Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Gebze Web Tasarım

Gebze Web Tasarım

İnsanlar artık hiçbir şey için fazla zaman harcamak istemiyorlar. Google’ın hayatımıza girmesiyle bilgiye anında ulaşabilme gücü sayesinde bütün araştırmalarını internet üzerinden yapıyorlar ve web sitesi olmayan firmalara güven duymuyorlar. Gebze Web Tasarım çalışmanızı yaptırmak 2017’de zorunlu bir ihtiyaç oldu. Peki, web siteniz size nasıl daha fazla fayda sağlayabilir?

Bir web sitesinden en iyi performansı alabilmek için öncelikle profesyonel bir çalışma yapmanız gerekir. Gebze Web Tasarım çalışmanızın profesyonelce yapılması sayesinde insanlar firmanıza güven duyacak ve işinizi ciddiye aldığınızı hissedecekler. İşletmenizle ilgilendiğinizi göstermek insanların size ve şirketinize güvenme olasılığını artırır. Eğer ucuz ve kalitesiz bir web siteniz olursa hiç düşünmeden çıkarak daha kaliteli görüneni seçeceklerdir. Rekabet yoğun olduğu için daha güvenilir olanı tercih etmeleri çok doğal, siz olsanız hangisiniz seçersiniz?

Profesyonel olarak tasarlanmış bir Gebze Web Tasarım çalışmasının Google’da veya başka herhangi bir arama motorunda görünmesi daha olasıdır. Bunun nedeni, web sitelerinin, Google için belirli ölçütleri karşılamak üzere optimize edilmesi gerektiğidir. Bu sadece doğru anahtar kelimeleri kullanmanın ötesine geçer. Gebze Web Tasarım çalışmanızın Google, arama sonuçları sayfasındaki sıralamayı belirlemek için bağlantılar, site yapısı, kullanılabilirlik, mobil cihaz dostu ve site performansı gibi sayısız faktörü kullanır.

Gebze Web Tasarım sitesinin tasarımında gizlilik politikası, ödül veya sertifikalar olması güvenilirlik göstergesi olarak daha önemlidir İşletmenizin web sitelerinin kısa bir süre listelenebileceğinden çok daha profesyonel bir kişi tarafından tasarlanmasının birçok nedeni vardır. En belirgin nedeni, profesyonel olarak tasarlanmış bir web sitesinin işletmenizin daha profesyonel görünmesini sağlayacağı ve bu nedenle yeni müşteriler kazanmak için bir araç olacağıdır.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere özel web tasarım paketleri oluşturduk. Gebze Web Tasarım  çalışmanızla ilgili bizimle iletişime geçerek uygun fiyata profesyonel bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Gebze Web Tasarım

Birçok işletme ve organizasyonda, web siteleri kişinin dijital pazarlama çabalarının merkezi olarak işlev görür ve genellikle dijital pazarlama karmasının en önemli ve karmaşık unsurudur. Web siteleri, yalnızca pazarlama ve markalaşmayı yaratıcılık ve tasarım ile harmanlamaya değil, kullanıcı deneyimini, analitiği ve diğer teknolojileri de içermelidir.  Bu yeterli değil, aynı zamanda dijital pazarlama, sosyal medya, Halkla İlişkiler ve diğer sosyal yardım çabaları ile entegre olmaya ihtiyaç duyuyorlar.

Medanis Bilişim AŞ’de öncelikle son 15 yılda yüzlerce web sitesini kurma ve yönetme tecrübelerimizden elde edilen kanıtlanmış 9 adımlı bir süreç kullanarak tüm bu hedeflere ulaşmak için özel web siteleri hazırlıyoruz.

1

Araştırma ve Strateji

1. Adım, yaptığımız pazarlama ve markalaşma çalışmalarının stratejisini mevcut web sitenizin ve varsa trafiğin bir denetimiyle organize etmek ve web sitesi tasarım stratejisini oluşturmaktır.

2

Bilgi Tasarımı

2. adımda, sitenizin kullanıcı arayüzünü nasıl oluşturacağınızı, açılış sayfalarını nereye ekleyeceğinizi ve tasarımın nasıl entegre edilebileceğini belirlemenize yardımcı olan site mimarisi geliştiriyoruz.

3

Varlık Geliştirme

Strateji ve site mimarisi ile donatılmış olarak dikkatimizi, web sitesi için gerekli olan içeriği, resimleri, videoları ve diğer yaratıcı unsurları geliştirmeye ve düzenlemeye yönlendiriyoruz.

4

Görsel ve Yaratıcı Gebze Web Tasarım

Tasarım ve Ön Uç Geliştirme ekipleri web siteniz için tel kafesler ve grafik tasarımlar üzerinde çalışırlar.

5

Platform Kurulumu

Tasarım ekibi tasarımları oluştururken geliştirme ekibimiz, web sitesini güçlendirecek İçerik Yönetim Sistemi’ni kurar.

6

Web Sitesi Geliştirme

CMS kurulduktan sonra, tasarımcılar, geliştiriciler ve proje yöneticileri, siteyi içerik, görüntü ve SEO unsurlarıyla doldurmak için çalışıyorlar.

7

Takip ve
Teşhis

Site performansını başlattıktan sonra izleyebilmemiz için Analiz, teşhis, sıralama raporları ve diğer izleme programları yüklenir.

8

Hosting ve Devam Eden Destek

Gebze Web Tasarım siteniz başladıktan sonra, ekibimiz barındırma, kod bakımı ve sitenizi iyi çalıştırmak için gereken diğer yardımları sağlar.

9

Dijital Pazarlama

Yeni web siteniz canlı olduğunda, Gebze Web Tasarım SEO’yu iyileştirmeye yardımcı olmak veya reklam, sosyal medya, PR vb. Ile tanıtmak için çok sayıda etkinlik yapabiliriz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 Gebze Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Gebze Web Tasarım yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı