Logo

Haber Portal Yazılımı


paylaş
Haber Portal Yazılımı

Haber sitelerinin diğer web sitelerinden farklı ve daha rahat okunabilir olması gerekir. Bir haber sitesinde yazı fontlarının seçiminden renk kullanımına kadar birçok faktör önemlidir. Ayrıca Haber Portal Yazılımı kullanarak web sitenizde birçok özelliği de yer verebilirsiniz.

Haber Portal Yazılımı ile sahip olacağınız temel özelliklerin yanında isteğinize göre yeni özellikler ekelenebilir veya özellikler çıkarılabilir.

GÜÇLÜ YAPI

Haber Portal Yazılımı geliştirilmiş kod yapısı, kütüphaneleri ve modülleriyle, çok daha güçlü ve performanslı bir yazılıma sahip olursunuz. Haber yazılımı ile siz de istediğiniz özelliklere sahip bir haber web sitesine sahip olabilirsiniz.

 

MAKSİMUM HIZ

Haber Portal Yazılımı ile geliştirilmiş önbellek sistemi ile ziyaretçilerinize daha hızlı bir performans yaşatabilirsiniz. Ayrıca kaliteli sunucular ile web sitenizin hızıyla ilgili hiçbir sorun yaşamazsınız.

 

KOLAY İÇERİK YÖNETİMİ

Haber Portal Yazılımı ile kullanımı çok kolay bir yönetim paneline sahip olduğu için, içeriklerinizi kolayca yönetebilir, hızlı bir şekilde dilediğiniz işlemleri yerine getirebilirsiniz. Kullanıcı dostu yönetim panellerimiz ile kolay bir şekilde haberlerinizi ekleyebilirsiniz.

 

MOBİL UYUMLULUK (RESPONSİVE TASARIM)

Haber Portal Yazılımı  ile özel olarak hazırlanmış mobil arayüz ile, tüm ziyaretçilerinize en iyi ve en uygun içerik hizmetini sağlayabilirsiniz. Ayrıca Google arama motoru tarafından desteklenen responsive tasarım ile kısa sürede arama motorlarında yükselebilirsiniz. Mobil uyumlu bir haber sitesi günümüzde ihtiyaçtan çok zorunlu bir ihtiyaç haline gelmiştir.

 

GÜVENLİ

Haber Portal Yazılımı ile geliştirilmiş altyapı sayesinde artık çok daha güvenli içerik yönetimi ve içerik yayını ve hizmet imkanına sahip olabilirsiniz.

 

ARŞİV VE YEDEKLEME

haber sitenize gelen ziyaretçilerinizin istedikleri tarihdeki haberlere kolay bir şekilde erişmesini sağlayabilir, verilerinizin yedeklerine her an ulaşabilirsiniz. Kullanıcılar site içi arama butonu sayesinde sitenizdeki istedikleri bilgilere ulaşabilir.

 

MODÜL SİSTEMİ

Haber Portal Yazılımı üzerinde bulunan birbirinden farklı modüller sayesinde, ziyaretçilerinize çok daha fazla seçenek ve içerik ile hitap edebilirsiniz. Örneğin son dakika haberleri, manşet, sürmanşet gibi istediğiniz modülleri ekleyip çıkarabilirsiniz.

 

REKLAM YÖNETİMİ

Haber Portal Yazılımı ile en iyi reklam yerleşimlerini kullanabilir, eklediğiniz reklamlardan maksimum kazanç sağlayabilirsiniz. Haber web sitenizi kurmanızın temel amaçlarından birisi de reklam geliri elde etmek olduğu düşünülürse reklamlar için en iyi yerleştirmeleri yapmanız önemli bir yere sahiptir.

 

SOSYAL MEDYA

Haber Portal Yazılımı, sosyal medya platformları ile tam uyumlu olarak çalışır. Böylece daha fazla ziyaretçi kitlesine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Haber Portal Yazılımı Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Haber Portal Yazılımı için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Haber Portal Yazılımı yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz.

Etiketler: haber portal yazılımı haber portal yazılım haber portal yazılımları

paylaş

İlgili YazılarYorumlar