Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
İstanbul Web Yazılım

İstanbul Web Yazılım

İşletmeniz büyüdükçe topladığınız veri miktarı da artar. Rekabette ilerlemeye çalışırken meşgul olduğunuzda tüm bu bilgileri yönetme zamanınız var mı? İstanbul Web Yazılım ile çalışarak bulut sayesinde, hesaplama kapasitesini, büyük miktarda veriyi site dışında depolamak için kullanabilirsiniz. Bu, size daha merkezi veri depolama olanağı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda felaket zamanlarda kurtarma konusunda da yardımcı olur. Dolayısıyla, ofisiniz teknik bir arıza veya doğal felaket yaşarsa, değerli verilerinize hala erişebilirsiniz.

İşletmenizin kuruluş aşamasında, büyümeyi yönetmeye, pazar payınızı arttırmaya ve kapılarınızı açık tutmaya çalışmakla meşgulsünüz. Bunlar, yeni veya küçük ölçekli işletmeler için büyük zorluk verebilecek birkaç zorluk. Başlangıçta, işletmenizin yalnızca e-posta ve sözcük işleme araçları gerekebilir. İşiniz büyüdüğünde, görevler daha karmaşıklaşır, dolayısıyla daha karmaşık teknolojilere ihtiyaç duyulur. İstanbul Web Yazılım ile istediğiniz teknolojilere kullandığınız kadar ödeme imkanıyla sahip olabilirsiniz.

Bulut teknolojileri, kısıtlı kaynaklarla, küçük ve orta ölçekli işletmelerin ayakta kalmasına ve gelişmesine yardımcı olabilir. İstanbul Web Yazılım ile çalışarak bulut teknolojileriyle daha hızlı kararlar verebilir ve geliştirme hızını artırabilirsiniz. İşletmelerin yere düşmesine yardımcı olmak, küçük ve orta ölçekli işletmelerin bulut teknolojilerine dönüşmesinin temel nedenlerinden biridir.

Bulut tabanlı CRM sistemlerini kullanan birçok işletme, rakiplerinden daha ilerisinde kalmalarına yardımcı olduğunu bulmuştur. Buna ek olarak, işletmeler her konumda standardizasyon yaparken hızla yukarı ve aşağı ölçeklenebilir. Dahası, bir İstanbul Web Yazılım çalışması, bulutun küçük ve orta ölçekli işletmelerin yüzde 77’sini yeni pazarlara erişimi sağladığını gösteriyor.

Sayısız biçimde satın alan, satan ve iletişim kuran küresel bir ekonomide çalışıyoruz.Rakiplerimiz her yerde ve pazar girişi engelleri düşük, rekabetçi yoğunluk artmaktadır. Pazarlama dünyası, nefes kesici hızda gelişiyor. Mutlu müşteriler dünyayı anlatıyor. Şirketler ve kariyerler, Twitter ve LinkedIn aracılığıyla yükseliyor veya düşüyor.

Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM), müşterilerinizle ve potansiyel müşterilerinizle olan tüm etkileşimleri izleme ve analiz etme işlemidir. CRM yazılımı, müşteri katılımını merkezileştiren, basitleştiren, güvenceye alan ve ölçeklendiren bir araçtır.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. İstanbul Web Yazılım için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

İstanbul Web Yazılım yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz.

 

About Author

Medanis Destek