Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
İzmir SEO Uzmanı

İzmir SEO Uzmanı

Medanis Bilişim A.Ş, ülkenin dört bir yanındaki orta ve büyük ölçekli şirketlere yenilikçi web pazarlama çözümleri sunan eksiksiz bir internet pazarlama ve SEO şirketidir. SEO, web tasarımı, e-ticaret, web sitesi dönüştürme ve internet pazarlama servislerinde lider olan firmamız, trafik kazanma, ziyaretçileri dönüştürme ve sonuçta müşterilerimiz için gerçek sonuçların elde edilmesi için etkinliği ölçmekten gurur duymaktadır. İzmir SEO Uzmanı arıyorsanız bizimle iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Web tasarımımız, SEO ve dijital pazarlama çalışmaları için giderek genişleyen bir çalışma alanımız. İzmir SEO Uzmanı Medanis Bilişim A.Ş diğer sayısal ajanslardan ayrı kılan şeyleri keşfetmek için bugün ekibimizle iletişime geçin.

İÇ HEDEFLERİNİZİ ANLAYIN
Dahili işletme hedeflerinizi öğrenmek ve çabalarımızı bu doğrultuda düzenlemek, İzmir SEO Uzmanı stratejimizin en önemli bölümünü oluşturmaktadır.
 
TEKNİK DÜZELTMELER
 
Web siteniz yüzeyde iyi görünebilir, ancak kaputun altına bakın ve sıralamalarınıza zarar verebilecek teknik sorunları hallettiğinizden emin olun.
 
KALİTELİ ANAHTAR KELİME ARAŞTIRMASI
 
Büyümek istediğiniz yönü öğrendikten sonra sizi oraya götürecek doğru anahtar kelimeleri derlemek için zaman ayırıyoruz.
 
SAYFA İÇİ OPTİMİZASYON
 
Web sitenizin, ideal anahtar kelimeleriniz için sıralandığı diğer sitelerle olan yetkisini karşılaştırarak, sıralama yapabileceğinize emin olduğumuz, sayfa üstünde hedeflemeyi ayarlar ve uygularız.
 
BAĞLANTI KURMA
 
Sıralamaları korumak ve yolda daha rekabetçi araştırmalar yapmak için kaliteli bağlantılardan sonra sürekli olarak ilerleyip onları optimize etmeye çalıştığımız sayfalara stratejik olarak yönlendiriyoruz.
 
İZLEME VE RAPORLAMA
 
Tescilli kontrol panelimizi kullanarak, organik trafiğinizin kalitesini gelir düzeyinde analiz edebileceğiz. Bu, ROI’nizi doğrudan etkileyecek kararlar vermemizi sağlar.
 

İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, hizmetlerimiz tıklama başı ödeme yönetimi (PPC), teknik ve yerel İzmir SEO Uzmanı, içerik geliştirme, infografi , video üretimi, sosyal medya büyümesi ve web analitiği yoluyla başarıyı ölçmek içerebilir. Ölçülebilir sonuçlar sağlayacak, büyümeni teşvik edecek ve fırsatlar yaratacak bir gelen pazarlama stratejisi oluşturmak için ekibinizin ihtiyaç duyduğu tüm kaynakları sağlayabiliriz.

Web varlıklarınızı tamamen kullanarak ve doğru ziyaretçileri çekerek işletmelerin büyümesine yardımcı olarak, trafiği olası satışlara ve satışlara dönüştüren optimize edilmiş ve çekici bir deneyim oluşturuyoruz. Müşterileriniz ürünleriniz ve hizmetleriniz için çevrimiçi olarak arama yapıyor.

Siteniz umutları satışlara veya potansiyel müşterilere dönüştürmüyorsa, rakipleriniz için kolay toplama olur!

İzmir SEO Uzmanı söz konusu olduğunda Mednais Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Yaklaşımı bütünseldir. Bu, SEO için tüm web sitenizi optimize etmek işimiz demektir. SEO için düzgün bir şekilde optimize edilmiş bir web sitesine giren birçok faktör vardır. Tüm faktörler dahil edildiğinde ve yeni içerik düzenli olarak eklendiğinde; arama motorlarında iyi sıralamaya yönlendirilmiş bir web sitesinin ince ayarlanmış bir makineye sahip olursunuz.

Başlangıçta … Anahtar Kelime Araştırması

Web sitenizdeki sayfaları optimize etmeye başlayabilmemiz için hangi hedef kelimeleri dahil etmemiz gerektiğini bilmemiz gerekir. Her şey doğru anahtar kelime araştırmasıyla başlar. İş hedeflerinizi tam olarak anmak ve anahtar kelime araştırma sürecimizi hedeflerinize uygun hale getirecek şekilde düzenlemekle başlıyoruz. İzmir SEO Uzmanı olarak önce anahtar kelimelerinizi tespit ederiz.

İzmir SEO Uzmanı Optimizasyon Faktörleri

Sayfa SEO, tarayıcı başlıkları, meta açıklamaları, sayfa üstbilgileri, içerik yapısı, iç bağlantı oluşturma ve web sitenizi mümkün olduğunca arama motoru dostu yapmak için daha birçok gibi çeşitli sayfa öğelerinin optimizasyonunu ifade eder. Aşağıda odaklanacağımız İzmir SEO Uzmanı faktörlerinin bazıları bulunmaktadır.

 • Başlık Optimizasyonu – Başlık etiketi, web sayfanızın Arama Motoru sonuçlarında listelenecek ilk ve en önemli şeydir. Bu etiket, arama motorlarına sayfanızın ne hakkında olduğunu söyler. Her sayfanın kendi tarayıcı başlığına sahip olduğundan emin olmalısınız. Etiketin uzunluğu, arama motorlarının başlığınızın bir bölümünü kesip nokta ile değiştirilmesi durumunda boşluklar da dahil olmak üzere 70 karakteri aşmamalıdır.
 • Meta Açıklama Optimizasyon  – Meta açıklamaları, web sayfasının baş bölümündedir ve arama sonuçlarında ana bağlantıın hemen altında görünür. Bir sayfanın anahtar kelime üzerinde nasıl yer aldığı konusunda bir faktör değildir, ancak bunlar önemlidir. Metin potansiyel müşterinizin web sitenize girmeden önce okuduğu ilk şeydir. Meta açıklaması, web sitenizdeki her sayfa için benzersiz olmalı ve sayfanızın içeriğiyle alakalı ifadeler içermelidir.
 • İçerik Optimizasyonu  – İçerik SEO’da kraldır ve benzersizdir, hedef anahtar kelime zengin içeriği, sitenizi arama sonuçlarının en üstüne taşıyan en önemli faktördür. İçeriği düzenli olarak eklerseniz, arama motoru web sitenizi daha sık ziyaret eder.
 • İç Bağlantı Yapısı  – İç Bağlantı Yapısı, Sitede Optimizasyon’un önemli ve karmaşık bir parçasıdır. Ana sayfadan bazı önemli sayfayı ve web sitenizdeki diğer bazı popüler sayfaları bağlamak, web sitenize kaliteli bağlantılar verir.

Yerel SEO İşletmeler İçin Benzersiz Bir Fırsattır

Yerel arama optimizasyonu, müşterilerinizin herhangi bir cihazda sizi aradıklarında işletmenizin çevrimiçi durumunu yerel arama sonuçlarında daha belirgin bir hale getirmek için kullanılan bir dizi işlemdir. İşletmeniz yerel trafikte çalışıyorsa, çevrimiçi arama stratejinizin bir bölümünün yerel arama optimizasyonu olması zorunludur. Google, Yahoo ve Bing’in hepsinde artık yerel arama sonuçları var ve bunları normal sıralama sayfalarına karıştırıyorlar.

Bu, çoğu işletme için eşsiz bir fırsattır. Çevrimiçi rekabetin çoğunun web sitelerini yerel arama için optimize etmedi. Aşağıda, müşterilerimiz için takip ettiğimiz yerel arama stratejilerinin bazıları bulunmaktadır.

Yerel Optimizasyon İçin Yerinde İzmir SEO Uzmanı

Site İçi SEO Optimizasyonun temel amacı, web sitenizi hedeflenen anahtar kelimeleriniz (ve yerel hedefli anahtar kelimeleriniz) için arama motorlarıyla alakalı hale getirmektir. Bu süreç, hedeflediğiniz yerel arama pazarında daha iyi anahtar kelime sıralama pozisyonu için yapacağımız ilk etkinliktir.

Odaklanacağımız öğeler, tarayıcınızın başlıklarına ve meta etiketlerine konumunuzu (şehir adı gibi) ekleyecektir. Ayrıca yerel hedef anahtar kelimeleri web sitenizin içeriğine dahil edin. Ayrıca, içerik geliştirme stratejinizde konum terimlerini güçlendirin.

Yerel Arama Dizinlerinden En İyi Şekilde Yararlanma

İzmir SEO Uzmanı Yerel arama optimizasyonu, işletmenizin bulunduğu yeri Google ve Bing İşletmeler İçin Yerel Arama gibi yerel arama dizinlerinde listelenen ve güncel tutmayı içerir. Arama motorlarına benzer şekilde, yerel dizinler de rekabet edebilir. Bu hizmetlerin sunduğu tüm alanları doldurmanın yanı sıra, müşterilerinizin sizi bulabilmesi için bilgilerinizin doğru ve güncel olmasını sağlamak önemlidir.

İzmir SEO Uzmanı Yerel Arama için Sosyal Medya Kullanın

Sosyal medya, müşterilerin işletmelerle etkileşim kurmaları ve geri bildirimlerini bildirmeleri için yeni bir yol sunar. Ayrıca, sosyal işletme profillerinizi güncel tutarak ve tamamlayarak, müşterilerinize sizi bulma konusunda daha iyi erişime izin veriyorsunuz. Web içeriğinizin iyileştirilmesi ve anahtar konum bilgisi eklenmesi, yerel pazarlarda arama sonucu sıralama sıralamanızı da artıracaktır. Sosyal medya eklenmesiyle yerel arama optimizasyonu planınız, işletmenizin ihtiyaç duyduğu müşteri katılımını ve yerel trafiğinizi sağlayabilir.

İzmir SEO Uzmanı

 • Bazı işletmelerin kendi geliştirme ekipleri var, ancak mevcut etkinliklerini tamamlamak için profesyonel İzmir SEO Uzmanı hizmetlerine ihtiyaç duyuyorlar. Medanis İzmir SEO Uzmanı danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Bu danışmanlık hizmetleri, geliştirme ekibi için bir kutuya sarılmış aynı yüksek hedefli stratejilerdir ve uygulama talimatlarını takip etmek kolaydır. Daha gelişmiş İzmir SEO Uzmanı tekniklerimiz için, uygulamanıza ve sayfanızdaki optimizasyona yardımcı olması için her zaman atlayabiliriz. Biz diğer iş büyümeye çalışıyoruz ‘ve beyaz şapka, kanıtlanmış SEO izlemek, onun mucizeler çalışıyoruz. Bizi bir SEO danışmanı olarak kullanmak için daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

İzmir SEO Uzmanı Optimizasyonu

 • Basit. Bağlantıları ve / veya sayfaları kırarsanız, derecelendirilmezler.
 • Web sitenizin ve sayfalarınızın arama motoru örümcekleri tarafından doğru şekilde endekslenmesini sağlayacağız. Kırık linkleri, kanonik hataları, dizin sıkışmasını, robots.txt dosyasını, xml site haritasını, kötü bağlantıları ve diğer arama motoru örümcek barikatlarını tanımlamak için araçlarımızı kullanarak kapsamlı bir analiz içerir. Buna ek olarak, sitenizin dahili bağlantı yapısına ve sitenizin yetkisini oluşturacak URL yapısına yapılabilecek SEO iyileştirmeleri hakkında rehberlik sağlamaktayız.

İzmir SEO Uzmanı Kod Optimizasyonu

 • İyi düşünülmüş ve temalı bir anahtar kelime stratejisi uygulandığında, web sitenize anahtar kelimeler uygulamaya başlayabiliriz. Pek çok İzmir SEO Uzmanı şirketi için optimizasyon süreci temel HTML öğelerinin uygulanmasıyla bitiyor. Bu, web sayfalarınızı optimize ederken ne yaptığımızın yalnızca bir parçasıdır. Kod optimizasyonumuzda Meta etiketlerin optimizasyonu, başlıklar yapısı, sayfa hızını, web erişilebilirlik niteliklerini, Yapılandırılmış Verilerin uygulanmasını yavaşlatan gereksiz kodların kaldırılması vb. yer almaktadır.

İçerik Geliştirme ve Optimizasyon

 • İzmir SEO Uzmanı “içerik kraldır” diye bir söz vardır ve bu bir ölçüde doğrudur. Web sitenizin sayfalarında kullanmadığınız anahtar kelimeler için sıralamayı bekleyemezsiniz. SEO hizmetlerimiz, normal beklentilerin ötesine geçen sayfa içeriği için en iyi uygulamaları içermektedir.

İzmir SEO Uzmanı İçerik Pazarlama 

 • Site otoritesi ve güven üzerine kurulum (saha dışı optimizasyon), en kritik arama motoru sıralama sinyallerinden biridir. Arama motorları, sitenize bağlanan web sitelerinin miktarı ve kalitesiyle web sitenizin popülaritesini, güvenini ve yazarlığını ölçer. Müşterilerimizle bağlantı satın alımını organik olarak teşvik eden ve bu stratejileri ek hizmetler ile destekleyen bir İzmir SEO Uzmanı stratejisi geliştirmek için çalışıyoruz. İçerik / yazı pazarlaması, işletmenizle alakalı en kaliteli web sitelerini ve organik olarak otoriteye ve güvenilir siteye nereye konumlandığınızı bulur.

Sosyal Medya Entegrasyonu

 • Son on yılda SEO’nun en önemli değişikliklerinden biri sosyal ağların ortaya çıkması olmuştur. Organik olarak bağlantı popülerliğini artırmak için çekirdek bir strateji, içerik yaratmak ve sosyal ağlarda bir varlık oluşturmaktır. Sosyal medyanın optimizasyonuyla ilgili olan tüm müşterilerimizle birlikte çalışarak sosyal ağlardan trafik sağlamaya ve arama motoru sıralamalarını arttırmaya yardımcı oluyoruz.

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

 • Çoğu İzmir SEO Uzmanı birkaç anahtar kelimeye odaklanır ve bu anahtar kelimelerdeki sıralamaları artırmaya çalışır. Bir SEO strateji oluştururken, sıralamaların ötesine bakarız. İlk odak noktamız, anahtar kelimeleri hedeflemeye odaklanıyor ancak daha büyük resim, arama motorlarından trafik üretiyor ve bu trafiği satışlara veya potansiyel müşterilere dönüştürüyor.

İzmir SEO Uzmanı Mobil Optimizasyon

 • Aramaların çoğunluğu artık mobil cihazlarda yürütülürken, mobil optimizasyon şart olmalı ve Google tarafından puanlama sinyali haline gelmiştir; aslında işletmenizin mobil web sitesi yoksa veya mobil değilse sıralamanız zarar görebilir arkadaş canlısı. Tüm planlarımız, web sitenizi mobil cihazlar için nasıl kolaylaştıracağınıza ilişkin önerileri içerir ve bazı durumlarda web sitenizin mobil uyumlu bir sürümünü sizin için oluştururuz!

