Logo

Haber Sitesi Yazılımı


paylaş
Haber Sitesi Yazılımı

Günümüz internet kullanıcıların çoğu interneti Facebook, Twitter, İnstagram gibi sosyal ağları takip etmek ve haber sitelerini okumak için giriyorlar. Haber Sitesi Yazılımı kullanarak web sitenizi oluşturabilirsiniz.

Haber Sitesi Yazılımı için mevcut gazetenizin sitesini kurabileceğiniz gibi sadece internet üzerinden yayın yapan bir haber siteniz de olabilir. Türk vatandaşlarının %20'si her gün, %16'sı haftada 3-4 kere gazete okuyor. Bu oranlar göz önünde alındığında online gazeteniz olması sizin daha çok kişiye ulaşmanızı sağlayacaktır.

Medanis Bilişim AŞ müşterilerine Haber Sitesi Yazılımı sağlayan kapsamlı bir dijital dağıtım platformuna sahiptir. Haber Sitesi Yazılımı çözümümüz, yayıncıların içeriğini dijital bir gazete formatında zahmetsizce yayınlamalarını sağlar.

Dijital medya pazarında hızlı bir büyüme ve gelişen trendler göz önüne alındığında, çevrimiçi olurken, yayıncılar üstün seviyelere dijital sürümlerini alıp kendi kullanıcıları için büyük bir okuma deneyimi sağlamamıza olanak tanır. Haber Sitesi Yazılımı platformu piyasadaki tüm cihazlar ve form faktörleri ile uyumludur.

 Gazete yayıncılık çözümü, yayıncılar için makul bir maliyetle esnek, doğru ve güvenli bir okuma deneyimi sunar.

Haber Sitesi Yazılımı Yayınlama Özellikleri

  • Kullanıcı arabirimi cihaza özel sunum düzeni sunar. Akıllı telefonlar, masaüstü bilgisayarlar ve tabletler gibi tüm cihazlarda kullanıcı deneyimini artırır. Haber Sitesi Yazılımı ses, video, animasyon dosyaları, slayt gösterileri gibi zengin medya entegrasyonu sayesinde içerikleri istediğiniz şekilde sunabilirsiniz.

  • Entegre barındırma ve alan adı eşlemesi: Haber Sitesi Yazılımı ile otomatik e-posta, yeni bir sürüm bittikten sonra abonelere bildirir. Dijital baskı, zengin analitik Arama Motoru dostu tasarım, popüler sosyal medya hizmetleri ile kullanıcılar haberlerinizi kolayca sosyal medya hesaplarından paylaşabilir.

Haber Sitesi Yazılımı Özellikleri

  • Uyumluluk: Haber Sitesi Yazılımı ile herhangi bir cihazla, her yerden ve her zaman erişebilirsiniz. Web siteniz akıllı telefon ve tabletlerden rahatlıkla görüntülenir ayrıca istediğiniz cihazlardan içerik girişi yapabilirsiniz.

  • SEO dostu Haber Sitesi Yazılımı: Haber Sitesi Yazılımı, SEO uyumlu olarak tasarlanır. Bu sayede arama motorları kısa sürede web sitenize tarayarak sıralamaya alır. Web sitenize girdiğiniz güncel içerikler ile arama motorlarında ilk sıralara gelirsiniz.

  • Sosyal Paylaşımı Kolaylaştıran Tasarım: Haber Sitesi Yazılımı ile sosyal medyada içerikleri kolayca paylaşabilirsiniz. Makalenin içeriği sosyal medyada bütünüyle paylaşılabilir.

  • Yakınlaştırma ve Uzaklaştırma: Haber Sitesi Yazılımı ile madde pencere üzerinde Yakınlaştırma işlevselliği ile kullanıcılar yazıları istedikleri boyutlara getirebilir.

  • Dil Desteği: Haber Sitesi Yazılımı arayüzü tüm önemli dilleri destekler: Reklam Yerleşimi sayfa seviyesi, makale düzeyi ve makale türü düzeyinde reklam yerleri geniş bir yelpazede sağlar.

  • Analitik:  Google analitik kullanılarak, Hedef Kitlenizin Arşivlerini Analiz Etebilir ve Anlayabiliriz

Haber Sitesi Yazılımı sitenizin tasarımı kaliteli bir şekilde yapılmalı. Profesyonel bir web ajansıyla çalışmanız ekonomik bir fiyata kaliteli bir web sitesine sahip olmanızı sağlayacaktır. İnsanlar web sitenize girdiğinde estetik görünümlü bir haber sitesi görmek isteyecekler. Aynı zamanda sitenize giren kullanıcıların aradıkları bilgileri, haberleri kolaylıkla bulabilmeleri gerekir. İnternet kullanıcıları ucuz ve kalitesiz görünen web sitelerine güven duymamakta ve bu sitelerde vakit geçirmek istememekteler. Sizin hem estetik görünümle ziyaretçileri web sitenize çekmeniz hem de gelen ziyaretçileri sitenizde kolaylıkla ve zevkle dolaşmasını sağlayarak sitenizde kalmalarını sağlamalısınız.

Haber Sitesi Yazılımı yaptırdıktan sonra Google AdWords çalışması yaparak web sitenizin reklamını istediğiniz bölgede görünmesini sağlayarak ziyaretçi sayınızı arttırabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikleHaber Sitesi Yazılımı çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Haber Sitesi Yazılımı çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Haber Sitesi Yazılımı yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Etiketler: haber sitesi yazılımı haber sitesi yazılım haber sitesi yazılımları

paylaş

İlgili YazılarYorumlar