Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Haber Yazılımı

Haber Yazılımı

Haber Yazılımı Uzmanı Medanis Bilişim AŞ., bir kitabın kapağı ile yargılanamayacağını asla söyleyemeyiz. Klişeler aşırı kullanılır ve sönüktür. Tasarımcılarımız ve sanatçılar, küçük işletmelerden ulusal işletmelere kadar özel, dikkat çekici siteler oluşturmak için farklı düşünüyorlar. WordPress, E-ticaret ve Fotoğraf / Videoografi eklentileri ile özelleştirme fırsatlarımızla sizi şaşırtacağız; bunlara aşağıdakileri dahildir:

 • Özel WordPress tasarım, geliştirme ve eğitim
 • Plugin kurulumu, bakımı ve desteği
 • Geçerli web sitesinin WordPress’e geçişi
 • Özel Alışveriş Sepeti tasarımı, geliştirme ve eğitim
 • E-ticaret web sitesi arama motoru optimizasyonu
 • Satış geçmişi ve trafik analizi de dahil olmak üzere eksiksiz raporlama
 • Haber Yazılımı

Çok güçlüsünüz ve bahse gireriz siz bunu bilmiyordunuz- belki de bunu biliyorsunuz ve tam güç potansiyelinizi ortaya çıkarmak istiyorsunuz. Süper kahramanlardan mı yoksa web danışmanlığından mı bahsediyoruz? İnternet ve Haber Yazılımı web siteniz, müşteriler kazanmak, mevcut müşterileri korumak ve rekabete hakim olmak zorunda olduğunuz en etkili araçtır.

 • Dijital pazarlama hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, şimdi bize ulaşın veya yandaki teklif formumuzu doldurun.
 • Medanis Bilişim AŞ. tam hizmet web danışmanlık hizmetleri arasında şunlar bulunmaktadır:
 • Proje Yönetimi
 • Araştırma ve Rekabet Analizi
 • Web anketleri veya odak grupları
 • Web pazarlama planlaması ve stratejisi

İşletmeler için sosyal medyanın gücü elle tutulur, ancak sosyal medyayı doğru şekilde kullanan şirketiniz mi? Her platform farklı bir stratejik yaklaşım gerektirir ve hedef kitlenizin ihtiyaçlarını karşılamak ve tahmin etmek için kasıtlı olarak tweet yapacak, yayınlayacak, bağlayacak ve pinleyeceğini bilmek zorunluluktur. Profesyonel bir sosyal medya planını pazarlama ve içerik stratejinize dahil etmek ve dilin ve genel titreşimlerin uyumlu olmasını sağlamak önemlidir.

Sosyal medya stratejisi geliştirme ve eğitimimiz ile toplumsal varlığınızı geliştireceksiniz, kitlenizle etkileşime geçmeye başlayacaksınız ve organik bir erişim elde etmiş olacaksınız.

Haber Yazılımı Size yardımcı olduğumuz bazı sosyal medya siteleri şunları içeriyor:

 • Facebook
 • heyecan
 • Google +
 • LinkedIn

Haber Yazılımı Sosyal medya hizmetlerimiz şunları içerir:

 • Sosyal medya reklamcılığı
 • Sosyal medya analizi ve raporları
 • Sosyal medya profili zenginleştirme
 • Sosyal medya stratejisi geliştirme
 • Sosyal medya eğitimi
 

Haber Yazılımı Web Tasarımı

İşe Yarayan Çözümleri Tasarlamak

Özgün ve güzel Haber Yazılımı web siteleri oluşturma konusunda tutkumuz vardır. Hizmetlerimiz arasında site haritaları, kullanıcı akış diyagramları ve sayfa tel kafesleri oluşturulması yer alıyor ve ayrıca, yeni içerik ve zekaya dayanan yinelemeli değişiklikleri teşvik ediyoruz.

Amaçla Haber Yazılımı dizayn ediyoruz. Stratejilerimiz, hedeflerinizi işe yarayan görsel kavramlar ve çevrimiçi deneyimler haline getirir. Bir ziyaretçinin ne olursa olsun bir dizüstü bilgisayar, tablet veya telefonla (hatta Himalayalar’da) sitenizle etkileşim kurması, web siteniz sizin için çalışacaktır.

Haber Yazılımı Markalaşma ve Teminat

En Değerli Varlıklarından Biri

Markanız, başkaları üzerinde yaptığınız ilk izlenimdir ve bu şekilde, ideal olarak, nasıl görüleceğinizi belirtmişsinizdir. Tutarlı ve tutarlı bir imajın dünyaya yayınlanması, izleyicilerine dokunmaya ve ortak yaşam yaratmaya çalışan herhangi bir organizasyon için şarttır. Etkili bir marka, şirketinizin varlığını güçlendirirken nerede olursanız olun amacınızı ve kişiliğinizi iletmelidir. Haber Yazılımı Logo tasarımı, ikonografi ve matbuat teminatı da dahil olmak üzere sizinle birlikte çalışarak yeni ya da revize edilmiş bir marka standardı oluşturabiliriz ve yeni web sitesi projeniz için mevcut marka varlıklarınızı geliştirebiliriz

Sınırsız Tasarım İmkanları

Haber Yazılımı Tasarım becerilerini tüm etkileşimli uygulamalarımızda uyguluyoruz. Bu, animasyonlu grafikler ve simgeler, infografi, viral kampanyalar, çevrimiçi reklamcılık, üçüncü taraf web uygulamaları ve mobil uygulamalar için özel tasarım oluşturmaya kadar her şeyi içerebilir. Bu yardımcı tasarım hizmetleri stratejik olarak markanıza uygulandığında hem sağlam hem de etkileyici çevrimiçi bir varlık yaratırsınız.

Günümüz internet kullanıcıların çoğu interneti Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal ağları takip etmek ve haber sitelerini okumak için giriyorlar. Haber Yazılımı kullanarak web sitenizi oluşturabilirsiniz.

Haber Yazılımı için mevcut gazetenizin sitesini kurabileceğiniz gibi sadece internet üzerinden yayın yapan bir haber siteniz de olabilir. Türk vatandaşlarının %20’si her gün, %16’sı haftada 3-4 kere gazete okuyor. Bu oranlar göz önünde alındığında online gazeteniz olması sizin daha çok kişiye ulaşmanızı sağlayacaktır. Yerel veya ulusal gazeteniz olabilir ancak Haber Yazılımı kullanarak daha çok kişinin haberlerinizi okumasını sağlayabilirsiniz. Bir düşünün Haber Yazılımı sayesinde okuyucularınız haberlerin altlarına yorum bırakabilir ve okuyucular ve sizinle direkt iletişim kurabilir.

İnsanlar günümüzde haberlere anında ulaşabiliyorlar bu yüzden marketten gazete alma alışkanlığı gün geçtikçe azalıyor. Bir gazetenin internet sitesine girerek gece olmuş bir olayı bile anında öğrenebilecekken kimse bir gün öncesinin haberlerini okumak için gazete almak istemiyor. Artık Haber Yazılımı sayesinde köşe yazarlarının yazılarını bile rahatlıkla online sitelerden okuyabiliyoruz. Haber sitelerinin haberlerinin profesyonel sosyal medya ekibi tarafından paylaşıldığını da görüyoruz. Bu sayede okuyucu sayınız her geçen gün artacaktır.

Haber Yazılımı sitenizin tasarımı kaliteli bir şekilde yapılmalı. Profesyonel bir web ajansıyla çalışmanız ekonomik bir fiyata kaliteli bir web sitesine sahip olmanızı sağlayacaktır. İnsanlar web sitenize girdiğinde estetik görünümlü bir haber sitesi görmek isteyecekler. Aynı zamanda sitenize giren kullanıcıların aradıkları bilgileri, haberleri kolaylıkla bulabilmeleri gerekir. İnternet kullanıcıları ucuz ve kalitesiz görünen web sitelerine güven duymamakta ve bu sitelerde vakit geçirmek istememekteler. Sizin hem estetik görünümle ziyaretçileri web sitenize çekmeniz hem de gelen ziyaretçileri sitenizde kolaylıkla ve zevkle dolaşmasını sağlayarak sitenizde kalmalarını sağlamalısınız.

Haber Yazılımı yaptırdıktan sonra Google AdWords çalışması yaparak web sitenizin reklamını istediğiniz bölgede görünmesini sağlayarak ziyaretçi sayınızı arttırabilirsiniz.

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
About Author

WMwcZ9zI1x

Önceki Yazı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir