Logo

Haber Web Sitesi Şablonları


paylaş
Haber Web Sitesi Şablonları

Son günlerde insanların artık klasik gazete okuma anlayışını bırakıp internetten gazete okumaya başlamasıyla online gazeteler önem kazandı. Haber Web Sitesi Şablonları kullanarak iyi veya kötü herkes bir haber sitesi kurmak ve medya sektöründe yerini almak istiyor.

Rekabetin bu kadar yoğun olduğu bir sektörde başarılı olmanın tek yolu kaliteli bir iş ortaya koymak olacaktır. Kurulan sitelerin amacı haber paylaşmaktan çok siteye çok ziyaretçi çekmek ve para kazanmak oluyor. Ancak kurulan siteler ve girilen içerikler kalitesiz olunca hedefler istenilen düzeyde başarılamıyor hayal kırıklığıyla birlikte web sitelerine harcanan para ve emekler boşa gidiyor.

Haber Web Sitesi Şablonları çalışmasını profesyonel bir web ajansıyla çalışarak ekonomik bir şekilde kaliteli bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Ziyaretçiler ucuz ve kalitesiz görünen web sitelerine girmek veya dolaşmak istemiyorlar. Web sitelerinin kaliteli olmasının yanında işlevsel ve kullanışlı olması da önemlidir. Haber Web Sitesi Şablonları tasarlanırken kullanıcıların aradıklarını kolaylıkla ve kısa sürede bulacakları şekilde yapılmalıdır.

Haber Web Sitesi Şablonları kullanarak web sitesi kurmadan önce hedef kitleyi belirlemeniz gerekir. Web siteniz yerel mi, bölgesel mi yoksa ulusal mı olacak? Genel yayın yapan web siteleri artık çok fazla hepsi birbirine benziyor. Sizin diğer haber sitelerinden farklı olmanız gerekiyor.

Haber Web Sitesi Şablonları yanında alan adınızın akılda kalan bir isim olması gerekir. Haber ve gazeteyle ilgili domainlerin çoğu alındı bile. Daha önce bu isimleri almış ve kullanmayan kişilerle temasa geçerek onlardan isimleri satın alabilirsiniz.

Haber Web Sitesi Şablonları için haber yazılımı seçmeden önce iyi düşünmek gerekir. Kaliteli bir marka haline gelmek için yapabileceğiniz tek şey profesyonel ve deneyimli bir web ajansıyla çalışmalısınız. Kurumsal bir firmayla çalıştığınız için istediğiniz zaman teknik destek alabilirsiniz.

Haber siteleri, bloglar, portallar ve diğer haber merkezli web siteleri için en iyi WordPress Haber Web Sitesi Şablonları bir koleksiyonu.

Haber Web Sitesi Şablonları CheerUp WooCommerce entegre ve çeviri hazır. Bir markayla ilişkilendirmek için logolar ve resimler eklemek üzere ayarlandı. Yazı yazılarıyla oynamak için  Google Yazı Tipleri'nden tipografi metni. CheerUp bugünün dergilerinin en çok yönlü en iyi versiyonu olmayı hedeflemektedir. Hafif ve yüksek performanslı bir performans teması edineceksiniz.

Haber siteleri gelir ve gider, ancak son derece popüler hale gelen birkaç tane var. Örneğin The Verge, 3 yıldan kısa bir süre önce kuruldu ve milyonlarca aylık ziyaretçinin hakim teknolojik haber oyuncusu oldu. TechCrunch, Engadget, CNN, Forbes, Reuters, New York Times ve diğerleri gibi WordPress Haber Web Sitesi Şablonları kullanan birkaç büyük haber sitesi daha var. Onlar milyonlarca aylık ziyaretçiyi işlemek için yaratılan WordPress VIP barındırma üzerinde barındırılıyor.

WordPress Haber Web Sitesi Şablonları, bloglar ve haber siteleri için harika bir platform ve bu temalar sayesinde bir sonraki büyük şeyi yaratabilirsiniz. Bu temalar, teknoloji, dedikodu, siyaset, spor, oyunlar ve çok daha fazlası gibi herhangi bir haber nişinde kullanılabilir. Aşağıda listelenen tüm temalar sınırsız renk seçenekleri, düzinelerce yazı tipi, özel widget ve bu temaların birçoğunda benzersiz ve profesyonel haber portalı oluşturmak için sürükle ve bırak sayfası oluşturucusu ile son derece özelleştirilebilir.

Haber Web Sitesi Şablonları Gazete (En Popüler)

Gazete teması, haber, dergi, yayın ve inceleme siteleri için mükemmel. Bu, en çok satan WordPress Haber Web Sitesi Şablonları olup 42.000'den fazla satın alma ve sayma yapmaktadır. En son yayınlanan Gazete 8, haber yayıncılık sektörü için özel olarak geliştirilmiş bir sayfa oluşturucu olan tagDiv Composer'ı tanıtıyor. Şimdi, sonuçları anında görürken sayfanızın ön ucundaki istenen öğeleri sürükleyip bırakıp düzenleyebilirsiniz. Arka plana geçmeden sayfaları oluşturmak, öğeleri karıştırmak, üstbilgiler, menüler, mizanpajlar eklemek çok kolay!

Haber Web Sitesi Şablonları benzersiz bir esneklik ile gelir. Zarif tasarım, benzersiz demolar, entegre çeviriler, akıllı reklam sistemleri ve kodlama becerileri gerekli değildir, yalnızca güçlü noktalarından birkaçı.

Gazete teması, Google AdSense'e hazırdır ve duyarlı ve mobil uyumlu reklamları desteklemektedir. En iyi temiz SEO uygulamalarını kullanır. Hızlı ve kullanımı kolaydır.

Haber Web Sitesi Şablonları Gillion (Eğilimli Öğe)

Haber Web Sitesi Şablonları Gillion, her türlü haber toplayıcıları, uzmanlaşmış ve niş içerikli çevrimiçi dergileri ve çevrimiçi gözden geçirme web siteleri için bir WordPress Haber Web Sitesi Şablonları olarak konuşlandırılmak üzere özellikle estetik açıdan eklektik, görsel olarak çarpıcı, dinamik ve interaktif bir WordPress blogu ve dergi temasıdır; Bir haber web sitesi yönetme rolü. Haber Web Sitesi Şablonları Gillion, içeriğinizin ilgi çekici ve dikkat çekici bir şekilde ve daha fazla kazanç sağlayacak şekilde geri getirilmesini sağlayan ve içeriğinizin bulunduğu reklam alanının sizin ve haber projenizin gerçek gelirine hızla para kazanmanızı sağlayan bir temadır.

Haber Web Sitesi Şablonları Gillion, ihtiyaçlarınızı, sütunlarınızı, aralıklarınızı ve ideal düzeninizi eşleştirmek için tonlarca ön sayfa tasarımlarıyla temiz, cilalı bir kullanıcı arayüzü ile sesli ve habercili haber mürettebatı kalabalığına karşı sesinizi yüksek ve net bir şekilde ayarlar. Haber web sitenizi modern ve ilgi çekici hale getirmek için sınırsız özelleştirme ile birden fazla üstbilgi, widget ve yan çubuklar kullanılabilir. Haber Web Sitesi Şablonları Gillion, sıcak şeylerin kalçalı ve olayları sallamaya hazır olduğu yerdir?

Haber Web Sitesi Şablonları Divi

divi-popüler-çok amaçlı-tema

Haber Web Sitesi Şablonları Divi, parlak, temiz, taze yüzlü, enerjik, enerjik, dinamik ve akışkan, teknolojik olarak keskin ve derin yenilikçi, geliştirici dostu ve kesintisiz grafik uyumlu, derinden özelleştirilebilir ve akıllıca okunabilirlik, sezgisel ve becerikli, iyi belgelenmiş ve duyarlı Haber Web Sitesi Şablonları WordPress multiconcept için yapılandırılmıştır. Çok amaçlı web sitesi teması. Divi, web tasarımcıları için herhangi bir önceki kodlama tecrübesi olsun veya olmasın, tamamen kendi işlevsel, tamamen modern, etkileyici ve cilalı web sitelerini etkili bir şekilde tasarlayabilecek, geliştirecek ve muhafaza edebilecek bir çok teknik anlayışlı ve iddialı geniş bir temadır. Ve amaçlarınızla farklı demo web sitelerinin büyük bir koleksiyonu ile, projenizin doğasına bakılmaksızın sağdan inmek için nişler.

Haber Web Sitesi Şablonları Divi, benzersiz bir Divi Oluşturucu ve sezgisel, bölümlü ve blok tabanlı modüler içerik tasarımı yaklaşımı ile tamamen kodlamayı gerektirmeyen ve yalnızca birkaç tıklama ile bol derecede esneklik kazandıran, tamamen modern, fonksiyonel bir kullanıcıyı güçlendiren tamamıyla görsel bir tasarımcıdır. DivX'i içeriğinizin dünyaya yaygınlaştırma nihai amacı için çok uygun hale getiren, özel sayfalandırma stilleri ve çoklu sütun işlevleri gibi gelişmiş özelliklerle birkaç dakika içinde web sitelerini kolayca bulun. Bu Divi'yi piyasadaki en esnek haber sitesi teması yapar.

Haber Web Sitesi Şablonları Soledad

soldedad-minimal-haber-sitesi-şablon

Haber Web Sitesi Şablonları Soledad estetik açıdan düşünülmüş ve tamamen dinamik ve etkileşimli, zarif ve çekici, teknolojik açıdan zengin ve çeşitli, çok yönlü ve süper işlevsel, cilalı ve profesyonel, son derece hızlı ve mobil dostu WordPress multiconcept dergisi ve blog web sitesidir. tema. Soledad, son derece özelleştirilebilir son kullanıcı deneyimi sayesinde sofistike çevrimiçi dergilerden ilgi çekici ve dikkat çekici bloglara kadar geniş bir yelpazede çeşitli uygulamalar ve kullanımlarla uyumlu hale getiren yaratıcı bir görünüm ile tasarlanmış çok temiz ve amaçlı bir temadır. Üstün cilalanmış grafik efektleri ve şaşırtıcı, etkileyici ve açık sözlü düzenleri,

250'den fazla güçlü özelleştirme seçeneği parmaklarınızın ucunda, bu nedenle Soledad blogunuz veya dergi her zaman tamamen benzersiz ve farklı olacak, unutulmaz bir web sitesi için kullanıcıların web siteniz için sadakat geliştirecek. Soledad, ayrıca, 100'ün üzerinde farklı sürgü ve blog kombinasyonu ile 250 benzersiz demo web sitesinin yanı sıra HTML5 Özellik Video Arkaplanı'nın keskinliği ile birlikte WooCommerce entegrasyonunun ve daha pek çok şeyin yanı sıra, Soledad'ı çeşitli aralıklarla yönetmek için ideal bir tema haline getiriyor. Çeşitli haber dergileri Bugün Soledad'ı deneyin!

 

Haber Web Sitesi Şablonları Voice

Sesli parlak-wordpress-dergi-web-şablonSes, tamamen kapsamlı, kitlesel yenilikçi, süper hafif, kullanımı kolay ve çok okuyucu dostu, içerik odaklı ve estetik açıdan çekici, taze yüzlü ve duyarlı Haber Web Sitesi Şablonları WordPress temiz haber ve dergi web sitesi teması. Ses, eğlence, siyaset, dünya haberleri, müzik ya da şık, ilgi çekici herhangi bir konu hakkında rapor veren haber ve dergi web siteleri, fırfırlar, minimalist medya için bir çıkış noktası olarak düşünülen, basit ve sorunsuz bir temadır. Hız ve verimlilik konusunda inanılmaz derecede durulması nedeniyle ses, pakette belirginleşiyor.

Vahşice hızlı yükleme süreleri için optimize edilmiş olan Voice, hikayeleriniz veya yayınlarınız viralleştiğinde bile sunucu yüklerinizi düzenli tutacaktır. Yayınlardan bahsederken, Ses içinde, 150'den fazla farklı giriş kombinasyonu mümkündür; benzersiz ve her postaya her ileti gönderme özelliğiniz için bir fırsattır. Akıllı ilan girme modülleri, web sitenizi hiyerarşik olarak düzenleyerek kullanıcıların ve okuyucular için kolay bir şekilde organize ederek, kullanıcıların görebileceği ve bulabileceği konuları bir arada tutuyor. Bu modüller gelişmiş posta sonrası filtrelemeyi ve aramayı da sağlar. Ayrıca, özelleştirilmiş kategoriler, her biri bireysel görünüşe sahip olabilir; dergi veya haber web sitenizdeki her bir kategori kategorisine farklı yazı yazıları verebilir. Blogcular ayrıca Voice'un temiz, sorunsuz arabirimini seviyorlar. Bugün kendiniz deneyin!

Haber Web Sitesi Şablonları SmartMag

Haber Web Sitesi Şablonları SmartMag, etkileyici ve duyarlı WordPress dergisi çok amaçlı web sitesi temasıdır. Haber Web Sitesi Şablonları SmartMag, karmaşık dergi web sitelerini flaşla oluşturmak için güçlü bir platformdur. Haber Web Sitesi Şablonları SmartMag ile kodlama hakkında bir şey bilmek zorunda değilsiniz. Muhteşem demo web siteleri, hızlı bir şekilde yerden çıkmanıza izin verir. SmartMag ile özelleştirme kolay ve sezgiseldir. Bir sürükle ve bırak sayfası oluşturucu her düzenini kendinize ait yapar. Markalaşma zahmetsizdir; tonlarca kullanışlı widget dergi hazırlamayı basitleştirir. Bir anda niş veya genel amaçlı dergileri bir araya getirebilirsiniz. Özel dinamik kategoriler, çok sayfalı gezinme ve çok daha fazlası kaputun altındadır.


Haber Web Sitesi Şablonları Newsmag PRO

Haber Web Sitesi Şablonları Newsmag PRO, temiz ve pırıl pırıl, modern ve teknoloji anlayışına sahip, zengin özelliklere sahip ve dinamik, çok duyarlı WordPress premium çok amaçlı dergisi web temasıdır. Newsmag PRO, dünyadaki günümüzdeki dergi web sitelerinin ihtiyaçlarına tam olarak uyacak şekilde tasarlanmış yakışıklı ve becerikli bir takım settir. CSS3 teknolojisiyle güçlendirilmiş sınırsız özelleştirilebilir kaydırıcılar ve içerik döngüleri ile dergi web sitesinde beklenen temel ve gelişmiş özellikleri kapsayan güçlü özelliklerle AJAX destekli AJAX destekli kategorilere ve filtreleme yeteneklerine sahip ve size son derece dinamik içerik sunuyor Boş sayfalarda tanımlanan sayfalar ve güçlü Arama Özellikleri ile Trend Makaleleri, Son Makaleler ve Seçkin İçerik gibi modern unsurlar.

Haber Web Sitesi Şablonları Newsmag PRO, dergi web sitesinde hayal ettiğiniz her şeydir ve çok daha fazlası. Birden fazla üstbilgi ve altbilgi, katlanabilir gezinme menüsü ve özelleştirilebilir kenar çubuğu, muhteşem düzen şemaları ve duvar tasarımı stilleri ile Newsmag PRO, her fırsatta profesyonel ve cilalı görünüyor ve hissettiriyor. Sezgisel olarak özelleştirilebilir çekirdek için, özel yazı tipleri, sonsuz renk düzenleri, özel logolar ve daha fazlasını içeren Newsmag PRO web sitelerinizi kolaylıkla markalaştırabilirsiniz. NEwsmag PRO içindeki dahili SEO iyileştirmeleri, dergilerinizin ilgili aramaların tümünün sıralamasını hızla tırmanmasını sağlar. Newsmag PRO'yu hemen deneyin!

Haber Web Sitesi Şablonları CheerUp

Haber Web Sitesi Şablonları CheerUp bir blog ve dergi WordPress tema uzmanlaşmıştır. 7 benzersiz demo ve 200'den fazla inanılmaz düzen sunar! Sadece blog ve dergi malzemeleri için yapılmış birçok özel widgeti barındırıyor. CheerUp'ın adı gibi uçuk, modern, eğlenceli bir konsepti var. Birden fazla yazı biçimi desteği ve müthiş canlı özelleştirici sunar. Değişikliklerinize ve güncellemelerinize gerçek zamanlı olarak bakın! CheerUp SEO dostu ve abonelikler için MailChimp kullanıyor. Özellikle mobil uyumlu ve uyarlanabilir özelleştirilebilir bir menüler bulacaksınız. Altbilgiler ve üstbilgiler tasarımlarının çeşitli varyasyonları da bulunur.

Haber Web Sitesi Şablonları haberci

habercisi-unique-dergi-wordpress-tema

Haber web siteleri, dünyayı geçiştiren pencereler haline geldi. Kendi mesleki haber sayfalarını yaratmak isteyenler için, Herald ideal bir seçimdir. Bu yenilikçi Haber Web Sitesi Şablonları WordPress teması, kullanışlı özelliklerin geniş bir seçimine ve okuyucuları etkilemekten eminsen hoş bir tasarıma sahiptir. Siteniz, ekranının boyutuna bakılmaksızın herhangi bir cihazda harika görünür. Buna ek olarak, bu ürün yüksek çözünürlüklü Retina ekranlar ve tüm web tarayıcılarıyla uyumludur. Sadece 5 dakika içinde Gelişmiş Tema Seçenekleri Paneli aracılığıyla tam işlevli bir sayfa ayarlayabilirsiniz. Panel, tüm dünyadaki kullanıcılar tarafından, hatta çok bilgili biri değil, gezilebilir. Buna ek olarak, Herald, kurulum sürecinde size yol gösterecek basit bir video dersine sahiptir.

Site sahipleri, akıllı kategoriler özelliği sayesinde her yerleşim bölümünü renk kodlu hale getirebilirler. Bu, okuyucunun tarama deneyimini artırabilir. Tüm sayfalar, kategoriler veya yayınlar için sınırsız sayıda yan çubuk eklemek mümkündür. Klasik Haber Web Sitesi Şablonları WordPress widget'larına ek olarak, Herald da özelliklerini genişleten bazı kişiselleştirilmiş widget'lara sahiptir. Bu ürünü herhangi bir para harcamak zorunda kalmadan örneklemek isteyenler için ücretsiz bir tema demosu hazırlandı.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
Etiketler: haber web sitesi şablon haber web sitesi şablonları web sitesi şablon haber

paylaş

İlgili YazılarYorumlar