Logo

Hybrid Uygulama Örnekleri


paylaş
Hybrid Uygulama Örnekleri

Hybrid Uygulama Örnekleri ve Native Uygulama örnekleri arasında her zaman bir kararsızlık vardır. Çoğu büyük firma bile artık native uygulamaları bırakarak Hybrid Uygulama Örnekleri tercih etmeye başladı.

Belki merak ediyorsunuz Hybrid Uygulama Örnekleri nerede? Bu uygulamaları zaten kullanıyorsunuz ve melez yani hybrid olduğunun farkında bile değilsiniz. İşin güzel yanı da bu. İşte sizlere hybrid mobil uygulama olduğuna inanamayacağınız Hybrid Uygulama Örnekleri :

Amazon Appstore :

Amazon Appstore ve hızlı ve iyi bir performansa sahip. Hybrid Uygulama Örnekleri içinde olduğunu duyanlar bu yüzden şaşırıyorlar. Ancak profesyonel kişilerce yapıldığı sürece hybrid mobil uygulamalardan da iyi performans sağlarsınız.

Evernote:

Hybrid Uygulama Örnekleri 'nden biri de evernote. Evernote, verimlilik uygulaması olarak sezgisel tasarımı için popüler olan gerçekten yüksek performanslı bir hibrid mobil uygulamasıdır. Fakat efsanevi kılan özellik, kesintisiz, çok cihazlı senkronizasyon yeteneğidir. Evernote deneyimi ve etkileşimleri öylesine akıcıdır ki, genellikle eğitimsiz bir göz için native bir uygulama olarak yorumlanmaktadır.

Twitter:

Twitter sahip olduğu trafik akışına göre Hybrid ile gayet güzel çalışıyor. Bu belki de performans sorununun Hybrid Uygulama Örnekleri ile ilgili olmadığının göstergesi.

Apple AppStore:

Bugün, uygulama mağazası, bir hibrid uygulamanın en çok belirtilen örneklerinden biridir. Üst arama ve alt gezinme araç çubukları için native öğeler kullanır. Bununla birlikte, uygulama arama sonuçları, her aramayla sorunsuz bir şekilde yeniden yüklenen web görünümleridir.Gmail

HTML5'te Mobil Cihazlar için Gmail

 

Hybrid Uygulama Örnekleri biri de Google, uzun zamandan beri HTML5 alanının öncüsüydü ve geliştiricilere, uygulama stratejilerini yeniden düşünmek için iyi nedenler verdi.

Han Academy

Han Academy iPad App

 

Yaratıcıları sayesinde, Khan Academy, her iki dünyanın en iyisini elde etti ve hibrid olmak için ilk mobil öğrenme platformu olmaya devam etti.

Uber

Uber

 

Evet, Uber bir web uygulaması. Ve olağanüstü Hybrid Uygulama Örnekleri 'nden biri. Mobil uygulama temel olarak m.uber.com'da çalışır ve bu uygulama temel olarak bir webview sunar. Bu, uygulamanın platforma bakılmaksızın şık ve hızlı yüklenmesine yardımcı olur.

Instagram

Instagram

 

Hedef kitlenizi bilmek ve ürün için en iyi olanın ne olduğunu anlamak için iyi bir örnektir. Hybrid olarak Instagram, çevrimdışı verileri ve imza kısa videoları gibi zengin medyayı destekleyen HTML5 desteğini alır. Bir fotoğraf paylaşımlı uygulamanın, kullanıcı çevrimdışı olduğunda bile en azından bir hata iletisi gösterdiği bir teknoloji ile çalışması mantıklıdır.

Günümüzde Native uygulama geliştirme, enstrüman gibi araçları ve özellikleri kullanarak kod yazmanın yolları olduğu için daha eğlenceli görünebilir. Fakat bu gelecekte geçerli olmayacak.

Hybrid Mobil Uygulama çalışmanız için Medanis Bilişim AŞ olarak ekonomik mobil uygulama paketleri hazırladık. Yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle kaliteli ve uygun fiyata mobil uygulamalar ve web siteleri yapıyoruz. Bizimle iletişime geçerek profesyonel bir mobil uygulama sahibi olabilirsiniz.

Hybrid Uygulama Örnekleri yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden destekleriniz için teşekkür ederiz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Hybrid Uygulama Örnekleri için 444 5 698 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. 

Hybrid Uygulama Örnekleri yazımıza yorum bırakabilirsiniz.


Etiketler: melez uygulama örnekleri heybrid uygulama örnekleri hibrid uygulama örnekleri

paylaş

İlgili YazılarYorumlar