Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Google SEO Hizmetleri

Google SEO Hizmetleri

Bir web sitesinin kodunu, içeriğini ve yapısını belirli anahtar kelimeler veya anahtar kelime kombinasyonları için bir arama motoru sonuç sayfasında görünür kılmak için ayarlama bilimidir. Herhangi bir Google SEO Hizmetleri pazarlama girişiminde amaç, yatırımınıza bir getiri sağlamaktır ve SEO, arama motorları aracılığıyla web sitenize insanları getirerek çok cazip getiriler üretebilir!

Google SEO Hizmetleri, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) için en iyi  şirketlerinden biri haline geldi. İnsanlar sürekli olarak buldukları web sitelerini bulunmasını istedikleri aramaların ilk onunda bulduklarından ya da mutlu bir müşteri tarafından yönlendirildiğinden kaynaklanmaktadır.

Google SEO Hizmetleri olarak, kendimizi Pagerank, SEM, SERP, Hedefli Anahtar Kelime Eşleri, META Tag’ı optimize eden ve başkalarının başlarını aşmak için tasarlanmış diğer tüm işe yaramaz terimler gibi diğer SEO şirketleri tarafından atılmış tüm kullanışsız SEO jargonu ile ilgilenmiyoruz.  Bunun yerine, onlara istediklerini vermek için arama motorlarıyla çalışmaya odaklanıyoruz. Bu şekilde, şimdi ve arama motoru, siyah şapka SEO teknikleri kullanarak arama motorunun tüm siteleri ayıklamak için dizin oluşturma kurallarını değiştirdiği ve arama motoru istediği şeyi alırken gelecek için %100 optimize edilmiş bir web sitesi ile sonuçlanır.
 
Google SEO Hizmetleri arama motorları için bir web sitesini optimize etmenin birçok yolu vardır. Bazıları iyidir. Çoğu kötü (gerçek kötüdür). Çalışan bir yöntem geliştirmek için uzun süre geçirdik. Çoğu SEO yöntemi aslında arama motorlarının kurallarını bir şekilde, şekillerde veya formlarda bozuyor ancak yöntemimiz arama motoruna tam olarak ne istediğini verir. Bir arama motorunun para kazanma şekli reklamcılıktır.
 
Bu reklamlar yalnızca kullanıcılar arama motorunu kullandığında görülecektir. İnsanlar yalnızca en alakalı sonuçları döndürdüğünü düşündükleri arama motorunu kullanır. Bu, Google SEO Hizmetleri SEO yöntemimizin anahtarıdır. Sitenizi, diğer birçok SEO şirketinin (siyah şapka SEO olarak da bilinir) yaptığı sitenizi göstermek için sonuçları manipüle etmeye çalışmak yerine arama motorları sonuçlarıyla alakalı hale getireceğiz. Siyah şapka SEO kısa vadede işe yarayacak, ancak bir süre sonra, siteniz bir ceza alacak ve listeyi bırakacak veya daha kötüsü, tamamen yasaklanacak.
 
Google SEO Hizmetleri arama motorlarında ilk onda web siteleri yerleştiriyor. Sitenizi onlara katılmak istiyorsanız bugün bizi arayın.
 
SEO Hizmetleri
 •  Arama
 • İçerik Optimizasyonu
 • İçeriği yeniden yazma
 • Meta Tag Düzenleme
 • Site Haritalarını Yönetme
 • Performans Analizi
 • Dizin Gönderme
 • Yüksek Kalite Link Değişimi
 • Analitik ve İstatistik Raporlama

Yani mükemmel bir ürün veya hizmetiniz var, web siteniz harika görünüyor ve çok fazla trafik üretiyor. Peki neden telefon çalmıyor ve gelen kutunuz emir dolu mu? İlk diz çökmüş tepki web sitesinin görünümünü değiştirmektir, ancak bu büyük olasılıkla bir hata ve zaman ve para kaybıdır. Yine de, günde milyonlarca geri dönüş ziyaretçisi buluyorlar. Peki bu siteler doğru ne yapıyorlar? Basit bir cevap içeriğidir. Daha da önemlisi, içerikli insanlar arıyor. Bulması kolay bir web siteniz olabilir ve belki de diğer sitelerden daha ucuz ürün veya hizmet sunmaktasınızdır.

Google SEO Hizmetleri, yalnızca ziyaretçileri hizmetlerinizi satın almaya veya listelemeye teşvik etmekle kalmayıp aynı zamanda arama motorlarında sitenizi artıracak zengin, ilgi çekici içerik yazacak bir SEO içerik yazarı ekibimiz var. Google SEO Hizmetleri bir SEO içerik yazarı ve standart bir içerik yazarı arasındaki fark, SEO içerik yazarının anahtar kelimelerinizi ne zaman, nerede ve kaç kere kullanacağını biliyor olmasıdır. Yalnızca arama motorları için çok sayıda anahtar kelime içeren metin paragrafları yazmak değil, benzersiz, dizine eklenmemiş içerik (arama motorları tarafından başka bir web sitesinde dizine eklenmiş içerik, web sitenizde dizine eklenmeyecektir). Bu, web sitenize arama motorlarında bir destek verecek ve yeni trafiği okumak için benzersiz bir içerik kazandıracaktır.
 
Google SEO Hizmetleri SEO içerik yazarlarımız her ziyaretçiyi bir müşteri olmak için teşvik edecek hedef pazarınız için bilinçaltı içeriği yazacaktır. Subliminal yazı şöyle işliyor: “Bu hoparlör dolum sesli” demek yerine, yazarlarımız “bu hoparlörü oturma odanıza açtığınızda oda dolum sesine hayran kalacaksınız” der. Bilinen fark şu ki, zaten satın almaya karar verdikleri kişiye söylediler ve satın alımlarından zaten memnunlar. Subliminal yazım, insanlara onları görmek için yanı sıra web sitenize bağlı olarak iletişim veya ürün sayfalarına yönlendirecek sayfalara yönlendirmek için de kullanılabilir.

 

Siteniz arama motorlarında bir dönem sırada bulunursa, orada kalmaz. Google SEO Hizmetleri Arama motoru sonuç sayfaları sabit bir akış halindedir. Rekabetin ne kadar içeriğe yayınladığına bağlı olarak sayfalarınızı aşağı itebilirsiniz.

İçerik hakimiyeti, sitenizin sıralamasını sağlamak ve orada tutmak için stratejik içerik geliştirme ve yayınlama sürecidir. Bununla birlikte, arama motoru sayfaları sadece bir husustur. İçerik tahakkümü de üzerinde yoğunlaşıyor:

 • Sitenize tıklama üreten arama snippet’leri oluşturma
 • Marka mesajınızı koruyarak pazarlanabilir içeriğe sahip arama snippet’leri oluşturma
 • Hedef pazarınıza bağlanan bir hikaye geliştirmek
 • İçeriğin nerede bulunursa bulunsun otorite oluşturma
 • Şirketlerin kültürünü markalaştırmak
 • İşletmeniz için tanıtımını artırmak için stratejiler geliştirmek
 • Çevrimiçi varlığınız boyunca olumlu bir etki yaratmak
 • Hedef pazarınızla olan her irtibat noktası arasındaki birlik oluşturmak

Google SEO Hizmetleri E-ticaret web siteleri SEO için özel bir yaklaşım gerektirir. Halen bir e-ticaret sitesi işletiyorsanız SEO’nun ilgili trafiği sürmek için ne kadar önemli olduğunu anlıyorsunuzdur. Trafik doğrudan satışlarla ilgilidir ve ücretli reklamlar yasakça pahalı olabilir.

 

Benzersiz içerik oluşturan, yinelenen içerik sorunlarını gideren, Schema.org biçimlendirmesinden, kanonik, sayfa germe ve dil, konum, mobil ve diğer önemli etiketler gibi “rel etiketleri” ne kadar önemli kodlamayı içeren eksiksiz bir e-ticaret SEO kampanyası sunuyoruz .

 

Google SEO Hizmetleri Anahtar kelime odaklarınız, web sitenizin nasıl tarandığını ve dizine eklendiğini, ne kadar hızlı yüklendiğini, dahili bağlantı yapısını, dönüşüm oranlarını ve çok daha fazlasını belirlemek için web sitenizi tam bir üstten aşağı analiz ederiz.

Belirtildiği gibi, pek çok site yetersiz veya düşük kaliteli açıklamalara sahip olduğu veya birçok web sitesi tarafından kullanılan ürün tanımlarını üreticiye yaptırdığı için benzersiz içerik, bir e-ticaret sitesinin başarısı için hayati öneme sahiptir. Google SEO Hizmetleri  Ürünleriniz için arama motorlarında iyi sıralanmaya ve kullanıcıları satışa çevirmeye yönelik optimize edilmiş özel hedefli içerik geliştirmeye sizinle birlikte çalışıyoruz.

Google SEO Hizmetleri Birçok e-ticaret sitesi, özellikli ürünü veya kategoriyi tanımlamayan ve çoğunlukla en alakalı gerekli anahtar kelimeleri kullanmayan, içerik tabanlı yazar. Kaliteli içerik eksikliği, siteyi çoğunlukla grafikler ve bağlantılar ile bırakarak Google SEO Hizmetleri size sıralama yapmak için az bilgi sağlar.

Bizim Google SEO Hizmetleri e-ticaret SEO ekibimiz, Google ve diğer Arama Motorlarını ürün ve faydaları hakkında bilgilendirecek ideal anahtar kelimeleri ve terimleri kullanan özelleştirilmiş içerik yazarak yardımcı olacaktır.

SEO ile E-Ticaret Siteleri

Web sitenizin mimarisine Google SEO Hizmetleri oluşturma, başarılı bir SEO stratejisi için önemlidir. Çoğu “kutudan çıkmış” web sitesi hizmetleri, teknolojinizde web sitenizi yeterince optimize etme yeteneğinizi sınırlayan ciddi sınırlamalara sahiptir.

O zaman o sırada çalışacak ve SEO yerinde gerekli unsurları sahipken herhangi bir ekran boyutunda harika görünecek duyarlı tasarımı ile özel bir e-ticaret sitesi önerir rankı optimize edilmiş bir web sitesinden yararlanmak isteyenler için.

“Kutudan çıkarma” platformunu kullanmayı tercih edenler için, bu siteleri her belirli platform için mevcut olan en iyi teknikleri kullanarak optimize edebiliriz. Google SEO Hizmetleri ayrıca, bu platformların sahip olduğu teknik konuların birçoğunu, sitenizin kalitesini oluşturmak için hedeflenen içerik, geri bağlantılar ve diğer önemli stratejilerle dengeleyebiliriz.

E-ticaret sitelerini optimize etmenin bir yolu teknik bir perspektiften alınmıştır. Google SEO Hizmetleri ekibimiz, doğru hiyerarşik taksonomisine sahip olduğundan ve doğru öğelerin yanı sıra diğer önemli öğeleri (bazıları yukarıda belirtilenler) kullandığından emin olmak için web sitenizi analiz eder.

Sitenizin sorun çıkmasına neden olabilecek tüm teknik sorunları tespit edip düzeltiyoruz. Çoğu zaman, siteler otomatik olarak yinelenen içerik oluşturabilir, diğerleri başlıklarınızı ve açıklamanızı yeniden yazabilir veya Google SEO Hizmetleri Arama Motoru örümceklerini tamamen engelleyebilir. Web sitenizin sabitlendiğinde kaldırılacağı algoritmik cezalara neden olabilecek bu tür sorunları araştırmak ve onarmak hayati önem taşımaktadır.

Google SEO Hizmetleri e-ticaret web sitelerini optimize etmenin bir diğer önemli yaklaşımı, ziyaretçileri satışa dönüştürme yeteneklerini arttırmaktır.

Dönüşüm Optimizasyonu , maksimum ziyaretçi yüzdesini dönüştürdüğünüzden emin olmak için önemlidir; böylece, trafikte bir artış olduğunda, satışlarınız katlanarak artacaktır.

Bir web sitesi, bir tarayıcı veya örümcek web sitenizin isabet başlangıcında hemen dizine alınır. Google SEO Hizmetleri görevi, bir siteyi okumak ve anlamaktır. Süreç basittir, botlar, (genelde tarayıcılar ve örümcekler olarak anılır) tüm web’i bir sayfadan diğerine sıçrayan tarayın.Verilerin dizinini derleyen bir veritabanında saklanan bilgileri toplarlar. Bu veriler önceden hesaplanan algoritmaya uygulanır ve sonuç olarak web sitelerinin önem derecesi, güvenilirliği ve alaka düzeyi için bir puan oluşturur. Bu puanla, arama motorları kimlerin daha güvenilir bir siteye sahip olduğunu belirleyebilir ve arama sonuçlarında buna göre sıralar.

Google SEO Hizmetleri arama motorları, tüketicilerine güvenilir kalabilmek için en güvenilir sonuçları sunmalıdır; bu nedenle, her yıl algoritmaları her zamankinden daha da karmaşık hale gelir. Yahoo ve Bing de benzer kurallara uymaktadır. Google, Yahoo ve Bing’in mümkün olduğunca çok pazar payı elde etmesi için her aramanın, arama çubuğuna girilen anahtar kelimeniz veya kelime öbeği ile alakalı bir web sitesi döndürmesi şart. Google SEO Hizmetleri arama Motorları algoritmaları şunları içerir: sitelerin içeriğindeki anahtar kelime yoğunluğu, içerik alaka düzeyi, uygun yerinde programlama, trafik kalıpları, alan adı (URL), sosyal medya, iç ve dış bağlantılar, yüzlerce faktör arasında etki alanı yaşı.

Dış SEO Faktörleri:

Harici optimizasyon faktörleri “sayfa dışı optimizasyon” olarak da bilinir. Google SEO Hizmetleri bu öğeler, web sitenizin yapısında doğrudan etkili olmayan her şeyi ilişkilendirir veya etkiler. Dışarıdan pazarlama, “geri bağlantılar” ya da diğer sitelerdeki web sitesine işaret eden bağlantıları, uygun çapa ile birlikte içerir. Çapa – Metin, arama motoru sıralamasında ve bir siteyi optimize etmede önemli bir rol oynamaktadır. Sosyal Medya Bağlantıları, Makale bağlantıları, wp_betawpposts bağlantıları, basın bültenleri ve bir web sitesine yapılan çevrimiçi başvurular “harici optimizasyon” olarak kabul edilir.

Google SEO Hizmetlerinin birçok harici davranışı, sitenizin sıralamasını nasıl etkiler. Facebook, twitter, Google Plus’da ne kadar konuştuğunuzu, sıralamalarınızı etkiliyor. Arama motorları, eğer bir çok insan sizin hakkınızdan bahsediyorsa, sektörünüzde bir otorite figürü olarak görülmesi gerektiğini biliyoruz. Arama motorları Sosyal medyanın sıralamalarını ne kadar etkilediğini kusursuz bulmazken, her “yeniden tweet” “Facebook benzeri” ve “artı bir” sıralamanızı etkileyecektir.

Arama Motoru Optimizasyonu Fasetleri:

Google SEO Hizmetleri arama motoru optimizasyonu veya yaygın olarak SEO olarak anılacaktır internet arama motorları için bir web sitesi optimize süreci. Arama sonuçlarının sonucunu belirleyen birçok farklı eşsiz unsur vardır, bunların birçoğu kontrol edilebilir. Google SEO Hizmetleri arama Sorguları, yerinde olmayan sayfadan öğelere kadar çok sayıda faktörden etkilenir. Google, Yahoo ve Bing, kendi web sitelerinin belirli anahtar kelimelerle daha alakalı olduğunu ölçmek ve belirlemek için kendi algoritmasını kullanmaktadır. Bu faktörler sonuç olarak, her web sitesinin her saygın arama motorunda yer aldığını belirler.

Web siteleri ile ortak bir yanlış anlaşılma, web sitenizin daha iyi görünmesi, web sitenizin sıralaması daha iyi olmasıdır. Durum böyle değil. Google SEO Hizmetleri Arama Motorları bir Web sitesinde her şeyi anlayabilir, bu nedenle bir web sitesi oluştururken SEO’yu her zaman aklınızda tutmalısınız. Çoğu İnternet sitesi iyi görünecek şekilde tasarlanmıştır, ancak sitenizin online sıralamasını nasıl bozduğu sıklıkla yanlış programlanmıştır.

Arama motorları içeriğinizi ve programlamayı düzgün bir şekilde dizine eklemediğinde, basitçe farklı bir web sitesine veya web sitenizin daha iyi bir sınıfa başvururlar. Her yıl milyonlarca web sitesinin oluşturulduğunu tahmin edebildiğiniz gibi Google gibi arama motorları, sunmaya çalıştığınız hizmeti “tahmin etmek” için zaman ayırmaz.

Google, algoritmalarını geliştirdikçe bu gelişmeler devam ediyor.

Google SEO Hizmetleri Stratejisi

İnterneti iş dünyası için kullanırsanız (ve bu günlerde kimin olmadığı?), Muhtemelen sitenize dahil etmeyi düşünmüş olabilirsiniz. Bunun önemli olduğunu biliyorsunuz ama belki neden emin değilsiniz. Veya tüm yatırıma değer olsa bile, ‘Google sitemi sonunda bulamaz mı?’ Eh, belki, ama sadece internete bir web sitesi atma ve muhtemelen en iyi Google SEO Hizmetleri strateji değil en iyi umuduyla. Sonuçlar istiyorsanız, er ya da geç, sıralamalarını iyileştirmek için sitenizi optimize etmek isteyeceğinizi göreceksiniz.

Neden bir Google SEO Hizmetleri Stratejisine ihtiyacınız var?

En basit biçimi olan Google SEO Hizmetleri, arama motorlarının sitenizin arama terimiyle alakasını anlaması için bir web sitesini optimize etme uygulamasıdır.Sitenizin alakalılığı ne kadar yüksek olursa, doğal (ücretsiz) listelerde görünür. Google SEO Hizmetleri derinlemesine baktığınızda değişken faktörlerin içine girer. HTML kodundan, çapraz bağlama, içerik stratejisi, meta etiketler, kanonik bağlantılar, iframe’lerin flaş veya JavaScript’i kullanmasına kadar her şey, sitenizin SEO’su üzerinde doğrudan bir etkiye sahiptir.

Google SEO Hizmetleri gelişiyor, bu yüzden muhtemelen korkutucu oluyor. Bazen bir SEO Şirketi bile neden Google’ın bir güncelleme yaptığını anlamaya çabalıyor . Bir şey Google SEO Hizmetleri için yeni olan çoğu insan kavramak zor bir zaman SEO statik değil; iyi bir SEO stratejisi haftalık hatta günlük bakım gerektirir. Ana sayfanızdaki anahtar kelimelerin sayısını artırmak Google’ın sitenizin alaka düzeyini anlamasına yardımcı olur, ancak bu, sitenizin daha yüksek sıralamaya sahip olacağı anlamına gelmez. Size rehberlik etmek için bilgili Google SEO Hizmetleri uzmanlarından oluşan güçlü bir ekibe sahip olmadan, siteniz gerçek potansiyelinin şeridine bakacaktır.

Google SEO Hizmetleri yetenekli ekip gibi SEO uzmanları, endüstrideki tüm değişikliklerle güncel kalmaları için kendi görevlerini yapar. Belki ‘ Panda Güncellemesi ‘ adlı küçük bir şey duydunuz . Panda, Google’ın 2011 yılında başlattığı bir algoritma güncellemesiydi. Panda, bazı sitelerin bu manipüle edilen sıralamaları etkilediği kötüye kullanımları önlemek içindir. Panda güncellemesi olumlu değişiklikler yaparken bazı vicdansız sitelerin kötü davranışlarını düzeltirken, algoritma değişikliğini anlamadıkları ve onların ayarlarını yapamadıklarından başka bir nedenle de hedef alınmayan yüzlerce, hatta binlerce site vardı. Google SEO Hizmetleri uygulamaları. Bunun sana olmasına izin vermeyin!

Google SEO Hizmetleri Stratejinizi Başlatma

Tamam, artan sıralamalar için SEO’nuzu geliştirmeye hazırsınız. Nereden başlıyorsunuz önce Google SEO Hizmetleri Şirketimize başvurun. Bazı iyileştirmeler kullanabileceğiniz yerleri görmek için sitenize bir göz atalım. Yapınıza bir göz atalım. Google SEO Hizmetleri arama motorlarının sayfanızı anlamak için kullandığı tüm kod gerçekten çok önemli. Masum bir hata, bir site için felaket büyüleyebilir. Dolayısıyla, kodunuzu analiz eden ve performans için oluşturulmuş olduğundan emin olmanızı sağlayan nitelikli bir teknisyen grubumuz var.

Bir yarış arabası gibi, site yapınızın hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekir; bu nedenle, ağırlığı azaltacak ve iyileştirme yapabilecek herhangi bir kodu veya etiketi yeniden tasarlamamız için istenmeyen veya gereksiz kodlamayı kaldırdığımızdan emin olun. Bu sayfa başlıkları, başlık etiketleri ve çapa metni için geçerlidir. Sitenizin görünürlüğünü ve sıralamalarını iyileştiren alakalı bağlantılar olduğundan emin olun. Düşük kaliteli bağlanma, geçmişin ve Google’ın çabucak yakaladığı bir şeydir.

Çevrimiçi Pazarlama Stratejiniz için İçerik Oluşturma

Büyük olasılıkla Google SEO Hizmetleri iyileştirmek, içeriğinizi ayarlamayı içerecektir. Yetenekli yazarlarımız yıllarca zengin, alakalı içerikte anahtar kelime bestelemektedir. Şimdiye kadar devam eden ve asla bir şey ifade etmeyen ancak anahtar kelimelerle doldurulmuş bir sayfa gördünüz mü? Bu tür bir strateji, sıralamalarınıza zarar verebilir. Yazarlarımız, arama motoru değil, okuyucu için yazdıkları bir projeye başladığında. Google, algoritmalarını geliştirdikçe “anahtar kelime doldurma” yapmalarını kolaylaştırıyor. Ve bu anlamsız sayfaların anahtar kelimelerle dolması anlamı, bir sitenin doğal organik sıralamasına zarar verecek demektir.

Yinelenen içerik kötü. Yinelenen içeriği kötü tekrar edeyim. Yazı paketimizin bir parçası olarak, çoğaltmalarınız için içeriğinizi gözden geçireceğiz ve çabucak, ancak lütfen kaldırın veya değiştirin. Bakın, biraz zaman ayırmış bazı Google SEO Hizmetleri sıralamalarda altın bilet bulduklarını düşünüyorlardı: ‘bir anahtar kelimeyi tekrar edersek, Arama motorları bu bilginin nihai kaynağı olduğumuzu düşünür ve bizi birinci derecelendirir!’ Google SEO Hizmetleri Arama motorlarının neler olup bittiğini yakalaması ve bu siteleri cezalandırması çok uzun sürmedi. Sonuç olarak, siteler bugün, içeriği çoğaltmak açısından sıfır tolerans politikasıyla sıkı sıkıya uyumlu şekilde tutulmaktadır. Elbette yetenekli yazarlar, aynı şeyi pek çok kez söyleyebilir, ancak eşsiz bir şeyler söylediklerini ortaya çıkarabilirler. Bu nedenle Google SEO Hizmetleri gibi bir şirket seçmek çok önemlidir – en iyisini elde edersiniz.

İçerik, içerik, içerik. ‘İçerik kraldır’ ifadesi bugün hala geçerli. Sitenizin ayak izini başarıyla artırmak için sürekli gelişen ve değişen bir içerik stratejisine ihtiyacınız olacak. Google SEO Hizmetleri buna yardımcı olabilir. Oda büyümesine olanak tanıyan esnek bir strateji oluşturarak siteniz yayılmaya devam edecek ve arama motorları etkinizi daha yüksek bir sayfa sıralamasında tanıyacak ve ödüllendirecektir.

Sonunda sitenizin sıralamalarını iyileştirmek için sağlam bir Google SEO Hizmetleri stratejisi kullanması kritik önem taşır . Çok yönlü bir yaklaşımı birleştirerek siteniz yeni boyutlara yükseliyor olacak. Arama motorlarını vicdansız tekniklerle dolandırmaya çalışırken hata yapmayın – başarılı olamazsınız. Sitenizden en iyi şekilde yararlanmanın en emin yangın şekli Google SEO Hizmetleri gibi bir takıma güvenmektir.

