Logo

İnşaat Yazılımı


paylaş
İnşaat Yazılımı

Birçok sektörde olduğu gibi inşaat sektöründe de bulut bilişim birçok avantaj sağlamaktadır. İnşaat Yazılımı kullanarak inşaat firmaları hem paradan hem de zamandan tasarruf edebilirler.

Tasarruf

Bulut bilişimden göreceğiniz ilk ve tartışmasız en önemli fayda maliyet tasarrufudur. İnşaat Yazılımı işlemine geçen şirketlerin yüzde 82'si projelerine para kazandırdı. Kurulum ve bakımı pahalı olan bir yazılım altyapısı oluşturmak yerine, bulut İnşaat Yazılımı tüm verilerinizi depolamak ve fatura gibi idari işlemleri gerçekleştirmek için daha ucuz bir yol sağlar. Bulut otomatik olarak ücretsiz olarak yükseltildiğinden pahalı sunucu güncellemeleri hakkında endişelenmenize gerek yoktur.

Müşteri İlişkileri Oluşturma

Bulut inşaat yazılım, istediğiniz zaman bir müşterinin projesiyle ilgili tüm bilgileri kolayca depolamanıza ve bunlara erişmenize olanak tanır. Bir müşteriyle iletişim kurarken, bilgilerini kolaylıkla yukarı çekebilir ve son kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Projelerinin kolay yönetimi, müşteriyle bir ilişki kurma şansını verir, böylece size başkalarına tavsiye edip sizi gelecekteki projeler için kullanırlar.

Komplikasyonsuz Özelleştirme

Bulut sistemleri, inşaat şirketlerinin kendi özel iş hedefleri için özel bir veri depolama ve yönetim sistemi oluşturmalarına izin verir. Karışık görünüyor mu? Aslında bunun tam tersi. Bulut İnşaat Yazılımı yönetimi sağlayıcınız, sizin için sistemi oluşturacak ve tüm temel bilişim ayrıntılarını yönetecektir. Bu, bilişim altyapısını yönetme konusunda endişelenmenize gerek kalmadan, çekirdek iş süreçlerinize odaklanmanıza olanak tanır.

Yukarıda belirtildiği gibi, bulut teknolojisi otomatik olarak güncellenmesini sağlar. Sağlayıcı ayrıca bulutunuzu kurarak anında tüm verilerinizi yedekler. Verilerin kaybolduğu bir felaket veya veri ihlalinden endişelenmeye gerek yoktur. Bulut, donanım sistemleri veya kağıt dosyalarından daha güvenlidir.

Maç Rekabeti

Daha küçük bir inşaat firması olarak inşaat devleri ile rekabet etmek zor olabilir. Bulut İnşaat Yazılımı, rekabetin eşleştirilmesinde öne çıkmanıza izin verir. Bulut teknolojisinin teknolojisi, küçük şirketlere, işletmelerin harcadığı maliyetin bir kısmında bir veri depolama, yönetim, erişim ve kurtarma kurumsal seviyesinde olma şansını verir.

Esnekliğin keyfini çıkarın

İnşaat endüstrisinin tek bir ofisi yok. Müteahhitlerin yüzde 83'ü işyerinde akıllı telefonlar, tabletler veya dizüstü bilgisayar kullanıyor. Çalışmakta olduğunuz evde bir alana, idarenizin çalıştığı resmi bir ofise, araçlarınızı tuttuğunuz yere ve bir inşaat projesinin gerçekleştiği her sitede olabilir. Hareket halindeyken çalışmalarına ihtiyacınız var. Bulut İnşaat Yazılımı, tüm çalışmalarınızı istediğiniz yere sanal bir alanda depolamanızı sağlar. Hafta sonu evdeki bir projenin ayrıntılarını çiğneyebilir ve bir düğmeye dokunarak Pazartesi günü müşterinin proje alanına getirebilirsiniz.

İnşaat endüstrisi rekabetçi ve pahalıdır. Bulut İnşaat Yazılımı, şirketinizin maliyetleri düşürmesine, rekabetle eşleşmesine, esnek kalmasına, müşteri ilişkileri oluşturmasına ve verilerinizi ekstra bir karışıklık olmadan tamamen kişiselleştirmenize yardımcı olabilir. Peki, neden hala bulutta değilsiniz?

İnşaat Yazılımı Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. İnşaat Yazılımı için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

İnşaat Yazılımı yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz

Etiketler: inşaat yazılımı inşaat yazılım inşaat yazılımları

paylaş

İlgili YazılarYorumlar