Profesyonel SEO hizmetlerimizi işinize uyarlıyoruz.

Aralarından seçim yapabileceğiniz temel tekliflerimiz arasında aşağıdakiler bulunmaktadır:

 • Arama Motoru Optimizasyonu pazarlaması ve yönetimi – uygulama ve web sitesi düzenleme ile ilgili tüm teknik yönleri ile eksiksiz.
 • İzmir SEO Uzmanı Danışmanlığı: Kendi bünyesindeki teknik kaynaklara sahip şirketler için SEO en iyi uygulamalarını ve şirketiniz için özel SEO stratejilerini stratejik hale getirebilen bir SEO danışmanı olarak çalışıyoruz.
 • Arama motoru optimizasyon stratejinizi güçlendirmek için Komple Sosyal Medya Kampanyaları
 • Uzman bağlantı kaldırma ve bağlantı temizleme hizmetleri. İzmir SEO Uzmanı, Google cezalarını kaldırmada %100 etkili.
 • Artan sunucu hızı yüzünden sıçrama oranlarının % 10 ila % 70 oranında azaltılmış sonuçlar elde ettik.
 • Pek çok SEO çözümü var, hepsini listelemeyeceğiz, 14 yılı aşkın bir deneyime sahibiz ve sektörümüzün keskin kenarında kalabilmek için bilgimizi her geçen gün büyütüyoruz

SEO, web sitenize organik arama motoru trafiğini (Google, Bing, Yahoo! Vb.) Artırmak amacıyla anahtar kelimeler için yetki ve alaka oluşturmak için web sitesi kodunu ve içeriği düzenleme sürecidir. SEO, arama motorlarının İnternet’in engin denizinde sitenizi bulmasına yardımcı olan şeydir. Bu nedenle, SEO pazarlama şirketi olan İzmir SEO Uzmanı, her ölçekteki işletmeler için özel kampanyalar geliştirmek için sizinle birlikte çalışır.

Site dışı SEO veya (backlink geliştirme), markalarınızın otoritesine zarar verebilecek bağlantıların miktarını azaltmanıza yardımcı olacaktır. Rekabet stratejilerinizi yıkar ve sektörünüz veya nişiniz için özelleştirilmiş bir uzun vadeli SEO planı hazırlarız.

İzmir SEO Uzmanı Servisleriyle Artılarınızı Geliştirin

 

Markanızın inşasında çok zaman, çaba ve enerji harcadınız. Dolayısıyla, işletmeniz için güçlü bir çevrimiçi varlığı kurmak ve genişletmek ve alt satırınızı iyileştirmeye gelince, SEO’ya bir defadan fazla geçmeniz gerekir . Çabalarınızı sürekli olarak geliştirmenize yardımcı olacak bir iş ortağına ihtiyacınız var.

Yaptığınız işin başarısı ve karlılığı konusunda kendine çok önem veren birine ihtiyacınız var. Uzun mesafe için içeride olan biri. İzmir SEO Uzmanı aylık arama motoru optimizasyonu hizmetlerini seçtiğinizde, yalnızca markanızın görünürlüğünü iyileştirmekle kalmayıp aynı zamanda yeni müşteriler çekmek için tasarlanmış sürekli bir ilişki kurmuş olursunuz.

Bugün, yarın ve ötesi için eksiksiz İzmir SEO Uzmanı Hizmetleri

Bir gecede başarılı bir SEO stratejisi oluşturulmaz. Bu, bir çok tutkunun, sabırın ve planlamanın sonucudur. Gerçekçi ve ölçülebilir SEO hedeflerini belirlemenize ve bunlara yardımcı olmaya zaman, beceri ve sıkı çalışmamızı adamak vaat edebiliriz.

