Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
İvedik Web Tasarım

İvedik Web Tasarım

Web sitesi yaptırmaya karar verdiğinizde aklınızda bazı soru işaretleri oluşur. “Web sitemi kime yaptırmalıyım? Bir web sitesine ne kadar ödemeliyim?” gibi sorular. İvedik Web Tasarım çalışmanızı neden profesyonel bir ajansa yaptırmalısınız?

İvedik Web Tasarım çalışmanız firmanızın itibarını yansıtacak. Bu yüzden işinizin önemli bir parçası olan web sitenizin tasarımı çok önemli. Web sitenize giren potansiyel müşteriniz ofisinizi ya da ürünlerinizi görmeden sadece web sitenize bakarak sizin hakkınızda karar vermek zorunda. Bu yüzden potansiyel müşteriniz web sitenize girdiğinde ilk izlenimi çok önemli.

Web siteniz için ucuz yolları tercih ederseniz elinizde kalitesiz, eski moda ve kötü görünen bir web sitesi olacak. Yapılan araştırmalar web sitesine giren kullanıcıların ucuz ve kalitesiz görünen web sitelerine güven duymadığını gösteriyor. Şöyle düşünün çok iyi bir ofisiniz var ve onlarca çalışanınız var. Harika ürünler üretiyorsunuz ve piyasada en uygun fiyata siz satıyorsunuz. Ancak web sitenize giren kişiler bunu görmüyor. Onlar sadece web sitenizin ana sayfasına 3-4 sn bakarak sitenizde kalmaya veya çıkmaya karar verecekler. İvedik Web Tasarım çalışmanızın profesyonelce yapılması bu açıdan önemli.

Bunun tam tersi de geçerli, küçük bir ofisiniz olabilir ve sadece siz çalışıyorsunuz. Ancak İvedik Web Tasarım çalışmanız o kadar kaliteli ve profesyonelce yapılmış ki insanlar web sitenize bakarak firmanızın büyük ve güvenilir bir marka olarak algılayacaklar.

Web siteniz için çok ucuza site yapan birçok yer bulabilirsiniz ancak size para kazandırmak şöyle dursun firmanızın itibarını kaybetmesine sebep olabilir.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların tecrübesi ile son teknoloji ve trendleri kullanarak kaliteli ve profesyonel web siteleri yapıyoruz. Sizlere özel hazırladığımız web tasarım paketleri sayesinde ekonomik ve kaliteli İvedik Web Tasarım çalışması sahibi olabilirsiniz.

İvedik Web Tasarım Marka Stratejisi

Müşterilerimizin çoğunun bir kimliğe ihtiyacı var. Bir başlangıç ​​veya yeniden markayla bize geldiklerinde, algılama, farklılaşma ve ürünün son kullanıcılarını gerçekten anlamaları konusunda onlarla birlikte çalışırız. Marka stratejisi, dijital, fiziksel (baskılı) ve çevresel deneyimler için bir vizyon içerir. Markadaki ürünler, bir kurumsal kimlik, web sitesi ve fiziksel parçalardır. Müşterilerin müşterileri ile duygusal düzeyde bağlantı kurmasına ve uzun süreli ilişkiler kurmalarına yardımcı oluruz.

 
 

İvedik Web Tasarım

Sonuçta … ” tasarım düşüncesi ” yaklaşımını kullanarak dijital ürünler üretmek için müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz . Bu “tasarım düşüncesi” yaklaşımı, bir baskı parçası, bir web sitesi , bir mobil uygulama, bir yazılım uygulaması olan herhangi bir ürünün öncelikle son kullanıcı hakkında düşünmeden bir ürüne rastlanmadığı anlamına gelir . Son kullanıcıyı tersine çevirip, belirli bir insanın bir üründe arzuladığını tam olarak sağlayan bir ürün oluşturuyoruz.

 
 

İvedik Web Tasarım Teknoloji

Zamanın başlangıcından bu yana, zamanın başlangıcını değil, fakat 2004’te işe başladığımızdan bu yana, her zaman, Tasarım ve Geliştirme başlıklı iki göreve sahip olduk.

 
 
 
Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
İvedik Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
 
About Author

Medanis Destek