Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
İş İçin En İyi Instagram Araçları

İş İçin En İyi Instagram Araçları

İnternetin olmadığı bir yerde yaşamıyorsanız Instagram’ın nasıl büyük ilgi gördüğünü ve insanların çoğunun Instagram hesabı olduğunu bilirsiniz. Günümüzde Instagram pazarlama için büyük fırsatlar sunan bir sosyal ağ. İş İçin En İyi Instagram Araçları ile siz de işletmenizi en iyi şekilde Instagram’da bulundurabilirsiniz.


İş İçin En İyi Instagram Araçları # 1. VSCO

Fiyat: Ücretsiz
Mevcuttur: iOS , Android
VSCO , App Store’un “Top 100 Free Apps” listesinde sürekli ilk sıralarda olmasının iyi bir nedeni var.

VSCO’nun birincil özelliklerinden biri kendi fotoğraf paylaşımı için sosyal olması olsa da, çoğu kullanıcı, en seçkin Instagramcıları memnun etmek için yeterli araçlara sahip yüksek kaliteli filtreler ve fotoğraf düzenleme yetenekleri nedeniyle, bu uygulamayı el altında tutuyor .

aracılığıyla VSCO

Instagram kendi filtrelerini sunar ve daha çeşitli düzenleme araçları sunma yolunda adımlar atmasına rağmen birçok kullanıcı kendisini VSCO’nun filtrelerine ve araçlarına yönlendirir. Şirketin kendi uygulamasını oluşturmadan önce Adobe Lightroom ve Apple Aperture için filtreler ürettiğini göz önüne alırsak bu sürpriz değil .

 

İş İçin En İyi Instagram Araçları # 2. Enlight

Fiyat: $ 3.99
Available for: iOS
Daha önce bahsettiğimiz seçici Instagramcılardan biriyseniz, Enlight sokakta daha fazla olabilir. VSCO ile karşılaştırıldığında, Enlight, diğerlerinden daha fazla seçenek sunan tam özellikli bir uygulamadır.

Enlight, doygunluk ve renk sıcaklığı gibi normal süslemelere ilaveten, iki tonlu gradyanlar, çıkartmalar, özel tipografi ve eğri ayarı gibi biraz daha “gösterişli” değiştiriciler sunuyor. Ayrıca, daha ciddi düzenleme araçları, fotoğraf yeniden şekillendirme, “şifa” fırçaları ve fotoğraflarınızı resimlere veya eskizlere dönüştüren efektler bile sağlar.

Enlight’in en popüler özelliklerinden biri, aşağıdaki ikinci fotoğraftaki gibi, çifte pozlama efekti ile sanat yaratmak için birkaç görüntüyü birbirine karıştırmanızı sağlayan Karıştırıcı aracıdır.

aracılığıyla enlight

Bu uygulama, düzenleme uygulamalarından biraz daha fazla işlevsellik (ve çan ve ıslık) isteyen işletmeler için mükemmeldir. Bununla birlikte, Enlight, tüm ayarlamalarına özen göstermek için tek bir uygulamayla sadık kalmayı tercih edenler içindir.

 

İş İçin En İyi Instagram Araçları #3. Font Candy

Fiyat: Ücretsiz / $ 3.99 (tam sürüm)
Available for: iOS
Bir resim bin kelimeye bedeldir. Bununla ilgili hiç şüphe yok. Ama bir süre arada bir kendinize bir iki tane daha ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Font Candy tercih ettiğimiz tipografi uygulamasıdır ve Instagram’a yüklediğiniz fotoğraflara temiz, stilize edilmiş metin eklemek için mükemmeldir. Pazarlamacılar için çok yararlı olacak araçları içeren Font Candy’nin en yeni sürümü piyasaya çıktı.

Uygulama, geniş bir paketi düzenleme araçlarına ek olarak çok sayıda yazı tipi ve stille de donatılmıştır. Dolayısıyla fotoğrafınıza eklediğiniz metin üzerinde tam kontrole sahip olursunuz. Ayrıca, görüntünüzün belirli bir bölümünün arkasındaki metni gizlemek isterseniz spot düzenleme araçları da vardır.

Font Candy’den Görüntü

İş kullanımı açısından, metin inanılmaz derecede yardımcı olabilir. Çoğu zaman, Instagram kullanıcıları yayınları okumak için durmadan hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Müşterilerinize yeni bir ürün hakkında uyarmak ya da bir harekete geçirici mesajla sunmak için fotoğraflarınızda metin kullanma, etkileşimi artırmak için harika bir yol olabilir. Kullanımı büyük, kalın metin , kullanıcıların dikkatini çekmek, ancak aynı hızla fotoğraftan rahatsız olabilir.

 

İş İçin En İyi Instagram Araçları #4. Bumerang

Fiyat: Ücretsiz
Mevcuttur: iOS , Android

Instagram’ın genel merkezinde derin bilim adamları bir fotoğraf ve GIF üretti … ve dışarıya Boomerang çıktı. Instagram’ın eşlik eden fotoğraf araçları setinin bir parçası olan Boomerang, bir saniye gibi uzunluk dışında bir fotoğraf gibi duruyor ve bir fotoğraf gibi çekiyorsunuz ve ileri geri oynuyor. Hala anlamadınız mı? O zaman, bir örnek:


Boomerang’ı kullanmanın avantajı, bir videonun tamamı için gereken çaba gösterilmeden hareket veya hareket iletebileceği gerçeğidir. Boomerang’ı Harry Potter’daki hareketli fotoğrafların gerçek dünyadaki eşdeğerleri olarak düşünün. Boomerang için yaratıcı iş kullanımları, ürün çekimlerinin hareket ettirilmesini ve aptalca işyerinde kendini öldürme yöntemlerini içerir; özellikle daha uzun videolar çekmek için çok meşgulseniz, aksi yönde yayınlamayı canlandırmak için mükemmel bir araçtır.

İş İçin En İyi Instagram Araçları #5. düzen

Fiyat: Ücretsiz
Mevcuttur: iOS , Android
Instagram’ın üçlü arkadaşının ikincisi, Instagram’ın resmi arkadaşı kolaj uygulaması olan Layout’dur. Bu, birkaç fotoğrafınızı birbirine dikmek için çeşitli düzenleri içeren basit bir uygulamadır. Bu uygulamayı seviyoruz – bir kolaj uygulamasından bekleyeceğimiz tüm araçlar (ve başka şey yok) ile tamamen özellikli ancak şişirilmemiş. Bu söylemeye gerek yok, ancak uygulamayı çok sık kullanmamaya dikkat edin veya çok fazla resim bir araya getirin. İçeriğinizi odaklanmış tutun.

Instagram ile görüntü

Aynı ürün veya etkinlikten birden çok çekim özelliğine bakmak isteyen Mizanpaj uygulamasının ideal olduğunu söyleyebilirim. Örneğin, son şirket gezilerinizde mutlu çalışanlarınızın üç farklı çekimi veya en yeni ürününüz için mevcut dört renk. Her mesajın tek bir amacı veya odağı olduğundan emin olun, mesajlarınız okuyucularınız arasında kaybolmaz.

 

İş İçin En İyi Instagram Araçları #6. Crowdfire

Fiyat: Ücretsiz ve ücretli – 200 $ / ay
Uygun Alanlar: Web , iOS , Android
Nispeten basit görünse de, işletmeler için mükemmel bir araçtır. Şansınız, takip ettiğiniz hesapların çoğunun sektörünüzde veya hedef pazarınızda sizi takip edeceklerini umduğunuz kullanıcılardır. Sizi takip etmeyen kullanıcıları görüp kaldırarak, Instagram özet akışınızı temizleyebilir, “takip edilen” sayımızı kısaltabilir ve daha sonra olağanüstü takipçiyi artırabilir: takip eden oranı.

Crowdfire yoluyla görüntüler

Crowdfire ayrıca gösterir Hayranları sırasıyla, en çok katılım sağlayan takipçileri. Bu, takip etmek veya etkileşimde bulunmak isteyebileceğiniz hesapları belirlemenize yardımcı olabilir.

 

İş İçin En İyi Instagram Araçları #7. Iconosquare

Fiyat: 30- 500 $ / ay (7 günlük deneme sürümü)
Available for: Web
İş İçin En İyi Instagram Araçları en iyilerini isteyenler için Iconosquare sosyal platform için bir analitik ve pazarlama platformudur. Yakın zamanda yeniden inşa edilen Iconosquare’in bazı özellikleri şunları içeriyor:

  • Takipçilerin büyümesinin izlenmesi
  • Takipçi konum bilgisi
  • Takipçinin nüfuzunun tanımlanması
  • En uygun yayın zamanlaması
  • Bağlanma oranı sonrası
  • Rakiplere karşı kıyaslama

Aracılığıyla Görüntü Iconosquare

Henüz net değilse, Iconosquare, Instagram’daki performansını artırmak isteyen profesyoneller veya işletmeler için mükemmel bir analitik platformudur. Instagram, pazarlama stratejinize ayrılmaz bir parçaysa, analitik verilere sahip olmak, performansı izlemek ve sonraki hareketinizi planlamak açısından çok değerlidir .

 

İş İçin En İyi Instagram Araçları #8. Sonra

Fiyat: Ücretsiz – 50 $ / ay
Şu Taraf İçin Mevcut: Web , iOS , Android
Önceden planlama yapan Instagram yayınları için çok çeşitli çizelgeleme uygulamaları mevcut olmasına rağmen, en iyi seçimimiz Daha Sonra’dır (eski Latergramme).

Instagram otomasyonu düşünülürken dikkat edilmesi gereken en önemli şey, platformun diğer uygulamaların sizin adınıza yayınlanmasına aslında izin vermemesi . Eğer gibi uygulamaları kullanmaya alıştığınız, bu özellikle zor olabilir Tampon veya HootSuite Twitter’ın ve Facebook’un gece-saati için mesajları planlayabilirsiniz. Maalesef otomasyona duyarlı olan Instagram yönetimi, tam zamanlı bir taahhüt olabilir.

 

Later Resimler

Bununla birlikte, size cihazınızda mesaj göndermenizi hatırlatan bir bildirim gönderir. Resminizi başlığınızla birlikte doğrudan Instagram’e kopyalayarak bu işlemi düzene sokar – bu yüzden tek yapmanız gereken “postaya” basmaktır. Instagram yayınlarınızı otomatikleştirirken bu kadar kolay olur.

 

 

İş İçin En İyi Instagram Araçları #9. Repost

Fiyat: Ücretsiz
Mevcuttur: iOS , Android
Ücretsiz uygulama, Instagram fotoğraflarını diğer kullanıcılardan reposta çıkarmak için zahmetsizdir. Yeniden yerleştirmek istediğiniz fotoğrafı anında kopyalar ve yeniden gönderdiğiniz kullanıcının kolu ile küçük bir metin kutusu yerleştirir. Ayrıca, gönderim sırasında mesajın özelliklerini seçerseniz fotoğrafın başlığını otomatik olarak cihazınızın panosuna kopyalar.

Aracılığıyla Görüntü @repostapp

 

 

İş İçin En İyi Instagram Araçları #10. Have2Have.It

Fiyat: Ücretsiz – 300 $ / ay (30 günlük deneme sürümü)
mevcuttur: Web , iOS
“Biyomuzun bağlantısına göz atın!”

Bunu Instagram’da kaç kere gördünüz? Platformun en büyük kısıtlamalardan birisi, bir hesabın biyosu dışındaki bağlantılar için yer bulunmamasıdır. Fotoğraf başlıklarında yayınlanan bağlantılar köprü değildir , yani izleyicilerin kopyalamaları veya elle tarayıcılarına girmeleri gerekir – tam olarak uygun değildir. Bu, haber yayınları veya perakendecilerin sahip olduğu hesapların bulunduğu belirli bir hayal kırıklığı. Kitlenizi kendi web sitelerindeki farklı bağlantılara (örneğin, yeni ürünler veya makaleler) yönlendirmek için sürekli arıyorlar.

 

Soldsie’nin çözümü, Instagram hesaplarına , içeriği sergileyen ve içeriği içeriğe bağlamanızı sağlayan biyo için tek bir link (bkz. Yukarıdaki resim) sağlayan Have2Have.It’dir.

Temel olarak, Instagram özet akışınızın bir kopyasını içeren bir sayfa oluşturur; bu, bir ürün sayfası veya yeni bir makale olsun, her fotoğrafın ne istersen bağlandığını fark eder. Hizmet, dönüşüm izleme ve analiz sunar; Ve post başına birden fazla ürünü desteklemekte ve ayrıca Shopify ile entegrasyonu desteklemektedir .

 

Sosyal medya hesaplarınızı yöntemenin zor olduğunu düşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 
 
About Author

Medanis Destek