 • DAHA İYİ SEO YOLUNDA DOĞRU BİR ORTAK

  ROI’lar veya KPI’lar veya başka modaya uygun alfabe çorbasından endişelenmeden önce SİZ’i tanımış oluruz. Sizinle, markanızla ve işletmenizle derinlemesine bir ilişki kurma hedefiyle başlıyoruz.

  Anahtar kelimelerden ve stratejiden A / B testine ve derinlemesine analitiklerden, sizin için her adımda yanınızdayız, sizin için işe yarayan SEO’yu acımasızca takip ediyor.

 • AYLIK YENİLİK UZUN SÜRELİ SEO STRATEJİSİNİ KARŞILAMAKTADIR

   

  Uzmanlarımız, hedeflerinizi düzenli olarak gözden geçirecek , yeni fırsatlar belirleyecek ve uzun vadeli SEO hedeflerinize uygun olarak çalışmaya devam ederken yeni ilgi uyandırmaya yardımcı olacak yeni ve heyecan verici proje planları sunacaktır.

 • DERİNLEMESİNE ANALİZ VE TEKNİK SEO

  Araç kitlerimizi ve beceri setlerimizi sürekli genişletiyoruz ve hepsi de en güncel verileri toplayıp doğru bir şekilde uyguladığımızdan emin olmak için. Dünyanın önde gelen 30’dan fazla SEO aracına erişebiliriz ve sitenizin performansını ve karlılığını artırmanıza yardımcı olmak için bunları kullanıyoruz.

  Aylık İzmir SEO Uzmanı hizmetler paketinin bir parçası olarak ekibimiz aşağıdakileri içeren bir dizi kritik unsur üzerinde stratejik bir rol üstlenecektir:

  • Ayrıntılı Analiz incelemesi
  • Site sağlığı ve taranabilirliği
  • İçerik boşlukları
  • Dönüşüm yolları
  • Arama motoru sonuçları sayfası (SERP) varlığı
  • Sosyal medya pazarlaması ve promosyonları
 • BİR SEO- SOSYAL STRATEJİ

  Müşterileriniz daha önce hiç olmadığı gibi sosyal medyaya güveniyor ve gerçek bağlantıları daha fazla dönüştürmeyi teşvik etmek için yapmak için akıllı ve stratejik bir sosyal medya yönetimine ihtiyacınız var. Sosyal medyalarınızı, medya satın almalarınızı ve genel sosyal stratejinizle SEO hedeflerinizi desteklemek için ekibinizle yorulmadan çalışırız.

 • SEO DOSTU İÇERIK PAZARLAMA

  Bazen, müşterilerin dişlerini batırmak için biraz daha ihtiyacı var. Yüksek kaliteli içerik, dengeli bir İzmir SEO Uzmanı hizmetleri tablasını oluşturan ekmek ve tereyle ilgili olup, ekibimiz, içeriğinizin hem arama motorları hem de sizi bulmak için onları kullanan müşteriler için yazılmış olduğundan emin olmak için sizinle birlikte çalışır; kısa ve uzun vadeli SEO hedefleri.

  Rakipleriniz yapıyor.

  Rakipleriniz İzmir SEO Uzmanı ‘na yatırım yapıyorlarsa, ilk sayfayı zorlarken sıralamada yukarı çıkacaklardır .

  Maliyet açısından etkili.

  SEO ile elde ettiğiniz müşteri türünde az sayıda pazarlama çabası bulunmaktadır.

  İşe yarıyor.

  En yeni stratejileri ve teknikleri kullanarak
  arama motorlarını, web sitenizin müşterilere
  arama için en iyi çözümü sunduğuna ikna etmesine yardımcı olacağız .

  İzmir SEO Uzmanı Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Emlak Web Tasarımı çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. İzmir SEO Uzmanı çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

  İzmir SEO Uzmanı yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden İzmir SEO Uzmanı yorumlarınız için teşekkür ederiz.

About Author

Medanis Destek