Logo

İnşaat Yönetim Yazılımı


paylaş
İnşaat Yönetim Yazılımı

Bulut yazılımları her geçen gün gelişmeye ve farklı sektörlerde ilgi görmeye devam ediyor. Teknoloji yenilikçileri ve iş dünyası liderlerinin bir korosu buluttan övgü ile bahsediyor ve işletmelerin %60'ından fazlası, projelerine güç sağlamak için bulut çözümlerine güveniyor. İnşaat Yönetim Yazılımı kullanmanın size ne gibi avantajlar sağlayacağınız yazımızda bulabilirsiniz. İnşaat Yönetim Yazılımı çalışması yaptırmak için Medanis Bilişim AŞ ile iletişime geçebilirsiniz.

1. Bağlı bir ekip:

Uzaktaki işçilere katlanarak artan güven ile, proje ekibiniz, her gün ofiste göremediğiniz insanları kapsar. Bulut İnşaat Yönetim Yazılımı 'ndan faydalanamıyorsanız, uzaktaki ekibiniz olabildiğince bağlı veya etkili değildir. Bulut tabanlı proje yönetimi uygulamaları, herhangi bir yerden erişilebilen merkezi bir çalışma alanı oluşturur, böylece tüm ekip iletişim kurabilir ve sorunsuz bir şekilde işbirliği yapabilir.

2. Güvenilir erişim:

Hiç bir meslektaşınız acil diyerek önemli bir belgeyi göndermenizi istedi mi? Veya o günün sunum slaytlarına erişmek için işe gelmeyen bir iş arkadaşının şifresini tahmin etmeye çalıştınız mı? Tamamen zaman kaybı. Projeniz bulutta İnşaat Yönetim Yazılımı ile yaşadığında, ekip istediğiniz çalışma bilgilerine istediğiniz zaman ve her an ihtiyaç duyduğunuza erişebilir. Bulut İnşaat Yönetim Yazılımı, müşteri toplantısında, ağ kurma etkinliğinde ya da oturma odasındaki kanepenizde olsun meslektaşınızın yerel bilgisayar klasörlerine sıkışmak yerine bilgiyi parmaklarınızın ucunda tutar.

3. Minimum başlangıç ​​maliyetleri:

Yeni yazılımı yapılandırmak ve muhafaza etmek için yeni donanıma, pahalı yerinde yazılım kurulumuna veya ek bilişim ​​personeline ihtiyaç duymazsınız. Bulut uygulamaları ile tek ihtiyacınız internet bağlantısı ve ekibinizin kullandığı bilgisayarlardır.

4. Az bakım gerektiren teknoloji:

Birçok hareketli parça ile karmaşık projeleri yönetirken, basit, işlevsel ve bakımı kolay bir teknoloji esastır. Aşırı karmaşık kurulumlar ya da istediğiniz yeni özelliklerden birini elde etmek için tamamen yeni sürümler ödemeden kurumsal düzeyde özelliklerin avantajlarına erişin. İnşaat Yönetim Yazılımı ile çevrimdışı güncellemeleri yükleme ve sistem gereksinimlerini kontrol etme süresini en aza indirin.

5. Esneklik: 

Bir bulut İnşaat Yönetim Yazılımı ihtiyaç duyduğu tek şey internet bağlantısı ve web tarayıcısı olması nedeniyle ekibinizin her bir üyesi - Windows, Mac, Linux - her platformda alakasızdır. Ekibinizin her bir üyesi en rahat ortamda çalıştıklarında, görevler daha hızlı hale gelir.

6. Güvenlik:

İyi bulut İnşaat Yönetim Yazılımı, yüksek güvenlikli veri merkezleri ve yerleşik felaket kurtarma özellikli sunucular kullanarak birinci sınıf güvenlik sunar. Dizüstü bilgisayarınıza kahve döküp bir virüs indirirseniz veya bir kasırgada ofisinizin tamamını kaybederseniz, önemli bilgileri bulutta depoladığınızdan, bir vuruş atlamadan çalışmaya geri dönebilirsiniz. Bir dizüstü bilgisayar kaybolur veya çalınırsa, tek yapmanız gereken, çevrimiçi verilerinize girmek ve hassas verileri korumak için şifrenizi değiştirmektir.

7. Hız:

Bulut yazılımı ile, hızlı bir şekilde çalışmaya başlıyorsunuz: anında kurulum ve yeni aracınıza erişmek için şirketin web sitesinde kaydolmanız yeterlidir. Ve yeni özellikler veya güvenlik güncellemeleri yayınlandığında, bunlar anında kullanılabilir durumdadır. Sürüm 2.0 için aylarca beklemek zorunda kalmazsınız veya mevcut uygulama paketinizi yükseltmek için fazladan ödeme yapmanız gerekmez.

8. Maliyet etkinliği:

İnşaat sektörünün % 82'si buluta geçmenin kendilerine para kazandırdığını söylüyor. Bulut İnşaat Yönetim Yazılımı genelde özelliklere veya hesap boyutuna dayalı çeşitli fiyatlandırma seçenekleri sunar, bu nedenle küçük ekipler ve işletmeler, normalde lisanslamayı başaramadıkları gelişmiş araçlara erişebilir. Çoğu bulut uygulaması, ihtiyaç duyulduğunda yeni kullanıcılar eklemenize ve büyüdükçe ekibinizle uyumlu bir şekilde kolayca ölçeklenmesine olanak tanır.

9. Entegre araçlar:

Yeni bulut tabanlı İnşaat Yönetim Yazılımı, önceden bildiğiniz ve kullandığınız diğer araçlar ile bütünleşir. Eklenen kolaylık ve benimseme kolaylığı bir yana, ekibiniz, tüm araçlarınız birlikte çalıştığında ve bir noktadan erişilebildiğinde daha verimli çalışabilir.

İnşaat Yönetim Yazılımı Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. İnşaat Yönetim Yazılımı için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

İnşaat Yönetim Yazılımı yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz.

 

Etiketler: inşaat yönetim yazılımı inşaat yönetim yazılım inşaat yönetim yazılımları

paylaş

İlgili YazılarYorumlar