Logo

Haber Sitesi Fiyatları


paylaş
Haber Sitesi Fiyatları

Tasarım süreci, web siteniz için sahip olduğunuz vizyonun anlaşılmasıyla başlar. Bu vizyon, neye benzeyeceğini, kullanıcı davranışını nasıl etkileyeceğini ve ziyaretçileri gerçek umutlara dönüştürme şeklini kapsıyor. Haber Sitesi Fiyatları için bizimle iletişime geçebilir veya bağlantıyı tıklayabilirsiniz. 

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Haber Sitesi Fiyatları için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Yeni web sitenizin harika görünmesi gerekiyor, bu nedenle kurumsal marka bilinci oluşturma kurallarınızı karşılamalı ve şirketinizin temel değerlerini yansıtmalıdır. Her şeyden önce, hedef pazarınızın beklentilerini karşılaması şarttır. Haber Sitesi Fiyatları bu yüzden web sitesinin kalitesine göre farklılıklar gösterir.

Çok ucuza haber sitesi yaptığını söyleyenler mutlaka karşınıza çıkacak. Ancak sonuç genelde aşağıdaki gibi olacaktır:


Web sitesi için bazı temel hedeflere sahip olacaksınız. Bunlar ister trafik çekmek, ister satı yapmak için olsun, hedeflerinizi sağlamlaştırıp web tasarım sürecini yönlendirmek için kullanıyoruz.

Çünkü sadece web sitenizin nasıl göründüğü değil. Tüm kullanıcı deneyimi ve müşteri yolculuğu, web sitenizin umutları müşterilere dönüştürmenin başarısını belirler.

Bir sitenin genel yapısı ve düzeni, kullanıcı deneyimi için hayati önem taşır. Zaten bir menü yapısına yerleşmiş olabilirsiniz, ancak değilse, sorunsuz bir seyir deneyimi sağlayan mantıklı, kullanıcı merkezli bir yapı geliştirmede size rehberlik edebiliriz. Müşterileriniz en alakalı bilgileri görür ve markanızla nasıl etkileşime girdiklerini zenginleştiren anahtar sayfaları kolayca bulurlar. Haber Sitesi Fiyatları web sitesinin özelliklerine göre farklılık gösterecektir.

Ürününüzü, hizmetlerinizi veya süreçlerinizi gösteren ve sitenin stiliyle eşleşen ikonları tasarlayabilecek ısmarlama grafikler oluşturabiliriz.

Web tasarım hizmetlerimiz arasında:

  • Marka oluşturma
  • Genel site tasarımı
  • Seyir yapısı
  • Sayfa düzeni
  • Kullanıcı deneyimi
  • Grafikler ve simgeler
  • matbaacılık

Dijital stratejinize ve web sitenizin işletme hedeflerine uygun olarak, sizin için güzel, işlevsel bir WordPress web sitesi oluşturmak için ilerleyebiliriz.

Biz WordPress uzmanları ve tasarım ekipleri, kullanıcı deneyimi uzmanları ve arka uç geliştiricileri var. Web sitenizi geliştirme süreci üzerinde tam kontrol sahibi olarak projenizi şirket içinde yönetiriz.

Haber Sitesi Fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

WordPress web sitenizin yapımı, kurma, ardından test etme işlemi içerir.

Haber Sitesi Fiyatları ve Web sitesi Hazırlama

Web sitenizin temasını sıfırdan oluşturur veya kuruluşunuz için doğru olan işlevselliği ve mükemmelliği birleştiren bir tema çerçevesi kullanırız.

Bu gelişme, kullanıcı deneyimini tanımlayan temel yapının ve tasarımın kodlamasını ve ön uç görünümünün ve hissesinin entegrasyonunu içerir.

Ziyaretçileriniz için veya yeni web sitenizin arka plan yönetiminde ek işlevler için WordPress eklentileri ekliyoruz. Hassas işlevsellik artık kolay değilse sizin için özel eklentiler geliştirebiliriz.

Haber Sitesi Fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

E-ticaret web siteleri için, tüm alışveriş işlevlerini bütünleştirir ve web mağazanızın kategorilerini ve bölümlerini yapılandırırız. Seçtiğiniz ödeme ağ geçitlerine ekliyoruz ve alışveriş sepeti ayarlarınızı ve ödeme prosedürlerini yapılandırıyoruz.

Web sitenizle birlikte çalışan işletmenizin hedeflerine ulaşmaya odaklanmış dijital pazarlama çözümlerine ihtiyacınız var. Çoğu işletme gibi, web sitenize daha fazla alakalı trafik çekmek, bu ziyaretçilere ilgi çekici ve uygun içerik sunmak ve daha sonra onları karlı müşterilere dönüştürmek isteyeceksiniz.

Bu amaçlara ulaşmanıza ve dijital pazarlamadan en iyi sonucu almanız için çeşitli dijital pazarlama yöntemleri kullanıyoruz.

 

Dijital Strateji

Dijital pazarlama süreci, işletmeniz için dijital bir strateji tasarlamakla başlar. Bu, sayısal hedeflerinize ulaşmak için yapabileceğiniz temel yaklaşımları özetlemektedir.

Öncelikle, sizinle bu dijital hedefleri tanımlamak için çalışırız. Sitenize daha fazla ziyaretçi çekmek istiyor musunuz? Onlarla daha fazla ilişki kurmak mı? Veya dönüşüm oranlarını artırın ve daha fazla satış talebi ve talepler oluşturun?

Haber Sitesi Fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Bazı hedefler belirledikten sonra, pazarlama mesajlaşmasını ayarlayabilir ve kampanyalar üretebilir ve bu hedeflere ulaşmanız için etkinlikler planlarız.

Sosyal medya

Facebook ve LinkedIn'de olmalı mısın? Veya belki Twitter? Instagram'a ne dersiniz? Ve YouTube'un konusu nedir? Tabii ki, basit cevap, potansiyel müşterilerinizin olduğu her yerde bulunmanız gerekir. Hedef müşterilerinizin analizini üstlenebilir ve kullandıkları dijital kanalları keşfedebiliriz.

Sosyal medyanın stratejik yönü üzerine inşa ederek, sizin için hesapları günlük olarak yönetebiliriz. Kanallarınızı oluşturabilir, yönetebilir, yeni ve özgün içerik yayınlayabiliriz, diğer bilgi ve içerikleri kürat edebiliriz.

Haber Sitesi Fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

İçerik pazarlama

İçerik pazarlaması, alakalı ve ilgi çekici içerik sunmakla ilgilidir. Web sitenizde, ziyaretçileri indirmeye yönlendiren bilgilendirici ve ilginç içerikler barındırmak istiyorsunuz.

Müşteri tabanınızın araştırması ve analizi temel alınarak, alıcı kişilikler oluşturup oluşturarak başlıyoruz. İdeal müşterilerinizin bu yuvarlak resimleri kampanyaları bilgilendirmek, bunlara özel olarak yönelik içerik yazmak ve oluşturmak için kullanılır. Bu, içeriğinizin maksimum etki yaratması için odaklanmasına yardımcı olur.

Web sitenizde potansiyel müşterilerle etkileşime giren ve içeriğinizi indirmeye teşvik eden açılış sayfaları oluşturabilir ve optimize edebiliriz.

Haber Sitesi Fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Blog yazıları, beyaz kağıtlar, kılavuzlar veya infografi istiyor olsanız da, sizin için içerik yazabilir ve üretebiliriz.

Tıklama Başı Ödeme

İnternet, yüzlerce şirketin müşterilerinizin dikkatini çekmek için yarıştığı yoğun bir mekandır. İşletmenizin kendileri tarafından bulunmasını ve ardından seçilmesini istersiniz.

Potansiyel müşterileri sitenize yönlendirmenin en iyi yollarından biri, tıklama başına ödeme (PPC) kampanyaları eklemektir. Bu çevrimiçi reklamlar, optimum sonuçları sunacak şekilde oluşturulabilir ve ince ayarlanabilir.

Haber Sitesi Fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Bir Google AdWords veya benzeri bir PPC kampanyasını yönetmek, yüksek derecede uzmanlık gerektiren karmaşık bir iştir.

Anahtar kelimeleri araştıran ve hesabınızı proaktif ve karlı bir şekilde yönetme tecrübemizle, en yüksek tıklama oranları  ve edinme başına en düşük maliyet (EBM) elde edebilirsiniz.

Yeniden pazarlama

Bir ziyaretçi sitenizi terk ettiğinde, onları kaybetmek istemezsiniz. Onlardan geri dönmelerini ve sizinle alışveriş yapmalarını veya daha fazla bilgi bulmalarını istiyorsunuz.

Yeniden pazarlama taktikleri, web sitenizi daha önce ziyaret edenlere ulaşmaya devam etmenize olanak tanır. Daha sonra web sitelerine göz atarken reklamlarınızı görürler veya ürünlerinizle ve hizmetlerinizle ilgili terimleri ararlar.

Haber Sitesi Fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Yeniden pazarlama, bir zamanlar kaybettiğini düşündüğünüz ziyaretçileri dönüştürerek yatırım getirisini önemli ölçüde artırabilir.

Eposta pazarlama

Bir diyalog oluşturmanıza ve hedef kitlenizle etkileşime girmenize yardımcı olmak için e-posta pazarlaması, herhangi bir dijital pazarlama stratejisinin hayati bir bileşenidir.

Doğrudan müşterilere ve potansiyel müşterilere konuşmanızı ve zamanında ve ilgili bilgileri ve teklifleri çok düşük maliyetli bir şekilde sunmanızı sağlar.

