Logo

Google AdWords Sertifika


paylaş
Google AdWords Sertifika

Google AdWords reklam işlemlerinin uzmanlık gerektirdiği artık herkes tarafından kabul ediliyor. Herkes Google reklamı verebilir ancak önemli olan az bütçeyle en fazla verimi sağlayabilmektir. Bunun için ya kendiniz Google AdWords Sertifika almalısınız ya da Google AdWords Sertifika 'sı olan bir ajansla çalışmalısınız.

Google reklamları rekabet üzerine kurulmuştur. Herkes bir teklif verir ve en iyi teklifi verenin reklamları Google arama motorunda yayınlanır. Kendiniz öğrenmeye çalışırken birçok hata yapacak ve yüksek bir miktarı bu hatalar yüzünden gözünüzden çıkarmış olacaksınız.

Google bu durumu çözmek ve sistemin eğitimini vermek için Google Partners  aracılığıyla  firmalara ve kişilere bu anlamda mükemmel seçenekler sunuyor diyebilmekteyiz. Nasıl mı? Google şirketi birçok farklı anlamda şirketlere ya da kişilere diploma veriyor.

Google AdWords Sertifika nasıl alınır?

Google AdWords Sertifika sahibi olan ajanslar doğal olarak daha fazla tercih ediliyor. Çünkü insanlara güven veriyor. Birkaç sene içerisinde artık bu hizmeti veren şirketlerin sertifika alma gibi bir zorunluluğu ortaya çıktı. Kısacası bu hizmeti vermek istiyorsanız hizmet detaylarını en iyi şekilden bilmeniz gerekir.

Google AdWords Sertifika sahibi olmanız ayrıca sizi rakiplerinizin bir adım önüne geçirecek, kendi firmanızın reklamını yaparken de Google AdWords Sertifika derslerinde öğrendiklerinizi uygulamış olacaksınız.

Google AdWords Sertifika 'da 3 sınav 2 tane de sertifika vardır. İlk olarak Reklamcılığın Temelleri Sınavına girmeniz gerekiyor.

Reklamcılığın Temelleri Sınavın'da %85 başarı elde edildiği taktirde diğer 2 sınav açılır. Reklamcılığın Temelleri Sınavı'nın herhangi bir sertifikası yoktur. Bilinenin aksine her sınav için 50 dolar ücret ödemek gerekmez. 50 dolarlık ücret bir kereye mahsus veriliyor ve temel sınavı geçtiğiniz taktirde diğer sınavlara giriş için herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Diyelim ki sınavdan kaldınız yeniden sınava girmek ve Google AdWords Sertifika almak için tekrar para ödemeniz ve bir hafta beklemeniz gerekiyor.

Temel sınavların geçerlilik süresi 2 yıl, diğer sınavların 1 yıldır.

Google AdWords Reklam Verme  çalışmaların da yardıma mı ihtiyacınız var? Medanis Bilişim AŞ Google AdWords sertifikalı ekibiyle size en karlı reklam kampanyalarını hazırlayabilir. Hedefimiz size mümkün olduğunca az reklam gideri çıkmasını sağlayarak, çok fazla kar etmenizi sağlamak olacaktır. 

Google AdWords Reklam Verme çalışmalarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Google AdWords Sertifika yazımıza yorum bırakarak yazımızın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz. Sizce Google AdWords neden önemli?

 

 

Etiketler: google adwords sertifika adwords google sertifika almak adwords sertifika sahibi

paylaş

İlgili YazılarYorumlar