Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
İyi Bir Web Sitesi Tasarımı ve Geliştirme Firmasının 8 Göstergesi

İyi Bir Web Sitesi Tasarımı ve Geliştirme Firmasının 8 Göstergesi

Web tasarım ve geliştirme şirketlerinin gelişmesi ile hangisinin sizin için doğru olduğunu anlamak zor olabilir. Aramanızı kolaylaştırmak için İyi Bir Web Sitesi Tasarımı ve Geliştirme Firmasının 8 Göstergesi konulu bir yazı yazmaya karar verdik. Türkiye’de iyi bir web tasarım ajansı arıyorsanız bu 8 maddeye mutlaka göz atın ve bu doğrultuda hareket edin.

İyi Bir Web Sitesi Tasarımı ve Geliştirme Firmasının 8 Göstergesi

1. Ne için ödeme yaparsınız?

Daha cazip görünse de en ucuz seçeneği aramak iyi bir fikir değildir. En düşük fiyatları sunan bir web tasarım şirketi muhtemelen diğerleriyle eşit hizmet vermeyecektir. Yüksek kaliteli web geliştirme ve iyi bir müşteri dönüşümü istiyorsanız fiyat önemlidir. Ucuza gitmeyin. Kendinize şunu sorun: “Neden bir web sitesi yaptırıyorum?”Çoğu kişi daha çok kişiye ulaşmak ve daha çok kazanmak için bir web sitesine sahip olmak ister. Web sitenize daha çok kişinin gelmesi ve bu gelen ziyaretçilerin birer müşteriye dönüşmesi için kaliteli ve profesyonel bir web sitesi yaptırmanız gerekir. Bunu da ancak profesyonel ve deneyimli bir web ajansı yapabilir.

2. Geniş referanslar.

Seçtiğiniz  web tasarım ajansının referanslarını mutlaka inceleyin. Örneğin sadece veterinerlere web sitesi yapmış bir ajans size istediğinizi veremeyebilir veya sürekli büyük işletmelere iş yapan bir ajans küçük, orta ölçekli bir işletmenin istediğini veremeyebilir. Bu yüzden her türden müşteriye web sitesi yapmış bir ajans bulmalısınız. Bu tecrübe demektir.

3. Duyarlı – responsive tasarımların anlaşılması.

Web geliştiricisinin duyarlı tasarımın önemini anlaması gerekir. Responsive tasarım birkaç yıldır kullanılsa da bazı ajanslar bunu hala yapmıyor. Bu yüzden responsive tasarımı bilen bir ajansla çalışmanız daha iyi olacaktır.

4. Olağanüstü iş geçmişi.

Kiralamayı planladığınız web geliştirme şirketi tarafından tamamlanan daha önceki çalışmaları araştırın. İdeal olarak, web tasarımcısının canlı sitelerin etkileyici bir portföyü olması gerekir. Değilse, başka yerlere bakın. Amacınıza uygun olarak en iyi web geliştiricilerinin referanslarını bulmak için rehberinizi kullanın.

5. Etkili internet pazarlaması.

İşletmeler, web sitelerinin çevrimiçi olarak öne çıkmasını ve şirketlerini genişletmesini istiyor. İnternet, başarılı sonuçlar elde etmek için gereken yerdir, dünya genelindeki herkes tarafından erişilebilen en büyük küresel pazarlama platformudur. Güvenilir bir web tasarım şirketi kiralama, yatırıma değer olan yüksek-seviye çıktı almanızı sağlayacaktır.

6. Web sitesi bakımı.

Üst düzey bakım hizmetleri sunan bir web tasarımcısı arayın. Harika bir tasarım yanında, web geliştirme şirketleri, kullanıcıların sitelerinde karşılaşabilecekleri sorunları gidermek gerekir. Bakım gerektirmeyen web siteleri sunan işletmelerden kaçının.

7. Güvenilir müşteri hizmetleri.

Müşteri ihtiyaçlarını aktif olarak dinleyen bir web geliştiricisi bulun. En iyi şirketler, her müşteri talebini ciddiye alır. Bütün özel istekleri göz önünde bulundurur ve çalışmalarına uygularlar. Web sitesi verimliliğini artırmak için sürekli olarak yeni ve daha etkili yollar sunabilecekleri yöntem budur.

8. Web sitesi referansları.

Web tasarımcısının iş için kullandığı web sitesine bakın. Şirket sitesinde, işletmenin ne kadar iyi performans gösterdiğini vurgulayan çeşitli referanslar bulunmalıdır. Web sitelerinde yer alan müşteri mesajları sözlerini desteklemekte ve hizmet kalitesini göstermektedir. Ayrıca, örnek web tasarımlarına ve geçmiş işlere göz atmak için biraz zaman ayırın. Şirket ile irtibata geçin ve web tasarım hizmetleri hakkında bilgi alın. Acil bir yanıt alırsanız, güvenilir olduklarını bileceksiniz.

İyi Bir Web Geliştirme Şirketi Neler Sağlayabilir?

İyi hazırlanmış, estetik açıdan hoş bir web sitesinin barındırılması, internetteki çevrimiçi görünürlüğünüzü artıracaktır. Bu, pazar erişiminizi artırmanıza ve müşterilerinizle bağlantı kurmak ve müşterilerinizle etkileşimde bulunmak için bir kanal oluşturmasına yardımcı olacaktır. Bu, tüm web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılayan ve karşılayan doğru web tasarım ajansını seçmekle başlar.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz. 

İyi Bir Web Sitesi Tasarımı ve Geliştirme Firmasının 8 Göstergesi yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek