Logo

Görsel Emlak Yazılımı


paylaş
Görsel Emlak Yazılımı

Emlak rekabetin yüksek olduğu sektörlerden biridir. Bazen bir mahallede üç tane emlakçı görebilirsiniz. Özellikle tek başına çalışan emlakçıların büyük-zincir emlakçılarla rekabet edebilemesi için Görsel Emlak Yazılımı gibi yeni teknolojileri kullanmaları gerekir. Büyük emlakçılar da rekabetin yanı sıra geniş müşteri yelpazesini en iyi şekilde yönetmesi için Görsel Emlak Yazılımı kullanmalıdır. Medanis Bilişim AŞ olarak tecrübeli ve profesyonel ekibimizle ihtiyaçlarınıza özel web tabanlı emlak yazılım çalışmanızda size yardımcı olabiliriz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
Müşterileriniz Hakkında Daha Fazla Bilgi Alın

Görsel Emlak Yazılımı, müşteri tabanınız hakkında daha fazla bilgi edinmek, yeni eğilimleri keşfetmek ve pazarlama stratejilerinizi ayarlamak için kullanabileceğiniz her türlü müşteri verisini saklar. Ne kadar çok veri varsa, müşterilerinize daha iyi hizmet edebilirsiniz. Analitik ve raporlama özellikleri sayesinde, işletmenizin ne kadar iyi çalıştığına bir göz atabilir ve ileride neler bekleyebileceğinizi tahmin edebilirsiniz. Böylelikle, pazarlama çalışmalarınızı ne zaman artıracağınızı ve iş yükünüzü desteklemek için ek görevliler getirmenizin ne zaman olacağını bilirsiniz.

Hızlı, Kişiselleştirilmiş Servis

Görsel Emlak Yazılımı etkili bir şekilde kullandığınızda, bireysel toplantılar ve telefon görüşmeleri notlarından, e-postaların kopyalarına kadar, bir müşteri ile olan her etkileşimin ayrıntılı kayıtlarını oluşturursunuz. Ayrıntılara daha fazla dikkat ettikçe müşterilere sunduğunuz hizmetin kalitesi de buna paralel olarak artacaktır. Müşterileriniz için uygun e-postaları düzenli olarak Görsel Emlak Yazılımı sayesinde otomatik olarak gönderebilirsiniz.

Bir E-posta Pazarlama Stratejisi Oluşturma ve Yönetme

Görsel Emlak Yazılımı ile müşteri portföyünüz, potansiyel müşterileriniz, alıcılar, satıcılar, ipotek görevlileri, hukuk uzmanları ve daha birçok kişi için bölümlü listeler ve hedefli e-posta kampanyaları oluşturmanıza yardımcı olmak için e-posta platformunuzla entegre olabilir.

Müşterilerinizin hayallerindeki evlerine yaklaşmalarına yardım ettikten sonra hala yapmanız gereken bir iş var. Emlak işletmenizin eski müşterileriyle iletişimi koparmayın. Görsel Emlak Yazılımı, gerçeklerden sonra sizinle iletişim halinde kalmanızı kolaylaştırır; bu nedenle, müşteriler tanıdıkları birileri pazarında ev satın almak ya da satmak için ya da ikinci bir ev satın almaya hazır olduklarında sizi düşünmeliler. Geçmişteki müşterilerinize otomatik olarak gönderilen e-postalarla iletişim kurmaya ve bu ilişkileri geliştirmeye devam etmeyi hedefleyen bir e-posta pazarlama kampanyası oluşturmanız yeterlidir.

 
Mobil Özelliklerden Yararlanın

Emlakçılar genellikle müşterilere evlerini gösteriyor, büyük alıcı grupları ile açık ev etkinliklerine ev sahipliği yapıyor ve müşterilerle görüşüyorlar. Kahve için bir müşteriyle görüşerek bazı listeleri gözden geçirmek mi istiyorsunuz? Görsel Emlak Yazılımı ile müşteriniz ayrıldıktan sonra, ofisinize geri dönmeden önce not alın, böylece her şey hafızanızda taze olur.

Görsel Emlak Yazılımı Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Görsel Emlak Yazılımı için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Görsel Emlak Yazılımı yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.


Etiketler: görsel emlak yazılımları görsel emlak yazılımı görsel emlak yazılım

paylaş

İlgili YazılarYorumlar