Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlak Yazılımı Ücretsiz

Emlak Yazılımı Ücretsiz

Emlak Yazılımı Ücretsiz dendiğinde ilginizi çektiğini biliyoruz ancak ücretsiz olan hiçbir şeyin size gerçeken tam hizmet sunamayacağını bilmeniz lazım. Bu ücretsiz web sitesi için de geçerli Emlak Yazılımı Ücretsiz için de geçerlidir.

Emlak yazılımları en iyi emlakçılar tarafından tercih edilir ve kullanılır çünkü iyi emlakçılar işlerini arttırmak için teknolojinin her avantajından yararlanmayı bilir. Planlama ve hedef izleme özellikleri olan bir emlak yazılımı istiyorsanız Emlak Yazılımı Ücretsiz ne yazık ki yeterli gelmeyecektir. Emlak Yazılımı Ücretsiz yerine kaliteli bir emlak yazılımı ile işinizi organize edin, öncelik verin ve otomatikleştirin. Tüm istemci ve potansiyel etkileşimi, işlemleri ve kişisel zaman çizelgenizi yönetmek kolaydır.

 
 Etkin Takvim
Her şey için bir sistem

Emlak Yazılımı Ücretsiz yerine kaliteli bir yazılımla tüm potansiyel müşterileriniz, kişileriniz, listeleriniz, alıcılarınız, kapanışlarınız, takviminiz, görevleriniz, hedefleriniz, projeleriniz, notlarınız, belgeleriniz ve e-postalarınız için merkezi bir veritabanı. Gayrimenkul işinizi yönetmek için her gün 10 farklı sisteme girmekten bıktıysanız çözümünüz budur.

GAYRİMENKUL İŞLEM KOORDİNASYONU

Emlak Yazılımı Ücretsiz yerine kaliteli bir yazılımla eylem planları oluşturun, tarihleri ​​takip edin, ilgili tarafları izleyin ve hatta belgeleri yükleyin. Bir işlemle ilgili taraflara güncellemeler gönderebilir ve onlara satın alma sözleşmesini ve diğer işlem ayrıntılarını içeren bir özel portala erişim izni verebilirsiniz.

SÖZLEŞME DOKÜMANLARINI YÜKLE

Gayrimenkul endüstrisi birçok belge ile ilgileniyor. İşte bu yüzden yazılımımız önemli belgelerinizi bulutta tutmak için bir belge merkezi sunmaktadır. Klasör yapısını ve organizasyonunu özelleştirmenize izin veren bir çevrimiçi dosyalama dolabıdır. Emlak Yazılımı Ücretsiz yerine Medanis Bilişim ‘in sizler için oluşturduğu yazılımla sözleşme belgelerini, pazarlama materyallerini, satın alma sözleşmelerini, yasal formları ve daha pek çok şeyi saklayın. Hazır olduğunuzda dokümanları e-postayla veya yazdırarak oluşturun, depolayın ve hazırlayın.

İŞ PLANLAMASI İÇİN PROJE YÖNETİMİ ÖZELLİĞİ

Bu özellik, yalnızca işinizde değil, işinizde çalışmak için kullanılır. Bir asistanı kiralamak, satış girişimini uygulamak ya da yeni bir web sitesi başlatmak için yeni bir proje oluşturun. Bu proje yönetimi özelliği, sadece rehber ve işlemleri değil, işletmenizin tüm yönlerini kontrol etmenizi sağlar.

Emlak Yazılımı Ücretsiz Yerine Kaliteli Yazılımla EMLAK İÇİN E-POSTA PAZARLAMA

Emlak uzmanları, özellikle e-postayla çok fazla pazarlama yapıyor. Bu nedenle, e-posta kampanyalarınız için sağlam ve kolay bir sistem oluşturduk. Şok veya damla kampanyalarınız için 700’den fazla e-posta şablonunun bir kütüphanesinden birini seçin. Endişesiz pazarlama için kampanyaları önceden planlayın ve otomatikleştirin ve tıklama oranlarını görüntüleme konusunda rapor alın. Kişilerinizden posta listeleri oluşturmayı bile kolaylaştırdık – özel bir kitle listesi için seçtiğiniz ölçütleri arayın. Anti-SPAM uyumludur ve müşteri ilişkilerinizi ve yol açtıklarınızı yönetmenin kolay bir yoludur.

GAYRİMENKUL KURŞUN YÖNETİMİ VE ÖZEL İŞ AKIŞI

Bazen, satın almaya / satmaya hazır olmayan insanlarla tanışıyorsunuz, ancak bir yıl içinde olacağını söyleyin. Böyle bir liderliğe nasıl devam ediyorsun? Emlak Yazılımı Ücretsiz yerine Medanis Bilişim CRM’nin lider yönetimi özelliği ile böyle bir fırsattan asla vazgeçmeyeceksiniz. Özel bir iş akışı kullanarak, her bir kurşun için görevler, randevular ve takip hatırlatmaları oluşturabilirsiniz. Potansiyel müşteri ve aramalar veya e-postalar gibi etkileşimler hakkında ayrıntılı notlar saklayabilirsiniz. Başlamanıza yardımcı olması için önceden tanımlanmış şablonlar mevcuttur.

EMLAK İLANI YÖNETİMİ

Çoğu Emlak Yazılımı Ücretsiz o da bazıları sistemi sadece müşteri yönetimi sunmaktadır, ancak Medanis Bilişim gayrimenkul listeleme yönetimi de sunmaktadır. Her girişin, kayıt defterine uyacak şekilde özel alanlar ve ölçütlerle birlikte bir kayıt oluşturabileceksiniz. Mülk türünü, adresini, mülkiyet ayrıntılarını ve daha fazlasını takip edin. Ev geçmişi veya geçerli sahipler hakkında talimatlar ve tarihler gösteren yorumlar girebilirsiniz. Veritabanımızla ilgili en iyi şey, aramanın kolay olmasıdır. Belirli bir sayıda oda arayan veya belirli bir bölgede yaşamak isteyen bir müşteriniz varsa, kriterlerine uyan tüm özellikleri arayabilirsiniz. Buna ek olarak, her bir listeyi takip etmek için görevler ve randevular oluşturabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Emlak Yazılımı Ücretsiz çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Emlak Yazılımı Ücretsiz çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Emlak Yazılımı Ücretsiz yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

 
About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı