Logo

Hukuk Yazılımları


paylaş
Hukuk Yazılımları

Hukuk Yazılımları ile hukuk firmaları birçok evrak yükünü üzerinden atabilir. Faturalandırma ve bunun gibi zaman alıcı işleri yapmak yerine Hukuk Yazılımları kullanarak tamamen işinize odaklanabilirsiniz.

Daha Düşük Maliyet, Daha İyi Hizmet

Geleneksel olarak, Hukuk Yazılımları ile hukuk firmaları uygulamaları için kendi bünyesindeki BT çözümlerine güvenirler. Buna bilgisayarlar, sunucular, yazılım satın alma ve hepsini yönetmek için birini ya da yarı zamanlı ya da tam zamanlı olarak çalıştırmak da dahil. Güvenlik açısından, bu öğelerin çoğu kapalı bir kapı bulunan bir dolaba yerleştirildi ve "fiziksel olarak güvenli" olarak adlandırıldı ve zaman zaman siber güvenlik için izlendi. Firma verilerini buluta taşımak, hukuk servisinin daha iyi hizmetten yararlanarak maliyetlerini düşürmesini sağlayabilir.

Artan Verileri  Analytics ile Daha İyi Yönetim

Hukuk Yazılımları ve hizmetlerinin kullanımı, firmanın uygulama ve personeli hakkında verimli bir şekilde veri toplayabilmesine olanak tanıyarak firmanın verimliliğini ve kazançlarını artırmanın yollarını daha iyi tasarlamasını sağlar.

Felaket Hazırlığı ve Geri Kazanımı

Masaüstü yazılımların en büyük dezavantajlarından birisi herhangi bir felaket durumunda bilgilerinizi kaybetme riskidir. Masaüstü yazılımlarında tek bilgisayarda tüm verilerin kaydolması riski arttıran bir yöntemdir. Hukuk Yazılımları kullanarak bilgisayarınıza bir şey olsa bile kullanıcı adı ve şifrenizle istediğiniz bir bilgisayardan bilgilerinize erişebilirsiniz.

Erişilebilirlik ve Hareketlilik

Firmanın taban ofisinin dışından çalışma, üretkenlik ve çalışan çekmek için önemli bir araç haline geldi. Bir avukatın yolda belgeleri incelemesi ve mahkemede ya da müşteri toplantısında bilgi edinmesi, karlı bir uygulamanın önemli bir hususudur. Hukuk Yazılımları Bulut tabanlı bir sistemle firmanın tüm verileri merkezi bir konumda kaydedilir, kataloglanır ve endekslenir ve firma finans gibi bu düzenlemelere sahip endüstriler için güvenlik gereksinimleri için gerekli özen göstermiş olduğu sürece güvenli bir şekilde muhafaza edilir.

Özelleştirme

Her hukuk firması biraz farklı çalışır. Bu nedenle, bir firmanın artan üretkenlik ve karları ile ilgili tüm çözümleri tek bir boyutta uygular. Bununla birlikte, buluta taşınarak, bir firma avukatlarının ve personelinin üretkenliğini optimize ederek daha yüksek kazançlar sağlayan özel bir çözüm oluşturabilir. Özelleştirme ayrıca firmanın uygulamasına yeni bir özellik eklemesi gerektiğinde firmanın yeni yazılım satın alması veya birlikte çalışabilirlik hakkında endişelenmesi gerekmeyecek demektir. Daha ziyade firma, Hukuk Yazılımları ile bulut sağlayıcısını, hangi çözümü en iyi firmaları için en iyi şekilde yaptıklarını tartışmaya açabilir ve ihtiyaç duyulduğunda mevcut platformunda gerekli değişiklikleri yapabilir.

Etik İnce Baskı

Avukatlar tarafından yazılan herhangi bir sütun uyarı olmadan tamamlanmazdı. Hukuk Yazılımları ile bulut, her hukuk firması için değildir ve tüm müşterilerin tüm verileri için uygun değildir. Hukuk büroları için bulut çözümleri, belirli yargı alanlarında etik gereksinimleri etkileyebilir ve firmalar, bilgiyi buluta taşımadan önce bu düzenlemelere başvurmalıdır.

Hukuk Yazılımları Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Hukuk Yazılımları için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Hukuk Yazılımları yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz.

Etiketler: hukuk yazılımları hukuk yazılımı hukuk yazılım

paylaş

İlgili YazılarYorumlar