Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
IOS Uygulama Fikirleri

IOS Uygulama Fikirleri

Akıllı telefon kullanımının yaygınlaşmasıyla mobil uygulamalar da hayatımıza girmeye başladı. Mobil uygulamalardan zengin olan insan sayısı arttıkça girişimciler de farklı IOS Uygulama Fikirleri bulmaya çalışarak kendi uygulamalarını yapmaya çalışıyor.

IOS Uygulama Fikirleri bulmak bu aralar popüler bir durum. Özellikle 17 yaşındaki genç mobil uygulamayla zengin oldu, bitaksi, getir gibi mobil uygulamalarla zengin olan kişiler duyuldukça fikir üretiminde büyük bir patlama yaşandı. İOS Uygulama Fikirleri bulmak önemli ancak fikirler hayata geçirildiği takdirde değerlidir. Kimse bir fikre para ödemez. Özellikle bu kadar fazla uygulama fikri havada uçuşurken. Şanslıysanız mobil uygulamanız için harika bir sunum hazırlayabilir ve bu sunumu sponsor olabilecek büyük firmalara sunarsınız.

Bunun dışında IOS Uygulama Fikirleri hayata geçirmek için tek şansınız var. Mobil uygulamanızı profesyonel bir ajansa yaptıracak ve kendiniz satışa çıkaracaksınız. Mobil uygulamanız hayata geçtikten sonra belki milyon dolarlar ödeyerek satın almak isteyenler olacak ancak fikir aşamasında bu iş biraz zor. Neden fikirlerinizi hayata geçirmekte zorlanıyorsunuz? Türkiye’de iki öğrenci sadece 20 bin lira yatırımla Scorp adında bir mobil uygulama piyasa sürdü. Şu an bu mobil uygulamanın değeri 10 milyon dolar olarak belirtiliyor. Günde 100.000 kişi mobil uygulamayı aktif olarak kullanıyor. İzzet Zakuto ve Sercan Işık eğer cesaret edip 20.000 lirayı riske atmasalardı şu an bu kazancı elde edemezlerdi.

IOS Uygulama Fikirleri hayata geçirilebilir olmalı ve bunu hayata geçirebilecek cesaretiniz olmalı. Fikri bulduktan sonra kağıda dökerek bir mobil uygulama ajansına gidin. Mobil uygulamanın ne kadara mal olacağını öğrenin. Buna göre bir sermaye bulun ve işe başlayın.

IOS Uygulama Fikirleri hayata geçirmek için yapabileceğiniz şey bu. Bu işi başaran girişimcilerin farkı riski göze almaları ve işleriyle sonuna kadar ilgilenmeleri. Mobil uygulamanızı sanal mağazaya koyunca iş bitmiyor. Mobil uygulamanızın en azından bir süre reklamını yapmanız gerek.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere mobil uygulama konusunda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik ekip arkadaşlarımızla birlikte projenizi hayata geçirebiliriz.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı