Logo

İstanbul Web Ajans


paylaş
İstanbul Web Ajans

İnsanlar arama motorlarına; telefonlara, gazetelere ve sarı sayfalara sınıflandırılmış reklamlara olduğundan daha fazla bağımlıdırlar. Bu nedenle, güçlü bir çevrim içi varlığın olması çok önemlidir. Ve bunun için bir İstanbul Web Ajans ile çalışarak web siteniz  olması gerekir. Bu da çok güçlü, etkileyici ve çekici bir tasarımla mümkün olabilir.

Üstelik, akıllı telefonlar ve tabletlerin benimsenmesiyle, İstanbul Web Ajans web sitelerinin duyarlı olması da şarttır. Duyarlı web sitesi tasarımları, farklı ekran boyutlarıyla uyumludur. Böylece, web siteniz her hangi bir cihazla arandığında, web siteniz aşağıdaki özelliklere uygun olarak görüntülenecektir.

  • Ekran boyutu
  • Cihazın teknolojisini tıklayın ve dokunun
  • Adobe'nin Flash Teknolojisi
  • Piksel Çözünürlüğü.

Araştırma çalışmaları, mobil satışların büyük oranda masaüstü satışları aştığını gösteriyor. Dolayısıyla, bu mobil servise katılmak ve satışları artırmak istiyorsanız, profesyonelce oluşturulmuş duyarlı bir İstanbul Web Ajans tasarımına sahip olmanız gerekir. İşte profesyonel bir web sitesi tasarımına sahip olmanın en üst 5 avantajı.

  1. İlk izlenim:

"Siz iyi bir ilk izlenim bırakmak için ikinci bir şansın olmaz!" deyince, İstanbul Web Ajans web siteleri için de geçerlidir. Tasarım donuk ve etkileyici değilse, potansiyel müşterilerin kafasında bir iz bırakmayacaktır. İşletmenizin tarih dışı olduğunu ve şirketinizin profesyonelce olmadığını düşünecekler. Böyle bir durumda, rakiplerinizin ve rakiplerinizin İstanbul Web Ajans web sitelerini ziyaret edecekler ve işinizi kaybedeceksiniz.

  1. Google'da Daha İyi Sıralama:

Arama motorları daha görsel olarak etkileyici ve cazip olan bu siteleri daha yüksek sıralamaya koyar ve daha fazla ziyaretçi çekme ve ziyaretçilerini koruma potansiyeline sahiptir. Sitenizin görünürlüğü büyük olduğundan Google'da çok daha yüksek bir sıralamaya sahip olacaksınız.

  1. Daha Fazla İşletme:

İyi görünen şeyler daha hızlı ve daha fazla satılır - bu evrensel olarak kabul edilen bir gerçektir. İstanbul Web Ajans web sitenizde daha iyi görünmesini sağlamak için ne kadar çok yatırım yaparsanız, iş yapma ve kazanç kazanma şansınız o kadar yüksek olur.

  1. Dolaylı Promosyon:

Ziyaretçiler sitenizi ziyaret ettiğinde ve İstanbul Web Ajans web sitenizin tasarımı ile etkilendikten sonra, zihinlerinin arkasında bile olsa iş ve şirket hakkında düşüneceklerdir. Şirketi veya işletmeyi veya hizmetlerini diğerleriyle tartışacakları yüksek şans. Bu dolaylı tanıtım, daha fazla iş almak için çok yararlı bir yoldur.

  1. Güven oluşturmak:

Profesyonel İstanbul Web Ajans web sitesi tasarımları, profesyonel olmayan tasarımlardan daha güvenilirdir. Mükemmel bir tema, kolay navigasyon ve uyumlu tasarım ile şirket veya iş daha sadık bir müşteri oluşturacak ve ziyaretçiler web sitesine daha fazla güvenecekler.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle İstanbul Web Ajans çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

İstanbul Web Ajans yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Etiketler: istanbul web ajans ajans web istanbul web ajansı istanbul

paylaş

İlgili YazılarYorumlar