Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Esnaf Web Sayfaları Talep Formu

Esnaf Web Sayfaları Talep Formu

Esnaf Web Sayfaları Talep Formu doldurarak küçük veya orta ölçekli işletmenizin geleceğini değiştirebilirsiniz.

Esnaf Web Sayfaları Talep Formu doldurarak sahip olacağınız web sitesi sayesinde küçük bir işletme olmaktan çıkarak artık kurumsal bir marka olma yolunda ilerleyebilirsiniz. Bir düşünün sadece bir mahalle veya caddeye sıkışıp kalarak daha ne kadar dayanabilirsiniz. Tüm ülkeye hatta dünyaya ürünlerinizi pazarlayabilecekken neden hala bekliyorsunuz?

Esnaf Web Sayfaları Talep Formu ‘nu sadece e-ticaret için düşünmemelisiniz. Artık çoğu insanda akıllı telefon var ve interneti yaşlı genç demeden çoğu kişi kullanıyor. Bir bilgiye ihtiyaç duyduklarında ilk iş Google arama motoruna girerek bilgiyi araştırmak oluyor. Örneğin birisinin evinde su borusu patladı veya akıtmaya başladı. Yaptığı ilk şey Google arama motoruna girerek bir tesisatçı araştırmak olacaktır. Esnaf Web Sayfaları Talep Formu doldurarak potansiyel müşterilerinizin size kısa sürede ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Anıl Altaş’ın E-ticaret Satışta Tsunami Etkisi kitabında bir tesisatçının hikayesini anlatır. Küçük bir mahallede gelen işlerle geçimini zar zor sağlayan bir tesisatçı bir web sitesi kurdurduktan ve Google AdWords reklamı verdikten sonra müşteri oranını %200 arttırmış ve işlere yetişemediği için yanına yeni elemanlar alarak kurumsal bir marka olma yolunda başarıya ulaşmıştır.

Esnaf Web Sayfaları Talep Formu doldurarak sahip olacağınız web sitesi kesinlikle ölü bir yatırım veya bir lüks değil. Bir web sitenizin olması her işletme için artık bir zorunluluk.

Web sitenizin kaliteli ve kurumsal görünmesi müşterilerinize güven verecek ve müşterileriniz güvenle sizinle çalışmak isteyeceklerdir. Medanis Bilişim Aş olarak esnaflarımız ve küçük işletmelerimiz için hem kaliteli hem de uygun fiyatlı paket seçenekleri hazırladık. Paket fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek bizimle direkt iletişime geçebilirsiniz. Firmamız deneyimli ekibiyle size Google AdWords konusunda da yardımcı olacaktır.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
About Author

WMwcZ9zI1x

Sonraki Yazı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir