Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlak Web

Emlak Web

Size daha çok kazandıracak Emlak Web siteleri için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

Emlakçılar gerçekten Emlak Web sitelerine ihtiyaç duyuyor mu? Bir emlakçı Emlak Web sitesinde nelere yer vermeli? Bu makaleyi okuduktan sonra bir web sitesinin sizin için doğru olup olmadığına karar verebilirsiniz.

Web Sitenize Trafik Geldiği Sürece Emlak Web Sitesi Yararlıdır

Konuya baştan gireceğiz çünkü bir web sitesine sahip olmanın tek nedeni daha fazla insana ulaşabilmek ve web sitenize müşteri çekebilmektir. Eğer bir web sitesi sahibi olduğunuz halde müşteri sayınız hala değişmiyorsa burada büyük bir sıkıntı var demektir. Emlak Web sitesi ile emlak firmanıza birçok yeni müşteri bulabilmelisiniz.

Kendiniz için çevrimiçi ipuçları oluşturmak ve Google AdWords gibi yüksek fiyat reklamları kullanmaktan kaçınmak istiyorsanız o zaman Emlak Web sitesine trafik çekmeniz gerekiyor.

Web sitesini korumak bir iştir. İçeriği eklemek için tutarlı bir programa ihtiyacınız var. Zengin çabuk bir plan değil, bu bir maraton. Her üç ayda bir wp_betawpposts yazısı yazarsanız, hiçbir yere gidemezsiniz. Web sitenizi nasıl düzgün bir şekilde kullanacağınızı öğrenin ve onadan sonra sizin için çalışmaya başlayacaktır.

Uzun vadede, emlak firmaları organik pazarlama yaratmak istiyorsa bir web sitesine ihtiyaç duyduklarına inanıyoruz.

Medanis Bilişim AŞ hazırladığı tüm web sitelerini SEO uyumlu olarak tasarlar. Tasarım aşamasında SEO uyumlu olmayan web siteleri Google, Yandex gibi arama motorları tarafından taranmazlar. Arama motorlarında yer almayan web siteleri kimse tarafından bulunamaz. İstediğiniz kadar güncel ve SEO uyumlu içerik ekleyin fark etmez. Arama motorları sizi bulamaz.

 Emlak Firmaları, İçerik Oluşturmak İstiyorlarsa Bir Emlak Web Sitesine İhtiyaçları Var

wp_betawppostslama nedir? Günümüzde çevrimiçi varlığı bulunan işletmelerin büyük çoğunluğunun bir wp_betawppostsu var. Bir wp_betawpposts, uzmanlığınızı dünyaya gösterebilmeniz için kullanmanız gereken bir araçtır.

Piyasanızın Google’ıymış gibi davranın ve insanların arama motorlarına servisiniz hakkında girdiği tüm soruları düşünün. İnsanın aradıkları değerli içerikler oluşturun ve yolunuza devam edin.

Oluşturduğunuz içerik Emlak Web sitenizde sonsuza dek yaşar ve sizin için potansiyel müşteriler oluşturmaya devam eder.

Girişlerinizi, wp_betawpposts makalelerinizi, videolara nasıl yapacağınızı ve yerel mahalle sayfalarını, yaşamak için neyin beğenildiğini eğiterek yerleştirmek, sitenize yerleştirebileceğiniz içerik örnekleridir. Size tavsiyemiz, bir Emlak Web sitesi düşünüyorsanız ve ona güncel içerikler ekleme planı yapıyorsanız SEO ekibimiz size bu konuda yardımcı olabilir.

Emlakçılar çevrimiçi tutarlı içerik oluşturmayı planlıyorsa bir web sitesine ihtiyaç duyuyor!

Facebook İlanları İçin de Bir Emlak Web Sitesine İhtiyacınız Var

Facebook reklamlarını başka web sitelerine yayınlayan emlakçıları görüyoruz ve ne yaptıklarını anlayamıyoruz. Lütfen para kaybı olduğu için bunu yapmayın.

Bunun yerine kendi içeriğinizi yaratın ve trafiği sitenize çekin. Facebook’ta, web sitesi ziyaretçileri için bir Web Sitesi Özel Hedef Kitlesi adı verilen bir kitle oluşturabilirsiniz. Facebook, tüm web sitesi ziyaretçilerini takip edebiliyor, böylece onlara yol gösterecek daha kesin bir harekete geçirici arama motorlu reklamı ile yeniden hedefleyebilirsiniz.

Hiçbir şey ziyaretçilerin gezinmekte veya okumakta zorlandığı bir web sitesi kadar çevrimiçi işinize zarar veremez. Artık mobil Emlak Web sörfü, sabit veya masaüstü internette sörf yapmayı aştığından, çoğu kullanıcının mobil olmayan sitelere girdiklerinde yaşadıkları budur. Onlara erişen herhangi bir cihaza en iyi yanıt veren yalnızca web tasarımları, Google’ın arama sıralamalarında onları zorlayan mobil dostu rozetini alacak.

Duyarlı Emlak Web tasarımımız, sitenize akıllı telefonlar, tabletler veya masaüstü bilgisayarlarla oturum açtıklarında hedef müşterileriniz için kullanıcı odaklı ve arama motoru ile optimize edilmiş bir deneyim oluşturur.

DUYARLI EMLAK WEB TASARIM NEDİR?

Duyarlı Emlak Web tasarımı, ziyaretçilerin web sitenizi birden fazla web tarayıcısı ve akıllı cihaz üzerinden kolayca erişmesini, gezinmesini ve kullanmasını sağlayan basit bir web sitesi geliştirme yöntemidir. Bu sitenin akıllı telefonunuzda veya tabletinizde grafiklerine ve içeriğine nasıl uyduğunu fark ettiniz mi? Bunun nedeni, sitemize erişebilecek herhangi bir aygıta uyum sağlamasını söyleyen belirli bir kodlama stilinden kaynaklanmaktadır.

MEDANİS BİLİŞİM AŞ’NİN DUYARLI EMLAK WEB TASARIM

Birçok web sitesi tasarımı şirketi, yalnızca belirli cihazlara hitap eden müşterilerinin sitelerinin kopyalarını hazırlar. Kullanarak herhangi bir akıllı cihaz için sitenizi seferber edip optimize ederiz:

 • Sıvı Izgaralar – Web sitenizin genişliğini ve kenar boşluklarını ziyaretçilerin mobil ekranlarıyla eşleşecek şekilde değiştiren esnek ekran sistemi, müşterilerin anında satın alma veya satın alma yollarını görebilmesi için!
 • Sıvı Görüntüler – Tüm Emlak Web sitenizdeki görüntüleri herhangi bir akıllı cihazın boyutuna göre ayarlayan kodlama, resimlerinizin asla gerilmiş veya piksellenmemiş gibi görünmesini sağlar.
 • Medya sorguları – Sitenizin içeriğini herhangi bir akıllı cihaz ekran boyutuna sığdırmak için yeniden düzenleyen CSS Teknolojisi. Hiçbir içerik bırakılamaz!

Emlak Web PPC Yönetim Hizmetlerimiz

PPC yönetim hizmetlerimizi kullanan müşteriler şunları elde eder …

 • Kapsamlı Anahtar Kelime Araştırma – Doğru aramalarda kapsamlı anahtar kelime araştırması uygulayarak ve kampanyanızın performansını yakından takip ederek görünmenizi sağlıyoruz.
 • Etkili Reklam Oluşturma – Sizinle, en etkili ve göz alıcı reklamları üretmek için çalışırız.
 • Açılış Sayfası Dönüşüm Optimizasyonu – Olması gerekiyorsa, sitenizde, PPC reklamlarınızdan tıklanan ziyaretçileri almak için uyarlanmış bir açılış sayfası oluştururuz. Bu, sitenizin yaratılmış olduğu birden fazla başka amaca hizmet etmenin aksine, satmak üzere özel olarak tasarlanmış bir sayfa yaratma özgürlüğümüz sağlar.
 • Bölünmüş Testler ve Reklamların Karşılaştırılması – Farklı reklamların etkinliğini test etmek için daha küçük bir bütçe kullanarak karşılaştırma testleri oluşturacağız. Bu, içeriğimizi ve sunumumuzu zenginleştirmemizi sağlayacaktır.
 • PPC Mini Kampanyaları – Eyaletinizi, şehirinizi veya mahalleyi reklamlarla hedefleyelim veya belirli bir ürünü veya hizmeti basmak için tasarlanmış küçük bir kampanya oluşturalım.
 • Yeniden Pazarlama  Kampanyası – Ürününüz veya hizmetinizle ilgilenen geçmiş ziyaretçilere yeniden bağlanın. Bir yeniden pazarlama kampanyasını kullanmak, satışları veya olası satışları artırırken reklam harcamalarının getirisini artırmanıza yardımcı olabilir.
 • Ayrıntılı Raporlama Yoluyla ROI Kanıtı – Google Adwords, Bing Ads ve diğer PPC hizmetlerine yerleştirilmiş mükemmel veri izleme araçları bulunmaktadır. Verileri gözden geçirdik ve en önemli bilgileri vurgulayan özelleştirilmiş bir PDF raporu oluşturduk.

Emlak Web Tıklama Başı Ödeme Raporlaması Hakkında

Çabalarımızın çevrimiçi gelirimizi artırma şeklimizi, özel raporlarımıza ve müşteri kontrol panelimize göre tam olarak görebilirsiniz:

 • PPC performansınızla ilgili genel bakış veya dakika ayrıntıları için sitenizin Google Analitik raporlarını kontrol edebilirsiniz.
 • İstediğiniz zaman müşteri kontrol panelini ziyaret edin ve sitenizin belirli anahtar kelimeler ve arama ifadeleri için nasıl sıralandığını görün.
 • Her ay sizeEmlak Web  PPC kampanyamızda zaman ayırmamızı gösteren oldukça ayrıntılı bir rapor göndereceğiz.
 • Kampanyanızın nasıl gittiğini ayrıntılı olarak açıklarken, belirgin PPC uzmanınızdan her ay bir dizi video yayınlayacaksınız.
 • PPC kampanya stratejinizi tartışmak veya herhangi bir sorunuz olursa, ayrıca PPC uzmanınızla telefon veya e-posta yoluyla da iletişime geçebilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Emlak Web çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Emlak Web çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Emlak Web yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı