Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
En İyi WordPress Pazaryeri E-ticaret Temaları

En İyi WordPress Pazaryeri E-ticaret Temaları

WordPress ve sayısız e-ticaret temaları sayesinde ürünlerinizin çevrimiçi satışını yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. “Ancak satacak ve ek gelir elde etmek isteyen ürünleriniz yoksa ne olacak?” veya “Tüm o ürün tedariği ve kargolama süreciyle ilgilenmek istemiyorsanız ne yapacaksınız?” Gittigidiyor veya Letgo benzer bir çevrimiçi pazar oluşturmak sizi tüm bu güçlüklerden kurtaracaktır. En İyi WordPress Pazaryeri E-ticaret Temaları içinden birini seçerek profesyonel bir e-ticaret sitesine sahip olabilir ve kendi işinizin patronu olabilirsiniz.

Oluşturabileceğiniz pazarda herhangi bir sınır yoktur; dijital veya fiziksel ürünler satmak isteyip istemediğinize göre, ihtiyaçlarınıza uygun birçok tema var.

 

 

Çevrimiçi bir pazaryeri, düzenli bir çevrimiçi mağazadan daha karmaşıktır. Aşağıdakileri içeren ek işlevsellik ve özellikler gerektirir:

  • Satıcıların kendi çevrimiçi mağazalarını kaydetme ve oluşturma olanağı
  • Satıcıların kolayca yeni öğeler gönderebilmesi için ön uç gönderme formları
  • Gezinme menünüzü düzenli tutmak için mega menü desteği
  • Alıcılar herhangi bir sorun yaşamadan eşyaları tarayabilmeleri için arama ve filtreleme işlevleri
  • Popüler e-ticaret eklentileri ile uyumluluk

Seçtiğiniz temanın duyarlı olması ve arama motorları tarafından fark edilmesine ve pazardaki trafiği artırmanıza yardımcı olacak bir wp_betawpposts içerdiğini söylemeye gerek yok.

Burada , yukarıda bahsedilen tüm özelliklere sahip en iyi pazar WordPress temalarının yanı sıra pazarınız için tam istediğiniz görünümü yaratmanıza yardımcı olacak son derece özelleştirilebilir tasarımlar seçtik.

En İyi WordPress Pazaryeri E-ticaret Temaları

Marketify, kayıt, giriş ve satıcı profil sayfaları için önceden tasarlanmış sayfa şablonlarının bulunduğu temiz ve modern bir pazar temasıdır.

WordPress e-ticaret teması mobil uyumludur ve dijital ve fiziksel ürünleri satmak için uygundur. Satıcılar web sitenizin ön ucundan kolayca yeni ürünler ekleyebilir.

Memnun kalmış alıcılardan gelen referansları yayınlayın ve herhangi bir ürünün video ve ses önizlemeleri aracılığıyla toplumsal kanıtı sağlayın. Bunun üzerine, potansiyel müşteriler dilek listelerini oluşturabilir ve incelemeleri, yorumları alışveriş yaptıktan sonra bırakabilir.

Modernize WordPress Pazar Yerleştirme Teması

El işi ürünler satmak istiyorsanız Handy temasından başka bir şeye bakmayın. Bu WordPress pazarı teması, “Kaydırıcı” özellikli ürünlerin çarpıcı slayt gösterileri oluşturmak için ideal. Birkaç sayfa şablonu yanı sıra sayfalarınızın düzenini kontrol edebilmenizi sağlayan bir sayfa oluşturucu mevcuttur.

Düğmeler ve sütunlar gibi ek öğeler eklemek için kısa kodları kullanın. Satıcılar, satışlarını ayrıntılı bir şekilde inceliyorlar. Navigasyon menüsü mega-menü özelliğini desteklemektedir ve müşteriler, sıralanabilir ürün ızgarası sayesinde doğru ürünü bulmada herhangi bir problem yaşamayacaklardır.

Handy Şık e-Ticaret WordPress Mağazası Tema

Oswad, birden çok ana sayfa demosuyla güzel ve duyarlı (mobil uyum) bir e-ticaret pazaryeri teması. Ana sayfanızın düzenini oluşturmak için temanın her yönünü özelleştirebilir ve birden çok widgetten faydalanabilirsiniz.

Açık simgeler mağazanızın farklı bölümlerini vurgulamanıza yardımcı olur ve ana sayfada birkaç kategorideki ürünleri görüntülemek için geniş alan bulunur.

Dikkat çekici bir özellik, potansiyel müşterilerin ürünler hakkında sahip olabilecekleri herhangi bir soruyu cevaplamanıza olanak tanıyan bir Canlı Sohbet modülünün entegrasyonudur.

Oswad Çok yönlü WorPress Marketplace Tema

Electro, bir elektronik mağazası düşünen herkes için mükemmel bir seçimdir. Temanın gözde bir arama çubuğunun yanı sıra en popüler ürünleri sergileyebileceğiniz bir ürün kaydırıcısı bulunuyor. Standart dilek listesi özelliğinin üstünde, müşteriler satın alma işlemi yapıldıktan sonra ürünleri karşılaştırabilir ve siparişlerini izleyebilir. Navigasyonu olabildiğince kolaylaştırmak için bu WordPress e-ticaret konusuna çeşitli menü varyasyonları dahil edilmiştir. Tema da duyarlı ve tamamen özelleştirilebilir.

Elektro Canlı ve Özelleştirilebilir WordPress Pazaryeri Teması

Moda severler, bu temada bir moda pazarı yaratmak için ihtiyaç duydukları her şeyi bulacaktır.

Yeni veya popüler ürünleri görüntülemek ve pazarın sunduğu tüm avantajları (ücretsiz gönderim, üye indirimleri vb.) Görmek için başlık kaydırıcısını kullanabilirsiniz. En son moda trendlerini potansiyel müşterilerle paylaşmak için ana sayfaya wp_betawpposts yayını ekleyin.

Tema ayrıca bir Canlı Tema Editörü içerir, böylece benzersiz bir tasarım yaratmak için kişiselleştirebilirsiniz. Müşteriler anında ürün özelliklerini görmek için hızlı görüntüleme özelliğini kullanabilirler.

Moda Şık e-Ticaret WordPress Pazaryeri Teması

Makery pazarı WordPress teması basit ve temiz bir tasarıma sahip ancak arka planda özellikler ile doludur.Vurgulanan ürünleri ve popüler mağazaları ana sayfasında görüntüleyebilirsiniz. Potansiyel alıcıları ve satıcıları doğru sayfalara yönlendirmek için üstbilgi alanınıza bir harekete geçirici mesaj ekleyebilirsiniz.

Satıcılar, mağazalarını kaydetmek ve oluşturmak için Facebook oturum açma özelliğini kullanabilir ve tema aynı zamanda birden fazla araba, mağaza komisyonu ve satış sayacı da sunar. En önemli istatistiklerinizi takip etmek için Google Analytics’i entegre edebilirsiniz ve e-posta bildirimleri sayesinde satıcılara yeni satışlardan haberdar edilebilir.

Makery WordPress eTicaret Pazarı Teması

SquareCode, modern ve hassas tasarım ile SEO ve hızlı yükleme süreleri için optimize edilmiş kodları birleştiriyor. Bu pazar yeri WordPress teması Easy Digital Downloads ile entegredir ve bu da her dijital ürün satışı için mükemmel bir seçimdir.

Başlık alanı filtrelenebilir bir menü içerir ve ana sayfada çeşitli kategorilerden en çok satan öğeleri görüntülemek için bölümler bulunur. Dikkat çeken bir özellik, e-posta listenizi oluşturmanıza yardımcı olan e-posta kayıt formudur.

Kolay Dijital İndirmeler için SquareCode Pazar Konusu

El yapımı iyi düzenlenmiş bir düzene sahiptir ve müşteriler, ürün filtresi gereçleri sayesinde ürünler arasında filtre uygulayabilir. Sekiz farklı ana sayfa benzersiz bir düzen oluşturmayı mümkün kılar ve Görsel Besteci entegrasyonu, tüm düzenleri beğeninize göre kolayca değiştirebilir.

FontAwesome simgeler, geniş özelleştirme seçenekleri, video arka ve duyarlı tasarım ile birlikte, el yapımı WordPress e-ticaret teması kullanışlı özellikleri açısından oldukça çarpıcı.

El Yapımı sofistike WordPress eTicaret Pazarı Teması

Shutterstock’a benzer bir site oluşturmak ve stok fotoğraf satmak istiyorsanız, Stocky temasını deneyin. Tema, ana sayfada son eklenen fotoğrafların bulunduğu bir galeriye sahip ve satıcıların her bir fotoğraf için EXIF ​​bilgilerini görüntülemelerine olanak tanıyor. Fotoğraflar kolayca filigranlanmış olabilir ve ziyaretçiler sosyal medyayla entegrasyon sayesinde ürünlerinizi paylaşabilir. Bunun üzerine, e-ticaret teması tamamen duyarlı, özelleştirilebilir ve çeviri için hazır.

Stocky - Hazır Fotoğraf WordPress Pazar Alanı Tema

Bir mobilya pazarı yaratmak istiyorsanız, Dash mükemmel bir seçimdir. Başlık alanı, arama çubuğu ve iletişim bilgilerinin hemen üzerinde bulunan popüler ürünlerden oluşan bir kaydırıcıya sahiptir. WordPress pazarı teması ayrıca, her statik, wp_betawpposts ve alışveriş sayfası için bir mega-menü ve özel düzenlerle birlikte gelir.

Renkleri, yazı tiplerini ve daha fazlasını özelleştirmek için gelişmiş tema seçenekleri panelini kullanabilirsiniz. Dash duyarlı ve retina hazırdır ve kapsamlı video belgelerini ve özel mizanpajlar oluşturmak için bir sayfa oluşturucuyu içerir.

Dash El Örgüsü Mobilya WordPress Marketplace Tema

Mango, çeşitli nişleri kapsayan 20’den fazla farklı demo sürümüyle benzersiz ve çok amaçlı bir WordPress e-ticaret temasıdır. Tema, özellikli ürünler ve son eklenen öğeler için minimal ve temiz bir ızgaralı düzen içeriyor.

Ayrıca memnun alıcıların referanslarını ve satıcılarının veya iş ortaklarının özellik logolarını görüntüleyebilirsiniz. Üstelik, pazar teması, sınırsız başlık değişimleri, hızlı görünüm entegrasyonu ve duyarlı tasarım içeriyor.

Mango - WordPress Çok Amaçlı Pazar Alanı Teması

Bir pazar yeri sahibi olarak, dönüşüm oranları artırmak ve satışları artırmak zihninizin ön planında olmalıdır. Dönüşüm oranınızı anında iyileştirmenin beş kolay yoludur:

Listemizdeki pek çok tema, SEO optimize edilmiş kodu içeriyor olsa da hepsi de pazarınıza bir wp_betawpposts ekleme olanağı sunuyor. wp_betawppostslama, web sitenizi yenilemek için en iyi yollardan biridir ve onu satıcılar ve ürünler hakkında daha fazla bilgi paylaşmak için kullanabilirsiniz.

Herhangi bir işletme sahibi için en değerli e-posta listesi bir e-posta listesidir. Sonuçta, kişisel olarak satın almaya en uygun özellikli ürünleri kullanarak müşterilerinize özelleştirilmiş bir e-posta göndermektense kişisel olmanın daha iyi yolu nedir? En başından kolaylıkla e-posta listenizi oluşturmak için Lucky Shop gibi bir temayı kullanmayı düşünün .

Hedef kitlenize ulaşmak istiyorsanız, ürünlerinizi sosyal medyada paylaşmak zorunluluktur. Neyse ki Stocky ve Katalog gibi temalar, alıcılar sizi takip edebilecek ve içeriğinizi çeşitli sosyal medya platformlarında kolayca paylaşabilecekleri şekilde oluşturulmuş sosyal medya seçenekleriyle birlikte gelir.

Mümkün olduğunca, ödeme işlemini olabildiğince kolay yapın. Bu, kesinlikle gerekli olandan daha fazla bilgi istememeniz anlamına gelir. Dijital ürünleri satarsanız, gerçek nakliye dahil olmadığından müşterilerinizin fiziksel adresini sormaya gerek yoktur. Aksi takdirde, satın almayı bitirmek için gereken tüm adımları gösteren bir afiş kullanmayı düşünün.

 

Videolar, belirli bir ürünün tüm avantajlarını göstermek için kullanabileceğiniz güçlü bir pazarlama araçtır.Görüntülerden daha iyi çalışırlar ve videolarınızın özelliklerinden tam olarak yararlanmak için Marketify gibi bir temayı kullanabilirsiniz .

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

En İyi WordPress Pazaryeri E-ticaret Temaları yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek