Logo

İzmir Bilgisayar Yazılım Şirketleri


paylaş
İzmir Bilgisayar Yazılım Şirketleri

Bulut hizmetini kullanmak size birçok avantaj sağlayacak ancak çalışmanızı profesyonel bir ekiple yapmazsanız bazı aksaklıklarla karşılaşabilirsiniz. Bulut hizmetine geçmek kolay değildir ve düzgün bir planlama yapılmazsa kötü sonuçlanabilir. İzmir Bilgisayar Yazılım Şirketleri araştırması yaparken aşağıdaki özelliklere sahip olmalarına dikkat etmelisiniz.

Destek:

Destek İzmir Bilgisayar Yazılım Şirketleri değerlendirirken genellikle gözden kaçan önemli bir alandır, ancak herhangi bir hizmette kritik bir maddedir. Günün herhangi bir saatinde bir çağrı veya anlık mesajlaşma yoluyla gerçek zamanlı olarak destek ile iletişime geçme olanağı, dünyanın her yerinde iş yapan veya müşterileri veya potansiyel müşterileri ile zaman açısından kritik etkileşim kuran şirketler için gereklidir.

Servis Anlaşmaları:

Web tabanlı yazılım çalışması için İzmir Bilgisayar Yazılım Şirketleri ile sözleşme yapılması her iki taraf için de hukuki koruma sağlayacaktır. Eğer hizmet gerçekten isteğiniz gibi değilse veya sürekli sorunlar yaşıyorsanız sözleşme sayesinde haklarınızı savunabilirsiniz.

Servis Kalitesi:

Web tabanlı yazılımlar internet üzerinden çalıştığı için İzmir Bilgisayar Yazılım Şirketleri sunucularının kalitesi önemli bir yer tutar. Kalitesiz sunucular yazılımınızın yavaş çalışmasına neden olabilir. Doya gönderimi ve rapor gibi işlemlerde bu sorunu pek hissetmezsiniz ancak görüntülü arama veya tele-konferans gibi bir işlem yapmak istediğinizde sorun olabilir. Düşünebiliyor musunuz yurt dışından önemli bir proje için bir müşteri ile görüşmeniz gerekiyor ve ekran sürekli donuyor veya konuşma sürekli kesiliyor. Bu pek de hoş bir durum olmaz. Kalite için bant genişliği bağlantısını ve ağ donanımını da içeren mümkün olan en çok çözümü kontrol eden ve yöneten servis sağlayıcıları bulmalısınız.

Güvenlik:

Web tabanlı yazılımların en kritik özelliklerinden biri güvenliktir. Güvenlik yine İzmir Bilgisayar Yazılım Şirketleri sunucuları ile ilgilidir. Sunucular kaliteli olma ki güvenlik üst düzeyde olsun. Ayrıca firmanın bilgilerinizi sürekli yedeklediğinden emin olmalısınız. Sunucular ne kadar güvenli olursa olsun ofisinizde çalışan birisi virüslü bir bağlantıya tıkladığında tüm bilgileriniz riske girebilir. Çalışanların bu yüzden özel olarak bilgilendirmesi önemlidir. Bilgileriniz yedeklendiği sürece herhangi bir saldırı durumunda sıkıntı yaşamazsınız.

Çok faktörlü kimlik doğrulama hizmetlerine yerleşik bulut sağlayıcılarının yanı sıra içerik için tam şifreleme ve geri kalan şifreleme özelliklerine bakın. Uzak / yerel cihazları yönetmek için merkezi güvenlik politikaları da önemlidir.

Ölçeklenebilirlik:

Web tabanlı yazılımların en büyük avantajı istenilen zamanda ve yerde kullanılabilmesidir. İzmir Bilgisayar Yazılım Şirketleri'nin, şirketinizin yaptığı herhangi bir yerden gelen kullanıcıların bağlantısını desteklemek için dünyanın dört bir yanındaki yeterli veri merkezlerinde konuşlandırılması gerekir. Şirketinizin konumlarının ihtiyaçlarını karşılayabilecek servis sağlayıcıları arayın.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

İzmir Bilgisayar Yazılım Şirketleri yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Etiketler: izmir bilgisayar yazılım şirketleri bilgisayar yazılım şirketleri izmir yazılım şirketleri izmir

paylaş

İlgili YazılarYorumlar