Haber Sitesi Fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

E-posta pazarlamanın güzelliği inanılmaz derecede ölçülebilir olmasıdır; bu nedenle, başlık veya teklifin en iyi kullanılacağı testleri çalıştırabilir ve açık oranları ve tıklamaları analiz etmenin yanı sıra zıplatma ve abonelikleri de analiz edebilirsiniz.

Bu, geleneksel reklam fiyatının bir kısmıyla gelen ve yatırımın pozitif bir getirisini çok gözle görünür kanıtlayabilen kanıtlanabilir bir yöntemdir.

 
 

Google Analitik

Dijital stratejinizin en önemli bölümlerinden biri de ölçümdür. Elde ettiğiniz şeyi analiz edebilmeniz gerekir; böylece onu arıtabilir ve geliştirebilirsiniz. Ayrıca, kampanyaları, mesajlaşmayı ve zamanlamayı optimize edebilmeniz için neyin işe yaradığını ve neyin işe yaramadığını bilmelisiniz.

Google Analytics, bu bilgilere yardımcı olabilecek bir araçtır. Dijital stratejinizi ve pazarlama taktiklerinizi bilgilendirmek için kullanabileceğiniz derinlemesine pazarlama analizleri sunar.

Web sitenizi ve uygulamalarınızı ölçmek için Google Analytics hesabınızı oluşturabilir ve yönetebiliriz. Analizler, içeriğinizin, geliştirilmiş etkileşimin ve artan dönüşümün sonucunu doğuracak eylemler haline dönüşebilir.

Haber Sitesi Fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

Haber Sitesi Fiyatları araştırdığınıza göre bir haber sitesi yaptırmayı düşünüyorsunuz.

Haber sitelerinin popüler olduğu günümüzde web sitenize yeteri kadar trafik çekmek ve bu trafiği reklama yani paraya dönüştürmek önemli. Web sitenize birçok kişi girebilir ama reklamlar tıklanmıyorsa size bir gelir getirmiyorsa haber siteniz amacına ulaşmış olmaz. Haber Sitesi Fiyatları sitenizin özelliklerine göre farklılık gösterir. Web siteniz kaliteli ve özgün bir tasarıma sahip olmalı ki öncelikle rakiplerinizden ayırt edilin. Ayrıca kaliteli bir siteniz olması kısa zamanda bir marka haline gelmenize destek olacaktır.

Haber Sitesi Fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Haber Sitesi Fiyatları araştırmasında ucuz veya ücretsiz seçenekleri tercih etmemenizi öneririz. Baştan ekonomik gibi görünse de ucuza yapılan web sitelerinin size para olarak dönüşü olmayacaktır. Ucuz web siteleri kalitesiz göründüğü için insanlar daha kaliteli web sitelerine yönelecektir. Ayrıca ücretsiz web sitelerinin de Google optimizasyonu olmadığı için arama motorları tarafından taranmayacak ve sıralamaya giremeyeceksiniz. Bu da sitenize trafik çekmeyi imkansız hale getirecek.

Haber Sitesi Fiyatları araştırması yaparken profesyonel web ajanslarının sitelerini korkmadan inceleyin. Profesyonel ajanslara çok pahalıya çalışıyor düşüncesini aklınızdan silin. Her ajansın her bütçeye uygun paket seçenekleri bulunur. Ayrıca kurumsal bir firmayla çalıştığınız için yine az ücret ödeyerek kaliteli ve SEO kurallarına uygun bir web siteniz olur.

Haber Sitesi Fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Haber Sitesi Fiyatları sitenizin özelliklerine göre artar demiştik. Örneğin bir haber sitesi mutlaka responsive tasarım yapılmalı. İnsanların çoğunun mobil cihazlar üzerinden internete girdiğini ve gazeteleri okuduğunu düşünürsek responsive tasarım bir gereklilik halini aldı. Responsive tasarım sayesinde web siteniz tüm mobil cihazlarda ayrı bir mobil siteye gerek kalmadan düzgün şekilde açılır. Web sitenize ayrı bir içerik girişi ya da düzenleme yapmanız gerekmez. Siteniz her cihaza göre kendini otomatik olarak ayarlar. Haber Sitesi Fiyatları bu yüzden ücretsiz veya çok ucuz olamaz.

Haber Sitesi Fiyatları ayrıca özel web tasarım ya da hazır tema site almanıza göre de değişir. Yeterli bütçeniz ve zamanınız varsa özel tasarım site yaptırmanız en iyi olacaktır. Ama bütçeniz kısıtlıysa WordPress gibi tema sitelerinden alınan temaların size göre özelleştirilmesiyle daha uygun fiyata özgün ve kaliteli bir web sitesine sahip olmuş olursunuz.

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Haber Sitesi Fiyatları için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Haber Sitesi Fiyatları yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

Etiketler: fiyat haber sitesi haber sitesi fiyat haber sitesi fiyatları

paylaş

İlgili YazılarYorumlar