Logo

İstanbul'da Web Sitesi Yapan Firmalar


paylaş
İstanbul'da Web Sitesi Yapan Firmalar

İnternette birçok statik web sitesi var, statik veya dinamik bir web sitesi olup olmadığını anında anlayamayabilirsiniz, ancak site basit görünüyorsa daha küçük bir şirket içindir ve herhangi bir dikkat çekme unsuru olmadan basitçe şansını dener. Bu siteler genelde, statik bir web sitesidir. Statik web siteleri yalnızca İstanbul'da Web Sitesi Yapan Firmalar tarafından web tasarım bilgisine sahip bir kişi tarafından güncellenebilir. Statik web siteleri geliştirmek ve barındırmak için en ucuz olanıdır ve birçok küçük şirket hala bir web varlığı elde etmek için bunları kullanmaktadır.

Statik web sitelerinin avantajları
 • Hızlı yapılabilir
 • Ucuz maliyetlidir
 • Hosting ücretleri ucuzdur
Statik web sitelerinin dezavantajları
 • Siteyi güncellemek için İstanbul'da Web Sitesi Yapan Firmalar ile çalışmak ve web geliştirme uzmanlığı gerektirir
 • Site kullanıcı için yararlı değil
 • İçerik durgunlaşabilir

Öte yandan dinamik siteler başlangıçta daha pahalı hale gelebilir ancak avantajları çoktur. Temel düzeyde, İstanbul'da Web Sitesi Yapan Firmalar ile dinamik bir web sitesi, web sitesi sahibinin siteye yeni içerik ekleyip güncelleyebilmesini sağlayabilir. Örneğin, haber ve etkinlikler siteye basit bir tarayıcı arayüzü aracılığıyla gönderilebilir. Bir sitenin dinamik özellikleri yalnızca hayal gücü ile sınırlıdır. İstanbul'da Web Sitesi Yapan Firmalar ile yapılan dinamik web sitesi özelliklerine örnek olarak, içerik yönetimi sistemi, e-ticaret sistemi, bülten / tartışma panoları, intranet veya extranet tesisleri, istemcilerin veya kullanıcıların belgeleri yükleyebilme yeteneği, yöneticilerin veya kullanıcıların içerik oluşturması veya bilgi ekleyebilmesi gibi özellikler olabilir.

Dinamik Web Sitelerinin Avantajları
 • Çok daha işlevsel web sitesi
 • Güncellemesi çok daha kolay
 • Yeni içerik insanlara siteyi geri getirir ve arama motorlarında yardımcı olur
 • Çalışanların veya kullanıcıların işbirliği yapmasına izin verecek bir sistem olarak çalışabilir
Dinamik web sitelerinin dezavantajları
 • Geliştirmek için daha yavaş / daha pahalı
 • Hosting biraz daha pahalıdır

Ancak dinamik bir web sitesi ödediğiniz fazla parayı en kısa sürede fazlasıyla size geri kazandıracaktır.

Özet

Son on yılda birçok site statik, ancak daha fazla insan dinamik bir web sitesinin avantajlarını fark ediyor. Dinamik web siteleri sitenizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. İstanbul'da Web Sitesi Yapan Firmalar ile çalışarak ziyaretçileriniz için profesyonel, ilginç bir deneyim oluşturun.

Bir web sitesi önemli bir yatırımdır ve paranızın boşa gitmesini istemezsiniz. Fırsatlar güvenilir bir İstanbul'da Web Sitesi Yapan Firmalar web tasarım ajansı için arıyor olmalı. Eğer Ankara'da mükemmel bir web tasarım ajansı arıyorsanız, Medanis Bilişim sizin için idealdir. Yılların üzerinde deneyimiyle Medanis Bilişim A.Ş., İstanbul'da Web Sitesi Yapan Firmalar işine benzersiz web tasarım hizmetleri sunmaktadır. İhtiyacınızı anlıyoruz ve işinizin çevrim içi olmasını sağlamak için karşılıklı çalışıyoruz.

Etiketler: istanbulda web sitesi yapan firmalar web sitesi yapan firmalar istanbul

paylaş

İlgili YazılarYorumlar