Logo

İzmir Alsancak Yazılım Şirketleri


paylaş
İzmir Alsancak Yazılım Şirketleri

İşletmelerin çoğu bulut bilişim yani web tabanlı yazılım kullanarak firmaları için birçok avantaj sağlayabilir. İzmir Alsancak Yazılım Şirketleri ile çalışarak firmanızın ihtiyaçlarına özel bir web yazılım yaptırabilirsiniz.

Web tabanlı yazılım nedir?

Web tabanlı yazılımlar herhangi bir internet tarayıcı üzerinden ulaşılmak amacıyla hazırlanmış yazılım türüdür. Gmail, Hotmail hesaplarınız, sosyal medya hesaplarınız buna örnek olabilir. Akıllı telefonlardan, tabletlerden, herhangi bir bilgisayardan web tabanlı yazılıma ulaşılabilir. Yani bir işletim sistemi sınırı yok.

Web tabanlı yazılımların firmanıza sağlayacağı avantajlar şu şekildedir:

Tasarruf:

Belki de, en önemli bulut bilgi işleminin faydası yazılım maliyet tasarrufları anlamındadır. İşletmeler, türüne veya boyutuna bakılmaksızın para kazanmak için sermaye ve işletme masraflarını minimumda tutarken var olurlar. Bulut bilgi işlem ile, kurum içi sunucu depolama ve uygulama gereksinimleri yoktur. İzmir Alsancak Yazılım Şirketleri ile önemli sermaye maliyetlerinden tasarruf edebilirsiniz.  Firmanız büyümeye giderse yazılımı genişletebilir tam aksine küçülmeye giderse yazılımı küçültebilirsiniz. Maliyet de buna göre artacak veya azalacaktır. Aslında, yalnızca büyük işletmelerin, bulut kullanmak için gelemez yaygın bir yanlış kanı var bulut hizmetleri küçük işletmeler için de son derece uygundur.

Güvenlik:

Yönetilen bir hizmet platformuyla bulut bilişimi, kurum içi yazılım altyapısından çok daha güvenilir ve tutarlıdır. Çoğu sağlayıcı, 7 gün 24 saat, 365 gün kullanılabilirliği garanti eden bir Hizmet Düzeyi Sözleşmesi sunmaktadır. Kuruluşunuz, yedek bir BT kaynaklarından oluşan bir havuzun yanı sıra hızlı bir yerine çalışma mekanizmasından yararlanabilir - bir sunucu başarısız olursa, barındırılan uygulamalar ve hizmetler kolayca mevcut sunuculardan birine aktarılabilir. İzmir Alsancak Yazılım Şirketleri içinden bu yüzden profesyonel olan bir ajans seçmelisiniz.

Yönetilebilirlik:

Web tabanlı yazılımlarda güncellemeler ve yükseltmeler İzmir Alsancak Yazılım Şirketleri tarafından yapılır. Bir sorun olduğunda firmanızı armanız yeterli olacaktır. Firmanız bunun için herhangi bir ücret ödemez. Yazılım şirketi sorunu anında giderir. Siz teknik olan hiçbir konuyla ilgilenmek zorunda kalmadan tamamen işinize odaklanabilirsiniz.

İzmir Alsancak Yazılım Şirketleri Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

İzmir Alsancak Yazılım Şirketleri yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
İzmir Alsancak Yazılım Şirketleri için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

İzmir Alsancak Yazılım Şirketleri yazımıza yorum bırakabilirsiniz.


Etiketler: alsancak izmir yazılım şirketi yazılım şirketleri izmir alsancak izmir alsancak yazılım şirketleri

paylaş

İlgili YazılarYorumlar