Arama motorları tarafından bulunmayan bir web sayfası, hiçbir yerde ortasında bir panoya sahip olmak gibidir. Endüstrinizdeki en kritik anahtar kelimelerle oldukça alakalı ancak yerinde optimizasyonu yapmadığınız için sıralamanız mümkün olmayan inanılmaz bir web siteniz varsa. Web sitenizin mimarisini optimize etmek, sizin öncelikli önceliklerinizden biri olmalıdır. Sayfanız arama motorlarından düzgün bir şekilde dizine eklenmemişse, web sitenizin doğru sıralamaları oluşturan 0 ihtimali yoktur.

Arama motoru optimizasyonu veya Google SEO Hizmetleri ile ilgili olduğu için doğru site mimarisine sahip olmanız çok önemlidir . İster sıfırdan bir web sitesi inşa etmeniz veya yeni bir Google SEO Hizmetleri kampanyası başlatmanızın önemi, Google’ın örümceklerinin kaybolmayacağından ve web sitenizden vazgeçmeyeceğinden emin olmaktır. Google SEO Hizmetleri, web sitenizin farklı kategorilerde nasıl tepki verdiğini değerlendirecek mevcut web sitenizin mimarisinin eksiksiz bir web sitesi değerlendirmesini alacaksınız. Başka birinden daha önemli olan bir yerinde düzeltme yok. Dışarıdaki stratejinizi başlatmadan önce, tam olarak optimize edilmiş ve programlanmış bir web siteniz olması önemlidir.

 • Sayfa Yükleme Süresi
 • Kanonik konular
 • 301 yönlendirmeleri
 • URL yapısı ve URL yeniden yazımı
 • Dolaşma sorunları
 • Site Haritası gönderimleri
 • 404 hataları
 • Örümcek tuzakları

Bu sorunları düzelterek web siteniz düzgün şekilde optimize edilecek ve web sitenizin otoritesi saygın anahtar kelimeleriniz için iyileştirilecek. Yerinde stratejiniz, anahtar kelimenizi ve içerik geliştirme stratejinizi iltifat etmelidir. Bu nedenle, web sitenizde tutarlı bir akış olduğundan emin olmak için bir Google SEO Hizmetleri Şirketi kiralamak akıllıca olacaktır . Doğru dahili bağlantı yapısına sahip olmak, düzgün bir şekilde optimize edildiğinde, sıralamalar üzerinde daha fazla etki sağlayabilir.

Bir URL’yi ne zaman yeniden yazmalısınız?

Birçok Google SEO Hizmetleri Şirketleri üzerinden arama motoru optimizasyonu ve arama motoru pazarlama çok önemli bir yüzüne bakıyor. Web siteniz Google, Yahoo ve Bing gibi arama motorlarında iyi bir konuma getirildiğinde, sıralamaya karşı daha çok trafik elde edersiniz. Ancak web sitenizin tıklanma şansınızı artırabilecek başka yollar da vardır. URL’nizin uzunluğunu azaltmak size yaklaşık %250 daha fazla tıklama elde eder.

Yeni bir pazarlama Sherpa çalışması, daha kısa URL’lerin, aslında arama sonuçlarında bağlantıya tıklanma şansını artırdığını ortaya koydu. URL’leri yeniden yazmak, e-ticaret web sitesi ve bir CMS veya içerik yönetim sistemi aracılığıyla içerik oluşturan web siteleri arasında çok yaygındır. WordPress gibi pek çok CMS şu an bu URL özelliğini içeriyor, ancak bazıları URL yeniden yazımı en uygun biçimde idare etmiyor.

Bazı senaryolar, URL’leri kısaltmak için uygulanabilecek sürekli geliştirmeler olabilir, ancak web siteniz zaten arama motorlarında oldukça iyi sıralama yapıyor olsaydı, iyi bir fikir olmayabilir. Google SEO Hizmetleri Şirketimiz, URL optimizasyonunun ve iyileştirmenin gerekli olup olmadığını belirlemek için her kampanyayı doğru bir şekilde analiz edecektir. Bu, sunduğumuz Google SEO Hizmetleri bir parçası. Web sitenizin çevrimiçi yaptığınız iş miktarını kısıtlamayan uygun mimariye sahip olduğundan emin olmak istersiniz.

SEO Danışmanlık Hizmetleri

Google SEO Hizmetleri, webin sunduğu en kapsamlı arama motoru optimizasyonu (SEO), web geliştirme ve PPC yönetimi ve internet pazarlama hizmetleri sunmaktadır. Bununla birlikte, birçok büyük şirketin ve şirketlerin bir şirket içi pazarlama ekibine veya dışa aktarmalı web hizmetleri yeteneklerine sahip olduğumuzun farkındayız ve uygun stratejiyi geliştirmek ve zamanında en iyi Google SEO Hizmetleri uygulamalarını test etmek için uzmanlığımıza ihtiyaç duyuyoruz.

 Çalışıyoruz ve Kaynaklarınızı İyileştiriyoruz

Google SEO Hizmetleri, organizasyonunuzun ihtiyaçlarına göre etkili ve ölçeklenebilir bir plana danışmak ve işbirliği yapmak için stratejik ekibinizle birlikte çalışacaktır.

İlk adım, şirketiniz hakkında öğrenmeniz gereken ve şirketinizin SEO, internet pazarlaması ve şirket markası oluşturma yolunda şimdiye kadar neler başarmış olduğunu bilen herhangi bir satıcının, ajansın veya evdeki personel ile işbirliği yapmamızdır. İşinizi ve hedeflerinizi tam olarak anladığımızda, kendi araştırma ve analizlerimizi yaparız, bir strateji geliştiririz ve uygulamanız için bir süreç geliştiririz. Zaman çizelgelerini, önerileri ve gerçekçi hedefleri de sağlayacağız.

Şirketiniz Google SEO Hizmetleri önerilerimizi uyguladıktan sonra, her şeyin düzgün şekilde yerine getirildiğinden emin olmak için yaptığınız her şey yapılacaktır. Ardından SEO kampanyanızı geliştirip genişletmek için daha fazla yol bulmaya çalışıyoruz; web sitelerinin görünürlüğünü, trafiğini, dönüşümünü ve genel yatırım getirisini artırmanın yeni yollarını sürekli olarak araştırıyoruz.

SEO Danışmanlığı  

Google SEO Hizmetleri kurumsal düzeyde SEO danışmanlık hizmeti sonsuzdur. Web sitenizin ve pazarınızdaki rekabetin kapsamlı bir incelemesiyle başlarız. Bu, hedefleriniz, kaynaklarınız ve rekabetiniz için uyarlanmış özelleştirilmiş bir strateji geliştirmemizi sağlar. Özel bir Google SEO Hizmetleri danışmanı ve proje yöneticisi ile, tüm sosyal medya, baskı ve SEO ihtiyaçlarını kapsayan devam eden inceleme oturumları sunacağız. Danışmanlık, Google SEO Hizmetleri stratejimizin doğru ve zamanında uygulanmasını sağlayacaktır. Aylık kampanya incelemeleri sırasında verileri inceleyecek ve analiz edeceğiz. Bu veri bize her iki tarafın SEO kampanyasından sorumlu tutulmasını sağlayan bir kalite güvencesi süreci sağlar.

Bir Proje Yöneticisi ve Google SEO Hizmetleri uzmanının yardımıyla yalnızca üstün bir arama ve sosyal medya stratejiniz olduğunu değil, aynı zamanda stratejinin ilk seferinde doğru şekilde uygulanmasını sağlarız. Google SEO Hizmetleri  önerilerimizin mükemmel bir şekilde uygulanması size başarılı bir çevrimiçi pazarlama kampanyası sunmak ve sektörünüzdeki sıralamaları hakim kılmak için mümkün olan en iyi şansı sağlar.

Online Pazarlama Danışmanlığı Hizmeti

Google SEO Hizmetleri, sadece geleneksel SEO taktiklerinizden daha fazla danışır. Herhangi bir çevrimiçi pazarlama hizmeti olsun veya olmasın, en iyi uygulamalar için size bilgi sunuyoruz. Online pazarlama, Y nesli dışında anlamak için çok zor. Geleneksel bir şirket iseniz ve yeni bir pazarlama stratejisi arıyorsanız, Google SEO Hizmetlerine geçin. Çevrimiçi pazarlama ihtiyacınız için en iyi çözümü en iyi şekilde parçalayacağız. Belki de SEO her zaman sizin için en iyi çözüm değil, bazen de olabilir: Tıklama Başı Ödeme, Web Tasarımı, Marka Oluşturma veya Sosyal medya yönetimi. Sunduğumuz Online Pazarlama Hizmetlerine bir göz atın. Google SEO Hizmetleri:

 • Otomatik ve Manuel web sitesi teknik analizi
 • Rekabet Analizi
 • Anahtar kelime analizi ve stratejisi
 • Özel SEO stratejisi beyaz kaynakları
 • Sosyal Medya optimizasyonu
 • SEO’nun en iyi uygulamaları
 • Anahtar kelime sıralama raporları
 • Rekabetçi sıralama raporları
 • SEO proje yönetimi
 • Web analitiği kurulumu ve özelleştirme
 • Dönüşüm optimizasyonu
 • İçerik pazarlama / optimizasyon
 • Web dev / tasarım önerileri
 • Video / görüntü optimizasyonu
 • Sitenize trafik çekecek herhangi bir şey

Kimler SEO Danışmanlığı için idealdir?

Google SEO Hizmetleri herhangi bir şirket ofisimize gelebilir ve çevrimiçi pazarlama hizmetleri hakkında bilgi edinebilir. Google SEO Hizmetleri analizimiz, web sitesini devamlı olarak yöneten ve önerilen değişiklikleri uygulayabilen, nitelikli bir kurum içi veya dış web geliştiricisine sahip büyük şirketler için ideal bir çözümdür. Danışmanlık, web sitenizin denetiminde anahtar arama motoru sıralama kriterlerinin belgelenmiş bir değerlendirmesini sağlar.

Şirketinize, Google’ın standart en iyi uygulamalarını ve web sitenizin ayrıntılı analiz sonuçlarına dayanan belirli web sitesi önerilerini öneren otomatik ve manuel bir raporu içeren bir rapor sunacağız. Toplantı yüz yüze veya bir web seminer aracılığıyla yapılabilir. Toplantıda aşağıdaki analiz ve tavsiyede bulunulacaktır:

 • Kodlama ve Programlama
 • Site mimarisi ve navigasyon çözümleri
 • Uygun anahtar kelime analizi
 • SEO’nun en iyi uygulamaları
 • İçerik geliştirme uygulamaları
 • Web sitenizi dizine ekleme nasıl yapılır?
 • Fikirler, sayfa hızınızı nasıl artıracak?

Google SEO Hizmetleri danışmanımız analizleri inceler ve uygulamaları uygulamak için web geliştiricinize ve pazarlama ekibinize devredilebilecek bir uygulama planını sunacaktır. Google SEO Hizmetleri, şirketinizin düzene girmesi için kısa sürede SEO çözümünü vekalet eder.

SEO ANALİZİ VE SEO STRATEJİ MAVİ BASKI

Şirketiniz gerçekten en iyi Google SEO Hizmetleri Şirketini seçmekle ilgileniyorsa, Google SEO Hizmetleri kapsamlı, analitik ve en iyisi ücretsiz olacak bir SEO Hizmet stratejisi geliştirmesi konusunda hiçbir sorunu olmayacaktır. Arama motorları, belirli bir anahtar kelime için en yetkili sitenin kim olduğunu belirlemek için 200’den fazla faktörü kullanmaktadır.

İşletmenizi gerçekten anlamanın ilk adımı rekabetinizin sıralamasını ve mevcut stratejinizi görmektir. Bunu başarmak için SEO denetimlerimiz şunları içerir:

 1. Anahtar Kelime Analizi
 2. Rekabet Genel Bakış
 3. Web Sitesi Kodlama Yapısı
 4. Link Popularity
 5. Sosyal Medya ve İçerik Geliştirme

Arama motoru algoritmasının en büyük 5 faktörünü denetledikten sonra tam bir SEO denetimi sunuyoruz. Sizinle aşağıdaki 5 alanı analiz edeceğiz:

1. Web Sitesi Mimarisi – Google SEO Hizmetleri en iyi uygulamalarını takip eder ve yalnızca basit kod düzeltmelerinden daha fazlasını önerebiliriz. Kodunuzun nasıl kurulduğunu ve yüklenme sürenizi, meta açıklamaları, sayfa başlıklar, robot.txts, 301’ler, 404’leri ve sıralama etkileyen diğer karmaşık özellikleri analiz ediyoruz.

2. Site Mimarisinin Değerlendirilmesi – Google SEO Hizmetleri Geliştirilen yeni web sitelerinin web üzerinde daha iyi sıralama yaptığının bir sır değildir. Web sitenizin yapısı iki nedenden ötürü arama motoru sıralamalarını elde etmek için kritik önem taşır. Web sitenizin düzgün indekslendiğinden ve web sitenizin birbirine bağlandığından emin olun.

3. Web Sitesi İçeriği – Google SEO Hizmetleri içerik ve bir hizmet sunma konusunda ciddi iseniz, Google, web sitenizde bir ton derinlik yaşamanız gerektiğini görmek istiyor. Hizmetlerinizi özetleyen 5 sayfadan fazla sayfanız olmasını istiyorsunuz. Google’ın tamamı , son kullanıcıya taze ve eşsiz bir içerik sunmakla ilgilidir . Bir içerik geliştirme stratejisi geliştirerek, arama motorunu memnun edebilecek ve şirketinize yüksek kaliteli geri almak için daha iyi bir şans verebileceksiniz. Bir site belirli anahtar kelimeleri ve kelime öbeklerini sıralamaya çalışırsa, sitenin içeriği bu anahtar kelime veya kelime öbeği ile içeriğe sahip olması önemlidir. Hedeflenen bir kelimeyi bir kez belirtmek, onu artık web üzerinde kesmeyecektir.

4. Bağlantı Popülerliği – (off site optimizasyonu) herhangi bir SEO şirketini ararsanız, ağzından çıkan ilk terim “BackLinks” dir. Backlinklerin sıralamanın en kritik öğesi olduğunu fark edinceye kadar muhtemelen çok az şey ifade eden bir sayı atacaklardır. Google SEO Hizmetleri denetimi sırasında rakiplerimizle stratejinizi bağlayan ve bunları nasıl yenebileceğimiz konusunda size kabaca bir tahminde bulunacağız.

5. Sosyal Medya Entegrasyonu – “Eğer ilk önce değilse son”. Sektörünüzde sosyal medya ile ilgili son şirket olma. Google SEO Hizmetleri Arama motoru optimizasyonu gelecekte sosyal medya platformları vasıtasıyla büyük ölçüde etkilenecektir. Erken başlayarak rakiplerinize bir adım önde olursunuz. Bugün çok az etkiye sahip olabilmesine karşın, sosyal medya gelecek ve Google bunu işaret edip arama motoruna entegre eden ilk kişi oldu.

 

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Web Tasarımı çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Google SEO Hizmetleri için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Google SEO Hizmetleri yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

About Author

WMwcZ9zI1x

Önceki Yazı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir