Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Google Apps ve Emlak Pazarlamanızı Artıracak Ürünler

Google Apps ve Emlak Pazarlamanızı Artıracak Ürünler

Herkes Google’ın ne kadar güçlü olduğunu bilir. Binlerce şirketin Google’da reklam vermesinin nedeni de budur. Google ürünlerinin de onlara beklenenleri Google Adwords, Gmail ve Google Analiz gibi sağladığı bilinmektedir. Ancak bunun arkasında, aslında işinizi daha da ileriye götürmek ve rekabette önde olmak için kullanılabilen yeni teknoloji ve haber hizmetleri ile dolu gizli bir dünya var. Google Apps ve Emlak Pazarlamanızı Artıracak Ürünler emlak işinizde büyük kolaylık sağlayacaktır.

Bu yazıda, sizi şirketinizin çevrimiçi varlığını artırmaya veya özellikle emlak sektöründe potansiyel müşteriler tarafından duyulmaya gelince, yalnızca sizi cezbedecek yeni ve heyecan verici Google ürünlerini tanıtacağız.

  1. Google Trendleri 
    Google Trendler, şu an moda olan trendleri izlemenize olanak tanır. Buradan edinebileceğiniz bilgiler zamanında ve alakalı içerik oluşturmanıza yardımcı olabilir. İçeriğiniz trend konularıyla birlikte çalıştığında kolayca Google aramalarının ön sayfasında görünebilir. Daha da önemlisi, daha önce markanızı veya işinizi duymamış yeni ve potansiyel müşteriler için kapıyı açmanızdır.
  2. Google ile Düşünme
    İşle veya pazarlama hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, Google’ın “Google ile Düşün” bölümünü inceleyebilirsiniz. Pazarlama ve işletme için çevrimiçi bir kaynaktır. Burada yüzlerce endüstri araştırması ve tüketici eğilimi yanı sıra düzinelerce pazarlama anlayışını bulabilirsiniz.
  3. Youtube’dan Ekonomi HikayesiVideonuzu Youtube’a yüklemek, Youtube’nun İşletmeler için oluşturduğu özel bölümün yardımıyla iki kat daha kolay yapılır. Popüler video paylaşım ağında bir şeyler yüklemek gibi her zaman mükemmel video klipler oluşturmanıza yardımcı olan çevrimiçi bir araçtır. Araç, videonuzu rakiplerin denizinden ayıran ipuçları ve ipuçları sağlayacak ve sonunda size emlak firması için yeni müşteriler kazandırmaya yardımcı olacaktır.
  4. Google Apps İşletme Sürümü
    Gayrimenkul pazarlamacılarının normal şekilde iş yaptığı mükemmel bir fikriniz varsa “İşletmeler için Google Apps” adlı Google’ın uygulama üreticisinin premium sürümünü elde etmek için küçük bir ödeme yapabilirsiniz. Sadece 20 TL ödeyerek, kendi uygulamanızda daha sonra satabileceğiniz veya müşterilerinizle paylaşabileceğiniz bir çalışmaya başlayabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıcıları için özel bir liste uygulaması gibi basit bir rehber haritadan daha karmaşık projelere kadar her şeyi yapabilirsiniz.
Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Google Apps ve Emlak Pazarlamanızı Artıracak Ürünler yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek