Logo

En İyi WordPress Gazete Temaları


paylaş
En İyi WordPress Gazete Temaları

En iyi WordPress gazete temalarını mı arıyorsunuz? Gazete web siteleri için, en yeni ve trend haber bölümlerinizi öne çıkaracak bir temasa ihtiyacınız var. Bu yazıda, web sitenizde deneyebileceğiniz En İyi WordPress Gazete Temaları içinden bazılarını seçtik.

Dünyanın en iyi markalarının çoğu, bazı önde gelen haber yayıncıları bile web sitelerinde WordPress kullanıyor. WordPress'in kullanımı kolay, esnek ve çok sayıda izleyici sunabilir.

WordPress.org'u kullanmanızı öneririz çünkü tüm WordPress özelliklerine kutudan erişmenizi sağlar.

Başlamak için bir alan adı ve bir WordPress barındırma hesabına ihtiyacınız olacak.

Barındırma satın aldıktan sonra, adım adım talimatlar ile ayrıntılı bir adım için bir web sitesi nasıl yapılacağı ile ilgili kılavuzumuza gidin.

Bunu söyledikten sonra, şimdi bir gazete sitesi için kullanabileceğiniz en iyi WordPress temalarından bazılarına göz atalım.

Medanis Bilişim AŞ 14 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

1. MAGAZİNE

dergi

Adından da anlaşılacağı gibi, En İyi WordPress Gazete Temaları Magazine, kullanıcılarınıza en son içeriğe hızlı erişim sağlamak için tasarlanmış bir WordPress gazetesi ve dergi temasıdır. Ana sayfası, üç sütunlu, iki sütunlu ve tam genişlikte bir düzen ile birlikte gelir. Entegre sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ile kendi düzen kombinasyonlarınızı da oluşturabilirsiniz.

Ayrıca , web sitenize kolayca Google AdSense reklamları eklemek için özel reklam alanları içerir . Diğer dikkat çekici özellikler arasında sınırsız kenar çubuğu, özel widget, sosyal medya entegrasyonu, haber toplayıcı ve daha fazlası bulunur.

2. NOOZBEAT

Noozbeat

En İyi WordPress Gazete Temaları Noozbeat, modern bir WordPress haber ve dergi teması. Ana sayfanızda, öne çıkan içeriklerinizi sergilemek için en son makaleler ve web sitenizin diğer bölümleri ile birlikte bir duvar ızgarası düzeni bulunmaktadır.

Web sitenizde reklam göstermek için yerleşik reklam noktalarına sahiptir . İçerik keşif ve sosyal medya özellikleri için özel widget'lar ile birlikte gelir. Tema teması, canlı tema özelleştirici altında düzenli olarak düzenlenen tonlarca seçenek ile oldukça kolay.

3. RESPONZ

Responz

En İyi WordPress Gazete Temaları Responz, daha hafif ve zarif bir WordPress gazete temasıdır. Öne çıkan içeriğinizi üst üste daha fazla içerik göstermek için üç sütunlu bir düzen izleyen bir atlıkarınca üstünde gösterir.

Bu 4 tema derileri, iki ve üç sütun tasarımları arasında seçim, üstbilgi ve altbilgi kaydırma, iki navigasyon menüleri ve sosyal medya simgeleri geliyor. Web sitenizi hızlı bir şekilde kurmak ve içerik eklemeye başlamak için bir tema seçenekleri sayfası içerir.

4. PUBLİC

Kamuoyu

En İyi WordPress Gazete Temaları Public, özellikle WordPress destekli gazete web siteleri ve dergiler için tasarlanmıştır. Bu temiz ve modern tema, güzel içerik düzeni, özel reklam alanları, gezinme menüleri ve içerik bulma özellikleriyle güçlü bir ana sayfa düzeniyle birlikte gelir.

Kategori sayfaları ve ana sayfa özellikli alan için farklı düzenlere sahiptir. İki navigasyon menüsü, iletişim formu desteği vardır ve hatta web sitenize bir çevrimiçi mağaza eklemek için kullanılabilir .

