Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
En İyi Çevrimiçi İş Fikirleri

En İyi Çevrimiçi İş Fikirleri

Günümüzde birçok kişi ek gelire ihtiyaç duyuyor veya kendi işinin patronu olmak istiyor. İnternet ile elimizde büyük bir fırsat var. Çok az bir maliyetle ek gelir elde edebilir veya kendi işiniziniz patronu olabilirsiniz. 2017 yılında çevrimiçi olarak kendi işini kuran kişileri derledik, bu iş fikirleri size örnek olabilir veya aynı fikirleri ülkemizde uygulamak isteyebilirsiniz. En İyi Çevrimiçi İş Fikirleri size rehber olabilir.

Yalnız şunu unutmamak gerekir En İyi Çevrimiçi İş Fikirleri tek başına yeterli olmayacaktır. Hangi sektörde hizmet verirseniz verin profesyonel bir web sitesine ihtiyacınız olacaktır.

Jonathan-whitney1. Piyasayı sınamak için risksiz bir wp_betawpposts başlatın!

Jonathan Whitney, wp_betawppostsgeroid

wp_betawppostslar, adsense, bağlı kuruluş bağlantıları, reklamcılık ve bir takım diğer yaratıcı uygulamalar yoluyla para kazanılabilen çevrimiçi iş dünyasında test edilmiş platformlardır. Bir wp_betawppostsun ilk çevrimiçi işletmeniz olması için iki büyük neden vardır.

  1. Pazarınızı test edebilirsiniz. Bir fikriniz varsa, bu konuda wp_betawpposts yazmaya başlayın. Kişilerin sahip olabileceği ortak soruları yanıtlayın ve belirli bir alan belirleyerek bu konuda insanları bilgilendirin. Bir izleyici kitlesine sahip olduğunuzda, onlara bir ürün / hizmette bulunabilir ve pazarın içine atlamadan önce etkili bir şekilde test edebilirsiniz.
  2. wp_betawpposts yazmada sermayeye çok fazla gerek duyulmaz, ancak dönüş için yüksek bir potansiyel vardır. Yalnızca bir hobi olarak wp_betawpposts yazıyor olsanız bile, web tasarımı, içerik oluşturma, SEO ve reklamcılık gibi çevrimiçi bir işletme için bilmeniz gereken temel bilgileri öğrenmelisiniz. Bu beceriler, çevrimiçi işlerin herhangi bir türü için şarttır.

Greg-liberman2. Popüler ve başarılı bir fikir bulun

Greg Liberman, CEO, Puppyspot.com

Potansiyel çiftleri çevrimiçi eşleştirmek yerine, çevrimiçi veya çevrimdışı olmak üzere köpek yavrusu satın almakla sıklıkla ilişkilendirilen x faktörlerini ortadan kaldırmaya yardımcı olarak yavru köpekleri potansiyel sahiplerle eşleştiririz. PuppySpot.com , sorumlu çiftçilerin sağlıklı köpek yavrularını ülkenin her yerindeki mutlu evlerine yerleştirmelerine yardımcı olmayı taahhüt eder.


Jill-Bong3. Bir ürün bulamazsanız, oluşturun!

Jill Bong, Tavuk Zırhı

Jill Bong tavuk eyerleri üretiyor yıkanmasına ve temizlenmesine gerek olmayan bir nevi tavuk önlüğü. Tavuk eyerleri, bir yelek gibi tavuklar tarafından giyilir ve çiftleşmelerine ve kavga yaralanmalarına karşı sırtlarını korumaya yardımcı olurlar. Biraz komik gelebilir ama bugün Amerika’da 50 eyalete ve 4 kıtada farklı ülkelere satış yapıyor.

Malzemeleri, prototipleri ve diğer durumlar için yaklaşık bir yıl test ettikten sonra Tavuk Zırhını geliştirdik. Kuruluşundan bu yana, 50 eyalete ve 4 kıtadaki ülkelere yüzbinlerce eyer sattık.


frameriTakılıp çıkarılabilen çerçevelerle görünümünüzü değiştirin

Konrad Billetz, Kurucu, Frameri

Frameri, gözlükler için değiştirilebilir, takas edilebilir çerçeveler ve mercek sistemleri ilk satırını icat eden bir şirkettir. Frameri ile, merceklerinizi birçok farklı kare içine takas ederek pek çok görünüme sallayabilirsiniz.

Yani, ayakkabılarınızı + kıyafetlerinizi her gün değiştirebiliyorsunuz, neden gözlük çerçevenizi de değiştirmeyesiniz?


maxime-Rieman5. Çevrimiçi platformda zaman kazandıran işlemi basitleştirin

Maxime Rieman, Ürün Pazarlama Direktörü, CoverWallet

CoverWallet’in odak noktası, küçük işletmeler için sigortayı basitleştirmeye odaklanıyor. “Bunu, eğitim içeriği ve araçlarının yanı sıra online çevrimiçi sigorta poliçeleri satın almak ve yönetmek için bir platform sağlayarak gerçekleştirdik.”

Bunun harika bir çevrimiçi iş fikri olmasının nedeni, günümüzde birçok insan sigorta için internette araştırma yapıyor ancak iş anlaşmaya geldiğinde bir sigorta ofisine giderek anlaşmayı orda yapmak zorunda kalıyor. Bu çok zaman alır ve bir güçlük olabilir (hem fiziksel evrak işlemlerini yönetirken hem de bir acente çizelgesinde çalışmak gibi).

CoverWallet’in platformu ortalama bir fiyatlandırma yapmanızı sağlar, bir ilke veya sertifikayı yenilemeniz gerektiğinde sizi bilgilendirir ve tüm temel politika bilgilerini çevrimiçi olarak görmenizi sağlar – yeni bir işi kapatmaya çalışırken gecikmeler yaşanmaz.


saoud_khalifah6. İnsanlara güvenebilecekleri çevrimiçi incelemeleri bildirebilirsiniz

Saoud Khalifah, Yaratıcı, FakeSpot & Trustwerty

FakeSpot, Amazon alışveriş yapanların sahte yorumları kaldırmalarına ve en otantik ürünleri bulmalarına yardımcı olmak için ayrılmış bir web aracıdır! Amazon ürün sayfası URL’sini kopyalamanız, Fakespot.com’da yapıştırmanız ve “analiz et” seçeneğini tıklamanız yeterlidir. Fakespot, seçilen ürünün incelemelerine ne kadar güvenmeniz gerektiğini değerlendiren bir harf notu hesaplar. Bir sonraki elektronik, güzellik, moda veya ev eşyalarınızı satın almadan önce Fakespot’u kullanın. En otantik ürünlerin seçilmiş listelerini türe göre görmek için Fakespot’un web sitesini de ziyaret edebilirsiniz.

Öte yandan Trustwerty, çevrimiçi alışverişte en iyi ürünlerin nerede olduğunu bulmanızdır. Sahte eleştirileri bulmak için Fakespot’u kullanın; en iyi yüz maskeleri, bebek ürünleri veya elektronik alanlarını araştırmak istiyorsanız, Trustwerty kullanın. Arama motorları, özgünlüğün Trustwerty’nin algoritması tarafından değerlendirildiği gözden geçirme kalitesine dayalı ürünleri görüntüler ve sıralar.


billy-Gordon7. Daha kaliteli ürünlere erişim sağlayın

Billy Gordon, Sahibi, Küçük Pet Seçimi

Küçük Pet Select’i başlatmamızın nedeni, küçük hacimli hayvan yetiştiricilerine evcil hayvan mağazalarında satılandan daha kaliteli saman ürünleri sağlayabileceğimizi düşünmemizden kaynaklanıyor.

Evcil hayvanınıza daha kaliteli saman verirseniz, mutlu, sağlıklı bir evcil hayvanınız olması muhtemeldir; veteriner hekimi ziyaret etme ihtimaliniz azdır veya gereksiz yere ölüm sayıları azalacak demektir.

Müşteriler çevrimiçi sipariş verir ve en kaliteli samanları müşterilerimizin kapısına doğrudan göndeririz!

Yani kısacası online saman satış platformu.

 


gök raflar8. Yenilikçi, yeni bir ürün oluşturun.

Audrey ve Joseph, Sky Shelves

Boşluğun herkesin hayatında önemli bir unsur olduğuna inanıyoruz. Amacımız, herkesin mevcut alanını zahmetsizce ve tasarımda bir dokunuşla maksimum hale getirmesine yardımcı olmaktır.

Sky Shelves, ilave bir manyetik yenilikle alanınızı sonsuza kadar birbirine bağlamanıza ve değiştirmenize olanak tanıyan patent bekleyen bir tasarım kullanır.

“Vidalar ve Aletsiz Vuruşlar” özelliği, ürünün ömrünü uzatır ve gelecekte kullanılmak üzere arzu edilen kombinasyonun sökülüp takılmasını kolaylaştırır.


deb-babcock9. Dünyanın dört bir yanındaki müşterilere bağlanmak için Etsy’yi kullanın.

Deb Babcock, Blue Sky Çömlekçilik

2006 yılından beri Etsy’de bir satıcı oldum ve o site üzerinden 10.000’den fazla el yapımı seramik sattık. 2014’te suluboya tablolarımı satmak için ikinci bir Etsy mağazası açtım … biraz daha yavaş ama sanatınızı oraya çıkarmanın harika bir yolu. Colorado dağlarında küçük bir kasabada yaşıyorum, bu yüzden çevrimiçi varlığım sanatımı bu ortamda yaratmak ve daha sonra dünyanın her yerinde satmak için mükemmel bir yol olmuştur.


koku gövde10. Özel parfümlere ne dersiniz?

Will Yin, Kurucu, Kokunun Bagajı

Koku Hortumu ya da kokunun bagajı olarak Türkçeye çevirebileceğimiz site tercihlerinize göre özel bir parfüm oluşturur. Nasıl çalışır: bedava, test etmek için 6 koku göndereceğiz. Bunlarla ilgili geribildiriminizi verdikten sonra (beğendiğiniz, beğendiğiniz ve nefret ettiğiniz), size tam beğenilere göre bir parfüm göndereceğiz. İnsanlar kendileri için mükemmel parfümü özelleştirme fırsatı buluyorlar.


Debra m-Cohen11. Bir Ev Sahibi Referans Ağı’nı başlatın

Debra M. Cohen, Evde Çareleri

Evden çalışmak, büyük bir gelir elde etmek ve esnek bir programa ihtiyaç duyan insanlar için mükemmel bir çevrimiçi işletme, Ev Sahibi Referans Ağı (HRN) işidir. HRN’ler önceden ekran yapar ve boyacıları, tesisatçıları, marangozları, elektrikçileri ve daha fazlasını yerel ev sahiplerine verir. HRN sahibi güvenlik altındaki herhangi bir iş için bir komisyon kazanır. Ev sahipleri çevrimiçi hale gelerek bir yüklenici isteyebilir ve ağımdaki bir yüklenici ile eşleştirilirler.

20 yıl önce yarı zamanlı olarak HRN işime başladım ve ülke çapında faaliyet gösteren 300’den fazla işletmeye sahip bir yazlık sanayi haline geldi.


jared-Shaner12. Kullanılan giysileri insanların satmasını kolaylaştırın

Jared Shaner, Baş Hakim Heyeti, Trellis

En sevdiğimiz çevrimiçi iş fikri, yeni ve / veya az kullanılan gönderim malzemeleri için çevrimiçi bir pazar yaratmak isteyen mevcut bir müşteriden geliyor. Bu, Thredup gibi millet tarafından yaratılan ve birçok durumda ilk satın alındığında oldukça pahalı olan giysileri ile tüketicilerin bir miktar parasal kazanç elde etmesini sağlayan kavramdan kaynaklanıyor.

Evinize gönderilen ön ödemeli bir nakliye torbasına sahip olma ve çevrimiçi satma isteğinde bulunma kolaylığı ve kolaylığı önümüzdeki birkaç yıl içinde artacak bir trend.


 

 

 


 

 


david-Mercer-50013. Yeni bir pazarda tamirat hizmeti sunun

David Mercer, Kurucu, SME Pals

Drone’lardan bahsediyoruz. Ülkemizde binlerce yeni drone satın alındı ​​ve daha sonra hasar gördü, çevrimiçi bir drone wp_betawpposts, tavsiye ve onarım işine başlamanın tam zamanı. İşte akıllıca olan şey: kaliteli yedek parçaları ucuza basmak için bir 3B yazıcı kullanın ve bunları onarım ve yedek parçalar için kullanın. Hasarlı parçaları olan müşteriler onlara çevrimiçi sipariş verebilir, bunları basıp teslim ettirebilir. Alternatif olarak, hasarlı uçağı atölyeye gönderebilir, onarıp geri alabilirler.


j-Baumgarten-boatsetter14. Tekneler için bir Airbnb oluşturun

Jaclyn Baumgarten, CEO ve Kurucular, Boatsetter

Boatsetter tekneleri bir kaptan veya olmadan kiralanabilir (böylece deneyim gerekmez) ve filolar yelkenli teknelerden teknelere kadar yelkenli teknelerden duba teknelerine kadar değişir. Tekne sahipleri ve tekne kaptanı çevrimiçi platform vasıtasıyla gelir elde edebiliyor.

Tekne paylaşımı, günbatımı gezileri ve şnorkel gezilerinden balıkçı teknelerine veya sandbardaki partilere kadar her şey için benzersiz, özel bir bot deneyimi yaşatır. Tekne değil, tecrübeye sahip olabilirsiniz!


jason-Weisbrot15. Zanaatkar el yapımı eşyalar için bir pazar!

Jesse Weisbrot, Kurucular Arteeni

Arteeni, el yapımı ve benzersiz ürünleri satan Amerikalı zanaatkarlar için bir çevrimiçi galeri ve pazar. “Sitede en iyi kalitede eşyalara sahip olduğumuzdan emin olmak için hem esnafın hem de ürünlerinin küratörlüğünü yapıyoruz. Ürünler güzel sanatlar, mücevher, çanta, ev eşyaları, küçük parti gıdalar ve çok daha fazlasını içerir.”


 


 


Alexander-Ruggie20. Bölgenizdeki en iyi fiyatı mı istiyorsunuz? Bunun için bir uygulama yapın.

Alexander Ruggie, Halkla İlişkiler Direktörü, 911 Restorasyonu

“Çevrimiçi iş fikrim yakınlık fiyatlandırması.”

Bir harita uygulaması gibi çalışır ancak size sadece çevrelerindeki işletmeleri göstermek yerine ürünlerini de gösterecektir. Dolayısıyla, en yakın, en ucuz çikolatanın veya deterjanın nerede olduğunu öğrenmek isterseniz, iki parmağınızı oraya hafifçe vurup 1 liraya çikolatayı yürüme mesafesinde bulabilirsiniz.

Bu, kullanıcıların GPS verileri ve tercihleri, satıcı ve kullanıcı derecelendirmeleri ve nihayet güvenilirlik incelemeleri ve benzerleri aracılığıyla girmesi için bu verilerin hepsini bir araya getiren bulut tabanlı bir barkod / QR kodu okuyucu akışı ile başarılabilir.


 


antonio-Gual21. Çevrimiçi olarak bir terzi sipariş et. 

Antonio Gual, Tasarımcı, Tül New York

Değişiklik yapmak için doğrudan birinin evine veya ofisine gelecek bir terzi sipariş etme platformu.


Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
En İyi Çevrimiçi İş Fikirleri için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

En İyi Çevrimiçi İş Fikirleri yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek