde çalışmak zorunda kalmaktan kaynaklı baş ağrılarından kaçınmanıza yardımcı olacaktır.

SEO’yu iyileştirir

Burada yarar, yalnızca bir bağlantı için içeriği optimize etmeniz gerektiği gerçeğidir. URL yapısı, tüm cihazlar için sabit kalır. İzmir Web Grafik ile duyarlı tasarımı sayesinde, içeriğinizi güncellemek ve optimize etmek kolay, içeriğinizi tüm cihazlar için optimize eden bir URL’ye sahipsiniz. İster Samsung telefonu, iPad veya masaüstü duyarlı web tasarımı Google tarayıcılarının web sitenizin sayfalarını dizine eklemelerini kolaylaştırır.

Daha Yüksek Dönüşüm

Eğer mallarınızı ve hizmetlerinizin online olarak daha fazla satıyorsanız, daha fazla dönüştürme yapıyorsunuz demektir. Müşterileriniz işinizi buluyor ve tabletleri ve mobil cihazları kullanarak alışveriş yapıyorlarsa, dönüşümünüz artmaktadır. Birçok dönüşüm metrikinizden bir tanesi satış olursa, üst sıranızda da yukarı doğru bir kayma görebilirsiniz!

Mobil Satışları Arttırıyor Mobil

İnsanlar çevrim içi satın alıyor ve bu satın alımları yapmak için tabletlerini ve akıllı telefonlarını kullanıyorlar. Onları daha da rahat hissetmek için bunu yaparken İzmir Web Grafik ile çalışarak duyarlı tasarım şarttır.

Dikişsiz Kullanıcı Deneyimi İnanılmaz

Web sitenizin bazı bölümlerinin düzgün çalışmadığını veya bazı görüntülerin gergin veya yerinde olmayan bir görüntü gibi görünmesini hayal edin. Bu özensiz mi geliyor? İzmir Web Grafik Potansiyel müşterileriniz dikkat dağılımlarını fark edecek mi?

Sitenizi Daha Uzun

İş web sitenizi oluşturmak için İzmir Web Grafik ile son teknolojiyi kullandığınızda, nihai ürünün daha yüksek kalitede olacağını ve daha uzun süre alakalı kalacağını söylemeye gerek yok. Duyarlı web tasarımının potansiyelini vurgulayan eMarketer’in sunduğu hızlı istatistiklere göz atın.

  • B2C E-Ticaret’in 2013 için neredeyse 400 milyar doları bulması bekleniyor.
  • Mobil Reklam harcaması bu yıl sadece 7,7 milyar dolara ulaşacak.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle İzmir Web Grafik çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

İzmir Web Grafik yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

About Author

Medanis Destek