5. BASELİNE

Temel

En İyi WordPress Gazete Temaları Baseline, gazeteler ve tüm içerik açısından zengin web siteleri için uygun güçlü bir WordPress dergisi stili teması . Bu bir özellikli içerik kaydırıcı ve kolay keşif için üstte günün en güçlü hikayeleri görüntülemesine izin hangi üstte katlanabilir mega menü vardır.

Tema seçenekleri olmadan kutunun dışında çalışmak üzere tasarlanmıştır. Bu hedefe ulaşmak için, yalnızca ihtiyacınız olan tema seçeneklerini içerir. Bu, yerleşik başlangıç ​​kılavuzu ile kurulumu oldukça kolaylaştırır.

6. HIVE

kovan

En İyi WordPress Gazete Temaları Hive temiz ve minimalist bir tasarıma sahip modern bir WordPress dergisi tarzı teması. Ana sayfası makalelerinizi üç sütun ızgara düzeninde görüntüler. Güzel bir duvar düzeni oluşturmak için özellikli resimleri hem dikey hem de manzara boyutlarında otomatik olarak işler.

Geliştirilmiş okunabilirlik için tasarlanan Hive, paragraflar için Droid Serif yazı tipini ve başlıklar için Playfair Ekran yazı tipini kullanır. Bu gazete web siteleri için mükemmel bir güzel tipografi kombinasyonudur. Diğer önemli özellikler arasında tema kontrol paneli, renk seçenekleri, sosyal simgeler, stil hazır ayarları, Google Yazı Tipleri ve daha fazlası yer alır.

7. INDİGO

çivit

En İyi WordPress Gazete Temaları Indigo, gazete ve dergi web siteleri için uygun çok amaçlı bir WordPress teması. Ana sayfasında üstte güzel bir kaydırıcı, ardından yeni makalelerinizin bir kılavuzu ve ardından iki sütun bloğu bulunur. Üstünde, mobil görünümde güzelce daraltılmış iki gezinme menüsü vardır.

Birden fazla widget hazır alanı, ana sayfa kurulumu, tam genişlikte sayfa şablonu , birden çok ana sayfa şablonu ve yüzen bir sosyal paylaşım çubuğu vardır. Tema seçenekleri sayfası ve canlı özelleştirici ile özelleştirmek çok kolaydır.

8. DOBERMAN

Doberman

En İyi WordPress Gazete Temaları Doberman, viral içerik ve eğlence ile ilgili haber sitelerine uygun, şık bir WordPress dergisi ve haber temasıdır. Çok sayıda renk şeması ve popüler, trend ve taze gibi çoklu görünümler içerir.

Sosyal medya entegrasyonu, çoklu navigasyon menü konumları, güzel görüntüler, en son haberler, en son widget ve reklam yerleştirme gereci ile birlikte gelir. Ayrıca tüm popüler WordPress eklentileri ve sayfa oluşturucularıyla çalışır.

9. FELTMAG

Feltmag

En İyi WordPress Gazete Temaları Feltmag tonlarca harika özelliği ile çarpıcı bir WordPress haber ve dergi teması. Ana sayfa düzeni, isteğe bağlı tam ekran başlığı ile birlikte gelir;

Üstteki iki navigasyon menüsü, sürükleyici özelliklere sahip görseller, çoklu düzenler, başlık stilleri, sosyal medya simgeleri ve daha fazlası dahil olmak üzere diğer özellikler . Kurulumu çok kolay ve çoğu seçeneği sadece temayı etkinleştirdiğinizde çalışır.

10. LENSCAP

Lens kapağı

En İyi WordPress Gazete Temaları Lenscap, güzel görüntü ve tipografiyi minimalist bir tasarımla birleştirerek bir haber tarzı WordPress teması oluşturuyor. Sonuç, tüm cihazlarda muhteşem görünen etkileyici bir web sitesi tasarımıdır. Ana sayfada kategoriler menüsü ile geniş özellikli bir içerik kaydırıcısı bulunmaktadır.

Dinamik renk şeması oluşturucu, renk şemaları kullanıma hazır, galeriler için ışık kutusu açılır penceresi ve tam WooCommerce desteği içerir .

Etiketler: gazete teması gazete tema wordpress

paylaş

İlgili YazılarYorumlar