Logo

Emlak Web Sitesi Tasarımı


paylaş
Emlak Web Sitesi Tasarımı
Kullanıcıların sevdiği dijital ürünleri üretiyoruz. Emlak Web Sitesi Tasarımı için doğru yerdesiniz.
Müşterilerimiz için web ve mobil ürünler geliştiren yazılım, tasarım ve geliştirme ajansıyız.
Emlak Web Sitesi Tasarımı Deneyimli ve Yetenekli

Neredeyse on üç yıldır yüzlerce müşteriye en kaliteli ürünleri ürettik ve sorunsuz teslim ettik. Küçük işletmeler, büyük firmalar ve kamu kuruluşları gibi farklı sektörlerle çalışma imkanımız oldu. Bu bize daha fazla deneyim kazandırdı.

Strateji ve Dijital Yenilik

Kapsamlı araştırma, gerçek müşterilerle konuşma ve prototipleri test etme yoluyla yenilikçi çözümler üretiyoruz.

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Emlak Web Sitesi Tasarımı için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
Markalaşma

İşiniz konusunda derin bir anlayışa sahip olduğumuzda işimizi en iyi şekilde yapıyoruz. Bunu, iş oturumları, yerinde ziyaretler ve ekip ve müşterilerinizle yapılan görüşmeler yoluyla gerçekleştiririz. İşletmenizi, rakiplerinizi, müşterileri ve değerleri anladığımızda en yüksek değeri sağlayabiliriz. Artık sadece bir satıcı değil, ekibinizin bir parçasıyız.

Kullanıcı Araştırması Emlak Web Sitesi Tasarımı

Yazılım, onu kullananlar için tasarlanmış olmalıdır. Kararlarımızı varsayımlarla kullanmamak yerine, gerçek kullanıcıları araştırıp röportaj yaparak önemli ürünler üretiyoruz. Kullanıcıların kuruluşunuzun bir parçası mı yoksa henüz satın almadığınız müşteriler mi olduğuna bakmaksızın sizinle birlikte çalışarak onları belirleyip onlarla röportaj yapacağız.

İş Hedefleri Emlak Web Sitesi Tasarımı

Müşterilerin yatırımlarında geri dönüş beklediğini anlıyoruz. Ekibinizle birlikte çalışarak, işletme hedeflerinize dayalı bir strateji oluşturacağız. Zaman çizelgeleri, bütçe ve süreçle ilgili beklentileri belirleyeceğiz.

Emlak Web Sitesi Tasarımı Ölç ve Öğren

Çok fazla işletme minimum veya eksik verilere güveniyor. En başından itibaren, temel metrikleri ve verileri yakalamak ve ölçmek için kullanacağımız mekanizmaları belirledik. Bu veri ilerleme ve varsayımlarımıza gerçek anlamda bilgi verir ve bu da bizi daha iyi ve daha bilinçli kararlar vermeye yönlendirir.

Çevrimiçi işiniz için başarılı bir Web uygulaması oluşturmak için öncelikle, hedefli soruları sormak ve kendi araştırmamızı yapmak suretiyle mali ve operasyonel hedeflerinizi kapsamlı bir şekilde öğreniriz. Varolan veritabanlarınızdan ve Web tabanlı sistemlerinizden başlayarak hedeflerinize ulaşmada en verimli işlemleri belirlemek için UDDI, SOAP, XML ve WSDL gibi kapsamlı Web hizmeti standartlarını uyguluyoruz. Bu süreç, müşterileriniz, tedarikçileriniz ve üçüncü taraflarla sürekli entegrasyon için sağlam bir temel oluşturmaktadır. Aynı zamanda, şirketinizin rekabetçi kalabilmesi için gerekli iş süreçleri otomasyonuna sahip olmasını sağlar.

DAHA HIZLI SAYFA YÜKLEME

İnsanlar sitenizi ziyaret etmek isterse, aynı zamanda hızlı bir şekilde yapmak isterler. Sayfa yükleme hızı, web sitesinin "yapışkanlığı" ile toplam terk etme arasındaki farkı yaratan başlıca faktörlerden biridir. Web sitenizi özelleştirirken, sayfaların daha hızlı yüklenmesine izin veren ve kullanıcı deneyimini geliştiren ve dönüşümleri artıran daha doğal bir akış sağlayan hizmet uygulamalarını entegre ederiz.

BULUT TABANLI UYGULAMALAR

Bilginize esnek erişim veya güvenli bir yedekleme / felaket kurtarma protokolü gerekliyse, çözüm bulutta. Özel bulut tabanlı Web uygulamalarımız, sosyal profiller, hedefli pazarlama kampanyaları ve belirli müşteri ihtiyaçları için verileri parmak uçlarınızda güvenli bir şekilde tutmak için SugarCRM ve Salesforce kullanmaktadır.

SORUNSUZ ENTEGRASYON

Müşterilerinizin yaptığı her ürün veya hizmet siparişinde, altı sahne içi ve dışı süreçler gerekiyor. Bu nedenle, Medanis Bilişim AŞ'nin özel web uygulaması geliştirme, departmanların bilgileri verimli bir şekilde paylaşmalarını sağlayan en yeni servis uygulamalarını temel alır. Bu aynı zamanda kesintisiz işlemler gerçekleştirmenizi sağlar, böylece satış gerçekleştirme sürecinizden emin olabilirsiniz.

GÜÇLÜ GÖSTERGE TABLOLARI

Medanis Bilişim AŞ. önde gelen müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) uygulamalarını kullanır: SugarCRM, Salesforce ve CodeIgniter. Bu CRM araçlarındaki gösterge panoları, önemli kurum içi ve müşteri bilgilerini bir uygun yerde bir araya getirir. İş akışı yönetimi, müşteri etkileşimi, ticari işlemler ve alt satırlarınızı iyileştirmeye hizmet ediyorlar.

İnternet hayatımızın her alanına girmeye devam ettikçe işletmelerin web sitesi sahibi olması kaçınılmaz hale geliyor. Özellikle emlak firmaları Emlak Web Sitesi Tasarımı çalışmasına sahip olarak yeni birçok müşteriye ulaşmanın avantajını yaşayabilir.

Günümüzde ev arayan insanların çoğu öncelikle internete girerek Emlak Web Sitesi Tasarımı çalışmalarından aradıkları bölgedeki ev ilanlarını inceliyor. Daha sonra beğendikleri evlerle ilgili bilgi almak için emlakçıyla iletişime geçiyor ve evle ilgili sorular soruyor. Bunun aksi olarak da evini satmak isteyen insanlar da emlakçı arayışını internet üzerinden yapıyor. Eskiden mahalledeki emlakçıya gidilirken günümüzde internet üzerinden araştırma yapılarak Emlak Web Sitesi Tasarımı çalışması inceleniyor ve en çok güven veren, büyük bir işletme algısı oluşturan emlakçılar tercih ediliyor.

Kaliteli ve profesyonel bir web sitesine sahip olmanın size birçok avantajı olacağını unutmamalısınız. İnsanlar sizi ve ofisizini görmeden önce Emlak Web Sitesi Tasarımı çalışmanızı görerek sizin ve firmanız hakkında karar verecekler. Onları web sitenizle etkilemelisiniz.

Emlak Web Sitesi Tasarımı çalışmanızda emlak ilanları, iletişim formları, canlı destek hattı gibi insanların rahatlıkla size ulaşabileceği özellikler bulunmalı. Web siteniz kurulum aşamasında SEO uyumlu olarak kurulmalı. Böylece web siteniz arama motorları tarafından taranarak listeye alınabilir.

Arama motorları çoğu Emlak Web Sitesi Tasarımı çalışması için tek büyük trafik kaynağıdır. Arama motoru optimizasyonu veya SEO, basitçe Google, Bing ve Yahoo gibi arama motoru sitelerinde bulunma süreci olarak tanımlanabilir! Teknik düzeyde, SEO, bu sitelerin nasıl çalıştığını, insanların ne aradığını, gerçekte yazılan terimleri inceler. Bir arama çubuğuna dönüştürür ve hangi aramalar hedef kitleniz tarafından tercih edilir.

Neden Önemlidir?

Ev alıcıların yaklaşık yüzde 89'u ev aramak için interneti kullanıyor. Bu yüzde her geçen sene büyümeye devam ediyor.

Bir sonraki mantıklı soru, "Tam olarak neden SEO çalışması yapmalısınız?" Emlak Web Sitesi Tasarımı çalışmanıza ekleteceğiniz bir blogta emlakla ilgili ufak yazılar paylaşarak SEO çalışmalarıyla daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki benzetmeyi göz önünde bulundurun: Birçok pazarlama medyası için, tutarlı yatırım, düz getiriler elde edecektir. Bu, ev kiralamak gibi bir şey. Sabit bir kira ödersiniz ve bunun karşılığında yaşayacak bir yer bulacaksınız. Ancak SEO'ya yatırım yaptığınızda, daha önceki yatırımlarınızı sürekli geliştirirsiniz. Bu, kiralamak yerine bir ev satın almak gibidir. Paranız eşitlik kazanır. İyi uygulanmış bir SEO kampanyası, zaman geçtikçe sonuçların iyileştirildiğini görür.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Emlak Web Sitesi Tasarımı çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Emlak Web Sitesi Tasarımı çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Emlak Web Sitesi Tasarımı yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

 


Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Emlak Web Sitesi Tasarımı için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
Etiketler: emlak web sitesi tasarımları emlak web sitesi tasarım emlak web sitesi tasarımı

paylaş

İlgili YazılarYorumlar