Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Google’ın Yeni AdWords Deneyimi Neler Getirdi?

Google’ın Yeni AdWords Deneyimi Neler Getirdi?

Google’ın, yeni AdWords deneyimi resmen uygulanmaya başladı. Şirket yıl sonuna kadar herkesin kullanacağını açıklamıştı ve dedikleri gibi kullanıma başladılar. Google’ın Yeni AdWords Deneyimi Neler Getirdi?

Yeni AdWords deneyimi, iş hedeflerine ulaşma konusundaki yenilenmiş odaklanmayla daha hızlı, daha sezgisel olmayı vaat ediyor.

Yeni AdWords arayüzüyle etkileşim kurarken bekleyebileceğiniz avantajlardan bazıları aşağıda belirtilmiştir.

Google’ın Yeni AdWords Deneyimi Neler Getirdi?

Dağınık olmayan bir tasarıma ve kolay navigasyona ek olarak, sayfalar %20 daha hızlı yükleyecek, böylece AdWords görevlerinizi daha kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Müşteri verilerinin görselleştirilmesi, işletmenizle en fazla ne zaman meşgul olduklarını belirlemenizi kolaylaştıracaktır.

Yeni AdWords deneyimine erkenden erişen kişilerin kullanımına sunulan arama teklifi ayarlamaları ve açılış sayfaları gibi yeni özellikler şimdi herkes tarafından kullanılabilir.

Yeni AdWords deneyimine, daha önce erişime sahip olanlara sunulduğundan, yeni kullanıcıları tanımak için Google’ın bir takım değerli kaynakları bir araya getirme zamanı geldi.

Kullanıcıların yeni AdWords deneyimiyle ayak basmalarına yardımcı olmak için Google, tam bir rehber tura , videolara ve en iyi uygulama kılavuzlarına sahiptir .

About Author

Medanis Destek