Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
iPhone Uygulama Fikirleri

iPhone Uygulama Fikirleri

Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle birlikte mobil uygulamalar da onlarla birlikte hayatımıza girmeye başladı. Ülkemizde genç nüfus üzerinde yapılan bir anket araştırmasına göre gençler her ay ortalama 7.5 TL’sini mobil uygulamalar için harcıyor. Genel nüfus ise günde 70 kere yani 15 dakikada bir akıllı telefonlarına bakıyor. Bunu fark eden girişimciler geleceğin belki de işletmelerin yeni dijital kapısı olacak mobil uygulamalara ilgi göstermeye başladı. Bir çok kişi iPhone Uygulama Fikirleri buluyor ve bunları bir şekilde hayata geçirmeye çalışıyor.

Ülkemizde iPhone Uygulama Fikirleri bularak zengin olan bazı kişiler var. Örneğin Scorp uygulaması ile mobil uygulama sektörüne giren iki öğrenci. Sadece 20 bin TL ile işe başladılar ve mobil uygulamanın bugünkü değeri 10 milyon dolar. Bunun dışında Bitaksi uygulaması da dikkat çekiyor. İşletme mezunu olan bir girişimci tarafından bulunan fikir yazılım ekibi tarafından hayata geçiriliyor ve başarıya ulaşıyor.

Sizin de iPhone Uygulama Fikirleri ‘niz olabilir ancak bunları hayata geçirmek için kendi yazılım ekibinizi tutmanıza gerek yok. Küçük bir sermaye ile işe başlayarak profesyonel bir web ajansı ile çalışabilirsiniz. Mobil uygulamanızı istediğiniz zaman güncellemelerle geliştirebilir ve hatalarını düzeltebilirsiniz.

iPhone Uygulama Fikirleri bulan kişilerin en büyük eksiği mobil uygulamaları kendilerinin yapmaya çalışması. Evet, dünyada buna örnekler var ancak bu kişiler zaten mobil uygulama yapmayı biliyorlar. Bir fikir bulup mobil uygulama yapmak için çalışmıyorlar. Tabi ki bu işin eğitimini alıp iş olarak yapacaksanız uğraşabilirsiniz. Ancak genelde girişimciler mobil uygulama yapmaya çalışıp da yapamayınca fikirlerini de hayata geçirmekten vazgeçiyorlar ve birçok fikir bu şekilde kaybolup gidiyor.

Hiçbir yatırım sermayesi olması belki birkaç istisna olabilir. iPhone Uygulama Fikirleri varsa bunun için küçük bir sermaye ile başlayabilirsiniz. Gelen reklam gelirleri, mobil uygulama satışından gelen paralarla uygulamanızı geliştirebilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ olarak iPhone Uygulama Fikirleri hayata geçirebilmeniz için ekonomik mobil uygulama paketleri hazırladık. Yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle kaliteli ve uygun fiyata mobil uygulamalar ve web siteleri yapıyoruz. Bizimle iletişime geçerek profesyonel bir mobil uygulama sahibi olabilirsiniz.

Yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden destekleriniz için teşekkür ederiz.

 

About Author

Medanis Destek