Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
İzmir SEO Firması

İzmir SEO Firması

Web siteniz, işletmenizi büyütmek için gerekli olan organik arama trafiğini üretmiyor mu? Bunun için İzmir SEO Firması ‘na mı ihtiyacınız var? O zaman doğru yerdesiniz.

SEO analizi temel sorunlarımızı tanımlar ve uygulanabilir çözümler sunar.

Web sitenizin performans sorunlarına sınırlı bir gözle bakan ve başarı için öneriler sunmayan ücretsiz veya ucuz otomatikleştirilmiş analizlerle boş yere vakit harcamayın.

İzmir SEO Firması MEDANİS Bilişim A.Ş kişiselleştirilmiş web sitesi analizi beş ana alanı denetlemekte, bireysel testler gerçekleştirmekte ve web sitenizin performansını artırmak için uygulanabilir öneriler sunmaktadır. İzmir SEO Firması uzman ekibimiz, sitenizin performansını kapsamlı bir şekilde incelemekte ve daha fazla organik arama trafiği oluşturmak ve işletmenizi büyütmek için ihtiyaç duyduğunuz bilgileri sağlamaktadır.

Nasıl yapılacağını öğrenin:

 • Sitenizin mevcut trafiğinden tam olarak yararlanın
 • Sitenizi yapısal açıdan sağlamlaştırın ve doğru anahtar kelimeler için iyi sıralamaya ayarlayın
 • Hem alıcıların hem de arama motorlarının ihtiyaçlarını karşılamak için içerik geliştirin
 • Yüksek sıralamalar için gereken kaliteli linkleri ve saha dışı güvenilirliğini kazanın ve geliştirin
 • İçeriğinizi ve mesajınızı paylaşmak için doğru etkeni bulun

SEO ve İçerik Pazarlaması her geçen gün gelişir. Amacımız, organik arama hedeflerinizi okumaktır. Ancak, dijital pazarlama hedeflerinizin ayrıntılarını öğrendikten sonra, hedeflerinize ulaşma konusundaki ilk stratejik adımlarımızı atacağız.

Teknik rehberlikten sayfadaki, site dışı ve her şey arasındaki teknik önlemlerden İzmir SEO Firması Medanis Bilişim A.Ş, sitenizin performansını artırmak için SEO deneyimine sahiptir.

Geliştirdiğimiz içerik pazarlama kampanyaları, SEO ve sosyal medya çabalarınızla mükemmel bir şekilde örtüşüyor ve işletmeniz için eksiksiz bir organik medya stratejisi oluşturuyor. Oluşturduğumuz içerik türleri arasında wp_betawpposts gönderileri, web sayfaları, sosyal yayınlar, e-kitaplar, bilgi tabanları, videolar, vaka analizi ve ürün açıklamaları yer almaktadır.

Müşterinizin demografik özelliklerini ve çevrimiçi davranışını anlamak, etkili bir organik medya kampanyası oluşturmak için gereklidir.İzmir SEO Firması yazılım yenilikçileriyle ortaklık kuruyor ve yüksek eğitimli uzmanlarımızın organik medya çabalarını en üst seviyeye çıkarmak için eksiksiz bir bilgi cephanesi ile donatılmış olmalarını sağlıyor.

İzmir SEO Firması Medanis’te her şeyin üstünde ve ötesinde insanlara öncelik veriyoruz. Çalışanlarımızla, müşterilerimizle veya müşterileri ile olsun, ilişkilerin önemli olduğunu anlıyoruz.

Veri analizinin kullanılması yoluyla geliştirilen içgörülerle birlikte açık ve sık iletişim düzeni sayesinde; müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirler ve anlarız. Daha sonra, müşterilerimiz için yenilik yapmak ve verimli ve verimli sonuçlar üretmek için bilgi ve deneyimimizi uygulamaya odaklanıyoruz.

İzmir SEO Firması olarak yenilikçilik, nitelikli bireylerin çalışmalarına gurur duyduğundan ve yeniliği akılda tuttuğundan, çalışanların herkese üstün olmasına odaklanırız. Bunu, müşterilerimiz için olumlu sonuçlar üretmek için birlikte çalışan, amaç ve itici bir işyeri yaratmak için yaparız.

İzmir SEO Firması Medanis, müşterilerimize SEO , PPC ve sosyal medya kampanyalarımızı sürekli olarak hassaslaştırmak için verileri kullanarak yenilikler yapmayı öğretiyoruz . İzmir Urla Teknokent merkez ofisimizden yerel, ulusal ve uluslararası kampanyalar için yönetilen hizmetler, eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

SEO, PPC  bütüncül bir yaklaşımla veri ve araştırmayı tam olarak kullanabilmek için müşterilerimizle yakından çalışıyoruz. Bu veri odaklı yaklaşım, devam eden stratejiyi bilgilendirmek ve arama pazarlama ve dönüşüm optimizasyonu çabalarımızı yönetmemize yardımcı olmak için sağlam bir temel sağlar.

Her müşteri farklıdır  İzmir SEO Firması olarak bunun farkındayız- bu yüzden her çözüm çok farklı olmalıdır. Arama motoru optimizasyonu süreci esnektir, bu nedenle şirketinizin ihtiyaçlarına uygun bir dizi stratejiyi sunabiliriz. Aktif olarak yeni SEO teknikleri aramaktayız ve bu çözümler ortaya çıktıkça bunları mantıksal noktalarımızdaki süreçimize ekliyoruz. Sürecin temelinde aynı kalırken, SEO değişiklikleri gibi yöntemler eklenmekte ve değiştirilmektedir.

Müşterilerimizle birlikte genel pazarlama planlarını anlamak ve çözümlerimizi gerçekleştirmek istediklerini eşleştirmek için birlikte çalışıyoruz. Diğer pazarlama çalışmalarınızı destekleyen ve mesajınızı eşleştiren, çevrimiçi, çevrimdışı veya şahsen SEO kusursuz bir müşteri deneyimi oluşturan İzmir SEO Firması ‘yız. Felsefemiz, SEO’nun araştırmacıları ziyaretçilere dönüştürmesi ve ziyaretçileri müşteriye dönüştürmesidir.

Mevcut web siteleri olan ve yeni web siteleri oluşturan (veya mevcut siteleri yeniden tasarlayan) müşterilerin yanı sıra daha fazla yararlanmak isteyen müşterilerle düzenli olarak çalışırız. Her ikisi de trafik ve sıralamalar için eşsiz bir fırsat sunuyor. Uzmanlığımız, hem büyük hem de küçük ölçekli, hizmet tabanlı ve ürün tabanlı işletmeler de dahil olmak üzere bir dizi sektördeki müşterilere yardımcı olmuştur. Müşterilerimizin trafiğini, sıralamalarını ve dönüşümlerini artırmalarına nasıl yardımcı olduğumuzu görmek için SEO sonuçlarımıza göz atın.

İşte İzmir SEO Firması Olarak SEO sürecimizin bir örneği:

Proje Kapsamlaştırma – Teklif verme süreci çok zordur çünkü hangi stratejileri kullanabileceğimizi belirlemek için işiniz, hedefleriniz ve müşterileriniz hakkında derinlemesine bilgiye ihtiyacımız vardır. Müşterilerimizle birlikte çalışarak bir ortaklık olarak görüyoruz ve projeyi doğru şekilde kapsamış olduğumuzdan ve doğru çözümleri projeye getirebileceğimizden emin olmak için zamanımızı önerilerimize sunuyoruz.

Rakip Analizi  – Şirketinizin eşsiz rekabet ortamını anlamak için sunduğunuz rakipleri, şartlarınız için sıralanan siteleri ve sizin gibi diğer siteleri nasıl ve niçin sıraladıklarını görmek için değerlendiririz.

Yerinde SEO İle İlgili Hususlar – Hangi kelimelerin peşinden gitmek gerektiğini belirlemekten, mevcut sayfalarınızdaki içeriği incelemek ve düzenlemeleri önermekten diğer sayfa öğelerini düşünmeye ve site arama motorunu dostu hale getirmeye kadar, optimize etmek için siteyi kapsamlı bir inceleme gerçekleştiriyoruz.

Site Dışı SEO Hususları  Hedeflerinize, ürünlerinize / hizmetinize ve müşterilerinize uyarlanmış daha fazla trafik ve dönüşüm arayışı içinde bir dizi stratejileri kullanıyoruz.

Neden Farklı Bir İzmir SEO Firması ‘yız?

Her şirket farklı olduklarını söylüyor ama şaşırtıcı derecede benzer olduğunu görebilirsiniz. Peki İzmir SEO Firması Medanis Bilişim’i farklı kılan şey nedir?

Geniş bir Uzmanlığımız Var

Firmamızın bireylerinin 14 yıldır İnternet Pazarlamacılığına uygulanan çeşitli yararlı ve pratik geçmişleri var. Hepimiz pazarlama ile uğraşsak da, uzmanlığımız ve tecrübemiz basılı tasarım, web tasarımı, metin yazarlığı, web geliştirme ve bizi iyi donanımlı bir şirket haline getiren diğer becerilerdedir. Evet, sitelerin daha fazla trafik ve satış yapmasına yardımcı olmakla yetiniyoruz, ancak başarılıyız çünkü başarılı bir site ve işletmenin sağladığı diğer çalışmaları nasıl yapacağımızı biliyoruz. Bütün bu alanlardaki bilgilerimiz hiçbirimizden önce pazarlama deneyimi sağlamamızı sağlıyor. Hesabınıza atanan, e-posta veya telefon yoluyla istediğiniz zaman iletişime geçebileceğiniz tam zamanlı bir proje yöneticiniz olacaktır.

Uzun Süredir Çevremiz Var

İzmir SEO Firması, çalışmaya 2004’te başladı. Ve biz her yıl büyüyoruz. Bir web tasarımı ve web geliştirme şirketi olarak başladık, ikinci yılın ortasında SEO ve İnternet Pazarlamasına geçtik. Üçüncü yılımızın başında, SEO ve İnternet Pazarlama hizmetleri sunma konusundaki temel hizmetlerimizi hedefledik ve o zamandan beri bu alanda lider bir firma haline geldi. Herhangi bir endüstrideki uzun ömür, genellikle başarılı olduğunuz anlamına gelir ve başarılı olmaya devam etmek için edindiğiniz tecrübe ve bilginizdir. Bu şeyler İzmir SEO Firması Medanis’te doğrudur ve Internet Pazarlama Endüstrisinin bir parçası olmayı uzun zaman önce planlıyoruz.

İzmir ve Ankara’da ofislerimiz mevcut. 

Bizimle konuşmak veya bize bir e-posta göndermek için mesai saatleri boyunca her zaman bizi arayabilirsiniz. Burada olmayacağımızdan veya zamanında cevap vermeyeceğimizden asla endişelenmeyeceksiniz.

 

Web trafiğinin çoğunluğunun büyük ticari arama motorları tarafından yönlendirildiği yaygın bir bilgidir: Google, Yahoo !, ve Bing. Arama motorlarında görünürlük, müşterilere dönüştürülen sitenize hedeflenmiş trafik çekmek için anahtardır.

İzmir SEO Firması, organik sıralamada ve müşterimizin web sitelerinin görünürlüğünde ölçülebilir büyüme sağlamaya odaklı organik arama motoru optimizasyonu hizmetleri sunmaktadır. Her bir müşterinin mevcut ihtiyaçlarına özgü özelleştirilmiş bir ürün sunmak için farklı denetimler ve hizmetler sunuyoruz. Medanis’in SEO ekibi, anahtar kelime analizinden web sitesi trafiği analizlerine veya web sitenizin yerinde optimizasyonunun eksiksiz bir denetiminden uzmanlığını bir araya getirir ve olağanüstü, ölçülebilir sonuçlar verir.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

İzmir SEO Firması stratejik planlama süreci kapsamlı bir site denetimi ve bulgulara dayalı özel bir SEO planının geliştirilmesi ile başlar. Tüm SEO stratejileri eşit şekilde oluşturulmaz; her biri söz konusu sitenin belirli hedeflerini ve çevredeki sanayinin gerçeklerini mutlaka yansıtmalıdır. Örs, güçlü yönlerinizi en üst düzeye çıkarmak ve görünürlüğü etkileyebilecek belirli yol göstergelerine etkili bir şekilde hitap etmeyi amaçlıyor.

İzmir SEO Firması bu aşama aşağıdaki SEO girişimleri kapsar:

 • Anahtar kelime araştırması
 • İçerik optimizasyonu
 • Teknik uzmanlık
 • Bağlantı geliştirme
 • Site mimarisi optimizasyonu
 • Yerel SEO
 • Uluslararası optimizasyon
 • Güven faktörleri ve ceza riskleri

SEO Yönetimi ve Raporlama

Arama motoru optimizasyonu, İzmir SEO Firması ‘nın site performansını, trafiği ve dönüşümleri sürekli olarak izlediği devam eden bir etkinliktir. MEDANİS, site optimizasyonu önerilerinin doğru bir şekilde uygulanmasını ve ilerlemeye başlarken her SEO stratejisini sürekli olarak hassaslaştırmasını sağlar.

Sürmekte olan bir angajman sırasında tipik SEO etkinlikleri arasında bunlarla sınırlı olmamak üzere şunlar bulunur:

 • Yeni anahtar kelime eğilimlerinin tanımlanması
 • Metadata geliştirme (arama motoru başlık etiketleri, arama motoru açıklaması vb.)
 • Site hızını, kırık bağlantıları ve yönlendirme hatalarını izleme
 • İçerik pazarlama faaliyetleri
 • Link edinimi
 • Atıf oluşturma ve yerel yem optimizasyonu (yerel SEO)

SEO Denetimleri ve Planları

İzmir SEO Firması dijital pazarlama takımlarının tüm alanlarını kapsayan ürünler kadar aşağıda verilen farklı benzersiz SEO hizmetlerine de göz atın.

 

 

Site Optimizasyonu Denetimi ve Planı
Bir web sitesinin teknik yapısında, arama verimliliğini en üst düzeye çıkarmayı önleyen belirli boşlukları veya zayıf alanları belirleyin. Bu doküman, içerik, kod ve güvenilirlikle ilgili anahtar yerinde optimizasyon faktörleri üzerine odaklanmıştır.

Sesli Arama Optimizasyonu Stratejisi
Potansiyel bir web sitesi ziyaretçisinin sahip olabileceği soruları yanıtlayan doğru yapılandırılmış içeriğin uygulanmasına odaklanan bir içerik stratejisi geliştirmek için kullanılan marka hedeflerini ve mesajlaşmayı destekleyen uzun kuyruklu anahtar kelime öbekleri ve soruları belirler.

Web Analizi Denetim ve Planı
Bir web sitesinin web analizinin mevcut durumunu değerlendirir ve aylık dönüşümler ve işlemlerle ilgili bilgilere, KPI’lara ve diğer anlamlı bilgi noktalarını en üst düzeye çıkarmaya yönelik özel talimatlar ve öneriler sunar.

Devam eden SEO

 

Özel Devam Eden SEO Bağlılığı:
Biricik olarak organik SEO ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilen bir şey mi ihtiyacınız var? İzmir SEO Firması, ihtiyaçlarınızı değerlendirmek ve boşlukları doldurabildiğimiz alanları belirlemek ve mevcut organik SEO çalışmalarınızı tamamlamak için sizinle birlikte çalışacaktır.

İzmir SEO Firması, içeriği başarılı dijital pazarlamanın arkasındaki itici güç olarak görüyor. Bu görünümde benzersiz olmasa da, içerik pazarlama çabalarının temel hizmetlerimizle tamamen entegre edildiği ve güçlendirildiği bir model geliştirdik.

Sağlam ve başarılı bir İçerik Pazarlama Stratejisi, dağıtım için çok kanallı bir yaklaşım kullanır ve kaliteli içeriği yükseltmek için Organik Arama, Ücretli Medya ve Sosyal Medya’yı kullanır. Bunun sonucunda:
– Marka bilincinin artması
– Daha derin etkileşim
– Dönüşümlerin artması
– Daha yüksek marka sadakati

İzmir SEO Firması, organizasyonunuzda içerik pazarlamasını tanımlamanıza ve uygulamanıza yardımcı olacak hizmetler sunar. İster B2C ister B2B işletme olsun, işinizle özdeş kapsamlı bir plan geliştirmek için sizinle birlikte çalışırız.

İçerik Pazarlama Denetim ve Planı

İçerik Pazarlama Denetim ve Planı, şirketiniz tarafından kullanılan içerik pazarlama çabalarının iyileştirilmesi, entegrasyonu ve güçlendirilmesi için fırsatları belirlemek için hazırlanmıştır.


Genel olarak, 
kapsamı şunları içerir:

– Mevcut dijital pazar kanallarındaki mevcut içerik pazarlama çalışmalarınızın denetimi
– İçerik oluşturma, süreçler ve prosedürler, kanal kullanımı, ölçüm ve teknoloji platformlarının iyileştirilmesi için öneriler ve planlar
– Entegrasyon için bir strateji ve plan ücretli medya, sosyal medya ve organik arama gibi diğer dijital çabalarla içerik pazarlaması
– Genel içerik etkinliğinin test edilmesi ve ölçülmesi için bir plan

Programın Başlatılması ve Yönetimi
Plana karar verildikten sonra, İzmir SEO Firması, organizasyonunuz ve dijital ortamınız boyunca onu uygulamak üzere sizinle birlikte çalışır. İster devam eden danışmanlığa ya da dağıtım kanallarının doğrudan yönetilmesine ihtiyaç duyarsanız olun, sizi ilgilendiriyoruz. Programınızı yere indirmek için yardıma ihtiyacınız olduğunda eğitim ve içerik oluşturma hizmetleri de sunuyoruz.

İçerik Pazarlaması hakkında sorularınız varsa veya İzmir SEO Firması sizin için sonuçları nasıl yönlendirebileceğini görmek istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Sosyal Medya Hizmetleri

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı