Logo

Haber Yazılım Paketleri


paylaş
Haber Yazılım Paketleri

Haber sitesi yaptırmak istiyorsunuz ve kısıtlı bir bütçeniz mi var? Haber Yazılım Paketleri ve özelliklerini araştırarak size uygun bir web sitesi yaptırabilirsiniz.


Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Haber Yazılım Paketleri için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Ucuz veya ücretsiz yapılan web siteleri kalitesiz görüneceği için ziyaretçiler web sitenize girerek haber okumak istemeyeceklerdir. Ayrıca sayfada dolaşırken sorunlar yaşamaları, sürekli bir yerden reklam çıkması da onları rahatsız edecek ve daha kaliteli haber web sitelerine yöneleceklerdir. Bu yüzden profesyonel bir web ajansı ile çalışarak hem ekonomik hem de kaliteli görünen bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

Haber Yazılım Paketleri incelerken özelliklerine mutlaka dikkat etmelisiniz. Bir web ajansı daha ucuza haber sitesi yapıyor olabilir ama bunun kaşılığında size hangi özellikleri vermeyi vadediyor? Sunulan özellerin hangileri size gerçekten lazım? Fiyat araştırmanızı bu şekilde yapmalısınız.

Yeterli bütçeniz ve zamanınız varsa ve gerçekten bölgenizdeki en güçlü yerel ya da ulusal bir haber web sitesi olmak istiyorsanız özel tasarım bir web sitesi yaptırabilirsiniz. Paket fiyatları içinde en pahalısı özel tasarım web siteleridir. Sizin için sıfırdan kodlanarak eşi benzeri olmayan bir web sitesi yapılır. Hem kullanıcılara eşsiz bir deneyim sunulur hem de Google gibi arama motorları özel tasarım siteleri kısa sürede üst sıralara çıkarır.

Haber Yazılım Paketleri içinden hem ekonomik hem de kaliteli bir tasarım olsun istiyorsanız mutlaka deneyimli bir ajansla çalışmalısınız. Bir çok ajans WordPress gibi hazır tema siteleri kullanır ancak deneyimli ajanslar yaptıkları değişikliklerle sitenizin özel ve farklı olmasını sağlayabilirler. Ayrıca Google optimizasyonu yapılmış olduğu için arama motorlarında kısa sürede sıralamaya girer.

Haber Yazılım Paketleri dışında ayrıca SEO ve reklam paketlerini de incelemeniz iyi olacaktır. Web siteniz yayına alındıktan sonra insanların duyması zaman alacaktır. Bu yüzden web sitenizin reklamını Google AdWords'e vererek kısa sürede web sitenizin duyulmasını sağlayabilirsiniz.

Mobil Uyumluluk (Responsive Tasarım)

Haber Yazılım Firmaları ile sahip olacağınız haber yazılımları sayesinde artık mobil uyumlu bir haber siteniz olacak. İnsanların çoğu artık internete hareket halindeyken giriyor ve haberleri bazen dolmuşta bazen alışverişte bazen de yürürken! takip ediyor. Mobil uyumlu olmayan bir haber sitesi açıldığında düzgün görüntülenemediği için kullanıcılar anında siteden geri çıkacak ve hemen çıkma oranı artacaktır. Google bunu olumsuz bir durum olarak algılayacak ve sizi sıralamada gerilere gönderecektir. Haber Yazılım Firmaları sahip olacağınız bir haber yazılımı ile tabletlerden ve akıllı telefonlardan ayrı bir mobil siteye gerek kalmadan rahatlıkla görüntülenebilirsiniz. Google algoritmasına uyumlu olduğu için web siteniz üst sıralara taşınacaktır.

Sosyal Medya Bağlantıları

Panelden haberlerinizi eklerken aynı zamanda sosyal medya hesaplarınızdan haberleri paylaşabilirsiniz. Haber Yazılım Paketleri size sosyal medya paylaşımında büyük kolaylık sağlayacaktır. Sosyal medya paylaşımları ile haber siteniz daha çok duyulacak ve web sitesi trafiğiniz artacaktır.

Kolay Yedek Alımı

Haber Yazılım Paketleri ile çalışarak sahip olacağınız haber yazılımı ile yönetici panelinden haber-yazar-kategori gibi bölümlerin yedeklerini bilgisayarınıza kolaylıkla alabilirsiniz.

Modüler Tema

Haber Yazılım Paketleri ile web sitenize istediğiniz kadar modül ekleyip silebilirsiniz. Sitenizi istediğiniz gibi yönetebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Canlı Yayın

Sadece bir akıllı telefonlar bile web siteniz üzerinden canlı yayın yapabilirsiniz. Herhangi bir kamera veya kuruluma ihtiyaç duymazsınız. Önemli bir olay olduğu zaman tek yapmanız gereken telefonunuz üzerinden haber yazılımınız aracılığıyla siteden yayın yapmak olacaktır.

Yüksek Performans

Haber Yazılım Paketleri için Medanis Bilişim Aş yüksek alt yapısı ve sunucuları ile size yüksek performans sağlar. Web sitenize kaç kişi girerse girsin siteniz kesinlikle yavaşlamaz ve insanların rahatlıkla web sitenizde gezinmesini sağlar.

SEO Uyumu

Haber Yazılım Firmaları Medanis Bilişim AŞ her zaman arama motoru optimizasyonuna sahip yani Haber Yazılım Paketleri SEO uyumlu web siteleri hazırlar. Bu sayede Google gibi arama motorları sizi en kısa sürede tarar ve özgün içerik girişi yaptığınız takdirde kısa sürede üst sıralarda çıkarsınız.

Google Haberler

İstediğiniz takdirde Google Haberlere uyumlu bir alt yapı oluşturularak siz de Google News'de listelenebilirsiniz. Google News kaydı yapabilmeniz için web sitenizin Google haberlere uyumlu bir alt yapısı olması gerekir. Google News , tüm dünya haberlerini kapsayan içerisinde 50.000 den fazla kaynağın bulunduğu, haber ve haber başlıklarını toplayarak okuyuculara sunan bir haber sistemidir. Bu sistem kullanıcıların ilgi alanlarına ve tercihlerine göre farklı haberleri de gösterebilmektedir.

Reklam Geliri

Haber Yazılım Paketleri Mobil template ve mobil özel reklam optimizasyonu ile reklamlardan maksimum gelir imkanı sağlar. Bir haber sitesinin en önemli hatta bazen tek gelir kaynağının reklamlar olduğu düşünülürse reklam geliri için özellikle üzerinde çalışılması gerekir.

Log Tutma

Yönetim panelinden yapılan tüm işlemler loglar üzerinden kaydolur ve istenildiği zaman gösterilir. Her kullanıcının kendine ait bir şifresi ve kullanıcı adı olduğu için kim ne zaman girmiş, ne gibi değişikler yapmış istenildiği an kontrol edilebilir.


Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama, Haber Yazılım Paketleri konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Haber Yazılım Paketleri için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
Etiketler: paket haber yazılım haber yazılım paket haber yazılım paketleri

paylaş

İlgili YazılarYorumlar