Logo

ERP Yazılımı Bursa


paylaş
ERP Yazılımı Bursa

İnternette ERP Yazılımı Bursa çalışması yapan kişilerin yazdığı birçok ERP avantajı okuyabilirsiniz. Peki gerçekten bu yazılımı kullanan kişilerin söylediği faydalar hakkında bilgi edinmek ister misiniz?

Sonuçta gerçek ERP kullanıcıları en objektif faydaları söyleyecektir. Yapılan bir araştırmayla gerçek ERP yazılımı kullanan firmaların bu konuda ne düşündüğü listelendi. Biz de bunları toparlayarak maddeler haline getirdik. ERP Yazılımı Bursa çalışmasının şirketinize sağlayacağı objektif faydalar:

 

 

1. Ürün üretim konularının daha önce tanımlanması

Firmalardan birisi şu şekilde açıklıyor: "Ürün özelliklerinden kalite güvence kayıtlarına ve ürün geçmişine bağlanabilmek, potansiyel ürün sorunlarının daha iyi görünürlüğünü sağlıyor ve böylece üretim sürecinin daha erken bir aşamasında düzeltici önlemler alabiliyoruz."  

ERP Yazılımı Bursa çalışması ile üretim aşamasından itibaren faydalanabilirsiniz. Ürünlerin eksiksiz ve hatasız üretilmesini sağlayarak daha sonra yaşayabileceğiniz kayıtların önüne geçmiş olursunuz.

2. Fiyatlama hassasiyeti sayesinde artan teklif rekabetçiliği

"Fiyatlamamızı doğru bir şekilde yürütmek büyük bir sorundu ... artık oldukça kolay, ve raporlama özelliklerini daha fazla kullanmak bu konuda yardımcı olacaktır. Daha doğru fiyatlandırma, orada bulunan en büyük gıda şirketlerinden bazılarına karşı teklifler kazanabileceğimiz anlamına gelir."

ERP Yazılımı Bursa çalışması ile fiyatlandırmada büyük avantaj sağlarınız. Yazılım sayesinde ettiğiniz tasarrufları ürün fiyatlarına yansıtarak daha fazla rekabet şansı kazanırsınız.

3. Envanter taşıma maliyetlerini düşürün.

" Yeni sistem çok yönlü, kullanımı kolay ve çok az özelleştirme gerektiriyor. Pek çok olumlu sonuç vermektedir. Bu düşük envanter maliyetleri taşıyan yardım içerir ve hazır daha fazla bilgi verme yoluyla yeni raporlar ve tarayıcılar kısa zamanda oluşturulabilir. Daha fazla kişinin işletme faaliyetlerini iyileştirmek için doğru kararlar almasına olanak tanır."

ERP Yazılımı Bursa ile şirketiniz envanter taşıma maliyetlerini düşürebilir.

4. Büyük işlem hacimlerinin daha iyi ele alınması

"ERP Yazılımı Bursa kullanmaya başladığımızda, ele alabileceğimiz işlem hacimlerinde büyük bir artış olduğunu keşfettik." 

Bu sayede şirketinizin hacmini en net şekilde görerek organik büyüme sağlayabilirsiniz.

5. Gerçeğin bir versiyonu

"Sahne alanını geleceğe ve bu şirketin olmasını istediğimiz yere yerleştirdik. Örneğin, bir dizi sayıya - gerçeğin bir versiyonuna bakıyoruz. İş dünyasında ortak bir terminolojiye sahibiz ve şirket çapında çapraz işlevsel ilk KPI'larımızı yayınladık. Kuruluş genelinde toplam envanterin görünürlüğüne sahibiz ve ilk kez müşteri ve ürün kârlılık analizi ve raporlamamız var."

ERP Yazılımı Bursa çalışmanız ile ayrıca bir şirket danışmanına ihtiyaç duymazsınız. Kendi raporlarınızı otomatik olarak çıkarabilir ve şirketinizin durumu hakkında net bilgiler elde edersiniz.

6. Daha erişilebilir veriler

"Sistemden çıkardığımız bilgiler beklediğimizden çok daha güçlüdür. Artık, bir soruyu daha ayrıntılı bir şekilde hızlı bir şekilde cevaplama yeteneğine sahibiz. Veri bulmak kolaydır ve üst yönetim tarafından daha erişilebilir durumdadır."

İstediğiniz verilere en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

7. Geliştirilmiş iş kararları alma

"Daha iyi karar verme amaçları için ihtiyaç duyduğumuz verileri elde etme esnekliği sağlar. Raporları özelleştirebiliriz, incelememiz gereken öğeleri işaretleyebilir ve envanter seviyelerini en üst düzeye çıkarmak için yeniden sipariş seviyelerini kolayca hesaplayabiliriz."

ERP Yazılımı Bursa ile özel raporlar oluşturabilir ve envanter verilerini en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

 

8) Daha az hata nedeniyle daha düşük muhasebe faturaları

"Yaşadığımız etkinlik harika, çünkü para vakit geçiriyor, ancak bir dolarlık tasarruf sağladığımızı belirtmek isterim. ERP yazılımı çok iyi çalıştığı için, hataları düzeltmek, değiştirmek ve düzeltmek için çok daha az zaman harcıyoruz. Sonuç olarak, dış muhasebe firmamızın aylık faturalarda önemli bir düşüş gözlemledik." 

ERP Yazılımı Bursa çalışması ile muhasebe kayıtlarınız hatasız tutulur. Yazılımın kullanımı kolay olduğu için herhangi bir çalışanınız muhasebe kayıtlarıyla ilgilenebilir.

9. Ticari bölümler arasında standartlaştırılmış yazılımlar

"Herhangi bir organizasyon için zorluk, teknolojiyi somut bir fayda haline getirmektir. Tekrarlanabilir hale getirerek, riskleri azaltarak, kullanıcılarla etkileşim kurarak bölümler arasında daha fazla iş seviyesinde ortaklık kuruyoruz. Sadece yazılımdan bahsetmek yerine onlarla iş süreçleri hakkında konuşuyoruz ... Artıklığı ortadan kaldırıyoruz ve bu kaynakları daha fazla stratejik çabaya, katma değere sahip görevlere yeniden yatırıyoruz. Sistemi yönetmek yerine, iş üzerine odaklanmış daha fazla sayıda kişiye sahip olacağız.

ERP Yazılımı Bursa ile işletmenizin bölümleri arasında organize bir çalışma alanı oluşturursunuz. Geciken veya kaybolan evraklar sorun oluşturmaz.

 

10. Personel sayısı arttırmadan sipariş kapasitesi artar

"Personel sayısını artırmadan ekibimizin kapasitesini ikiye katladık. Bu noktada, büyümek için daha fazla alan olduğuna inanıyoruz. Özelleştirmeleriz tamamı uygulandıktan sonra, ekibimizin bugün yaptıkları siparişlerin üç katı kadar işlem yapabileceklerini tahmin ediyoruz. Bu büyük bir ilerleme oldu."

ERP Yazılımı Bursa ile çalışanlarınızın işleri kolaylaştığı için tüm enerjilerini mevcut işlerine verebilirler. Böylece kapasite ikiye katlanacaktır.

11. Daha hızlı ay sonu kapanışları

"Kapsamlı bilgilere erişmenin, belirli bir sorgu için doğru seviyede ayrıntıya girmenin ve verilerin bütünlüğünden emin olduğunuz için ay sonu kapanışının yarısı kadar kısaltılmıştır. Aynı zamanda bana işim olayları üzerinde daha fazla denetim imkanı veriyor, bu da bize yardımcı oluyor."

ERP Yazılımı Bursa ile sizin tek yapmanız gereken bir tuşa basmaktır. ERP yazılımı otomatik olarak ay sonu kapanış evraklarını çıkaracaktır.

12. Üretim çizelgelerini derhal güncelleme olanağı

"Çok önemli bir firma bizi arasa ve bizden belli sayıda bir ürün istese daha sonra konuşalım diyebilir miyiz? Stokta olan eşyalarımızı mı yoksa nerde bulundurduğumuzu söyleyen soruşturmayı basitçe yaparız.  Bulunurlar. Açık bir öğesinin bulunduğu bir öğe varsa öğesinin ne zaman geldiğini görebiliriz."

ERP Yazılımı Bursa ile anında hatta akıllı telefonlarınızdan bile stok durumunu kontrol edebilirsiniz.

 

ERP Yazılımı Bursa Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. ERP Yazılımı Bursa için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

ERP Yazılımı Bursa yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz.

Etiketler: erp yazılımı bursa bursa erp yazılımı bursa erp yazılımları

paylaş

İlgili YazılarYorumlar