Logo

Emlak Web Tasarım Örnekleri


paylaş
Emlak Web Tasarım Örnekleri

Emlak Web Tasarım Örnekleri arasından seçim yapmak kolay değil. Aralarında seçim yapabileceğiniz yüzlerce görkemli şablon var. Bunların her biri, sizin yerinize internetten ev satışı yapabilecek düzeyde harika birer web sitesidir. Emlak Web Tasarım Örnekleri içinden hangisi işiniz için doğru?

Doğru yola başlamanız için WordPress için en iyi emlak sitesi şablonlarından bazılarını piyasada bulduk. Listedeki emlak şablonlarının tümü hızlı, mobil dostu (yanıt verici) ve entegre olabilir, satıcı ipuçlarını oluşturmak için kullanılabilir ve önyükleme yapmak çok kolay.

Bu şablonları sadece Emlak Web Tasarım Örnekleri olarak koyduk. Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde istediğiniz özelliklere sahip yüzlerce örneği birlikte inceleyebilir ve size en uygun web sitesini oluşturabiliriz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

 

1. Emlak Web Tasarım Örnekleri Houzez

Emlak Web Tasarım Örnekleri Houzez bugün WordPress için mevcut olan en çok yönlü ve güçlü gayrimenkul web şablonlarından biridir. Modern ve veri ile haritalardan tahrik edilen herhangi bir stile uyacak profesyonel ve muhteşem düzenleri, geleneksel tasarıma sahiptir. Grafik tasarımı çarpıcıdır.

Houzez, tüm popüler IDX eklentileri ile entegrasyona ve videolar ile Matterport turlarını diğer özelliklerin arasına yerleştirme özelliğine sahiptir. Bu, kendi hesabınızı yapmak için yeterli özelleştirme seçenekleri sunan gerçek bir anahtar teslim gayrimenkul web sitesidir.

Müşteri oyu: 220 rating, 4.93 yıldız ( 5'ten )
IDX Entegrasyonu: dsIDXpress, IDX broker, IHomefinder
Duyarlı tasarım: Evet

Buradan Satın Alın


2. Emlak Web Tasarım Örnekleri Real Homes

Houzez kadar pek çok özelleştirme seçeneği sunmuyor olsa da, Emlak Web Tasarım Örnekleri Real Homes'un bazı mükemmel özellikleri var. Her şeyden önce, düzen temiz ve çekici ve herhangi bir markayla çalışmalıdır.

Ayrıca, kullanıcılara seçilen özellikleri karşılaştırma, favorileri kaydetme ve Facebook, Google+ veya Twitter gibi sosyal medya hesaplarıyla giriş yapma olanağı sunar.

Müşteri oyu: 856 oy ile 4.66 yıldız ( 5'ten )
IDX Entegrasyonu: dsIDXpress
Duyarlı tasarım: Evet
Buradan Satın Alın


3. Emlak Web Tasarım Örnekleri Realtyspace

Emlak Web Tasarım Örnekleri Realtyspace, bazı harika özelliklere sahip güzel bir şablon. Realtyspace, sosyal giriş, özel oluşturulan SSS ve referanslar modülü, mülk sokak görünümü ve uydu görünümü ile Google haritaları, özelleştirilebilir arama alanları ve çok daha fazlası sunuyor.

Müşteri oy verimi : 51 derecelendirme ile ortalama 4.98 yıldız ( 5'ten )
IDX Entegrasyonu: dsIDXpress, Ihomefinder
Duyarlı tasarım: Evet

Buradan Satın Alın


4. Emlak Web Tasarım Örnekleri WP Residence

Emlak Web Tasarım Örnekleri WP Residence, yan taraftaki kaydırma çubuğu, birden fazla üstbilgi seçeneği ve özelleştirilebilir gelişmiş arama seçenekleri gibi inanılmaz miktarda özelleştirme seçenekleri sunmaktadır. Özelleştirilebilir ızgara boyutu, resim boyutları ve harita görünümü sonuç sayfaları da dahil olmak üzere bir Google harita düğmesi ve farklı özellik arama sonuçları sayfaları var.

Müşteri oy verildi: Ortalama 4.79 yıldız ile 705 değerlendirme
IDX Entegrasyonu: dsIDXpress, Ihomefinder
Duyarlı tasarım: Evet

Buradan Satın Alın


5. Emlak Web Tasarım Örnekleri HomePro

Emlak Web Tasarım Örnekleri HomePro, sitenin arkasına sürükleyip bırakma işlevselliği ekleyen Cherry Framework ile oluşturulmuş, düşen ölü güzel şablondur. Bu, siteye sürükleyip bırakarak basitçe formlar, düğmeler, resim döngü taşıları veya haritalar ekleyebileceğiniz anlamına gelir.

Müşteri oyu: 1 derecelendirme ile 5 yıldız ortalama derecelendirmesi
IDX Entegrasyonu: dsIDXpress
Duyarlı tasarım: Evet

Buradan Satın Alın


6. Emlak Web Tasarım Örnekleri Realocation

Emlak Web Tasarım Örnekleri Realocation, bir Google haritasında farklı girişlerin önizleme resimlerini gösteren harika bir harita seçeneği sunan mükemmel bir WordPress şablondur. Güzel temiz tasarım ve gelişmiş arama seçenekleri,

Müşteri oy verildi: 705 oy ve 4.79 yıldız ( 5'ten )
IDX Entegrasyonu: dsIDXpress, Ihomefinder
Duyarlı tasarım: Evet

Buradan Satın Alın


7. Emlak Web Tasarım Örnekleri WP Pro Gayrimenkul 7

Emlak Web Tasarım Örnekleri WP Pro Real Estate 7, Walkscore (mahalle ne kadar yürümeye uygun olduğuna göre bir adres ekleyen bir eklenti), büyük daireler için bireysel kullanılabilir üniteleri göstermek için alt listeler, çoklu arama düzen seçenekleri ve daha fazlasını içeren oldukça özelleştirilebilir ve güzel tasarlanmış bir şablondur.

Müşteri oyu: 141 oy ile 4.30 yıldız
IDX Entegrasyonu: dsIDXpress, Ihomefinder, IDX Broker
Duyarlı tasarımı: Evet

Günümüzde hangi sektörde olursanız olsun sanal dünyada yerinizi almanız lazım. Emlak Web Tasarım Örnekleri inceleyerek web sitenizi yaptırabilir ve emlak sektöründe marka haline gelebilirsiniz.

Emlak Web Tasarım Örnekleri bazı emlakçılar için lüks gelebilir ancak web sitesi sahibi olmanın artık bir lüks değil gerekli bir yatırım olduğunu kavramamız lazım. Sahibinden.com, Milliyet Emlak gibi C2C tarzı bir web sitesinde ilanlarınız bulunuyor olabilir ancak bu rakiplerinizi geçmek için yeterli değil.

Türkiye'deki belkide tüm emlakçılar sahibinden tarzı sitelere üye olarak ilanlarını koyuyor, ilanlarınız yüzlerce ilan arasında kaybolup gidiyor ve sürekli takip etmeniz gerekiyor. Rakiplerinizi geçmek için mutlaka Emlak Web Tasarım Örnekleri incelemeli ve kendi web sitenizin sahibi olmalısınız. Sahibinden.com tarzı siteler her ne kadar başlarda kullanışlı gelse de insanları sürekli aynı ilanları görmesi, kiralandığı halde ilanların kaldırılmaması bu tarz sitelere olan güveni yok etti. Kullanıcılar artık emlakçıların kendi sitelerine girerek evlere bakıyorlar.

Emlak Web Tasarım Örnekleri incelemenizde web sitenizde ilanlara yer vereceksiniz diye bir kural da yok. İletişim bilgileriniz, ofis ortamınız insanlara güven vermesi açısından bu bilgilerin web sitenizde olması gerekli. Kaldı ki bir web sitesi yaptırdıktan sonra neden kendi ilanlarınızı kendi sitenize koymayacaksınız? Günde sadece birkaç saatinizi ayırarak ilanlarınızı girebilir ve güncelleyebilirsiniz.

Emlak Web Tasarım Örnekleri sizi sektörde bir marka haline getirecektir. Yeter ki kaliteli, kurumsal ve işlevsel bir web tasarımı yaptırın. Evlerin fotoğraflarının kaliteli yüklenmesi gerekir. Kaliteli fotoğraf yüklendiğinde web siteniz yavaşlayacaktır. Bu yavaşlamayı engellemek için iyi bir hosting firması seçmelisiniz. Böylece siteniz hızlı bir şekilde yüklenip açılacaktır. Ayrıca web siteniz kaliteli görünümün yanında kullanılabilir olmalı kullanıcı kısa zamanda aradığı ilana ulaşmalı ve telefonunda çıkan telefon resmine tıklayarak ilanı incelerken sizi arayabilmeli. Web siteniz ne kadar rahat kullanılırsa insanlar sizi rakiplerinizin yerine tercih edecektir.

Emlak Web Tasarım Örnekleri konusunda diğer bir önemli konuda Google arama motoru sıralamanız olacaktır. Rekabetin bu kadar çok olduğu bir sektörde Google'da mutlaka ilk sayfada çıkmalısınız. Özellikle büyük şehirlerde başka şansınız yok. Ev arayan birisi Google arama motoruna girerek Bornova kiralık ev yazdığında sizin siteniz ilk başta çıkmalı ki insanlar sizin sitenizi tercih etsinler.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
Etiketler: web tasarım örnekleri emlak web tasarım emlak örnekleri emlak web tasarım örnekleri

paylaş

İlgili YazılarYorumlar