Logo

Emlak Web Sitesi Şablonları


paylaş
Emlak Web Sitesi Şablonları

1. Emlak Web Sitesi Şablonları The Retreat

Emlak Web Sitesi Şablonları Retreat animasyon ve harekete geçiren bir çağrı mesajı ile insanların dikkatini çekecektir. Bir villanın fotoğrafının bulunduğu ana sayfa perde menü kullanımı mevcuttur.

Bilgi bölümü ve bir arka plan deseni, e-posta kayıt formunu, dikey sosyal bağlantıları, menü ve iletişim bilgilerinin bulunduğu bir stilize alt bilgi müşterileriniz için bilgilerinize kolaylıkla ulaşım sağlayacaktır. Rezervasyon sistemi, kullanılabilirliği göstermek için bir takvim ve rezervasyon için bir kayıt formu içerir.

2. Emlak Web Sitesi Şablonları SplitTube

Emlak Web Sitesi Şablonları SplitTube, merkezli bir menü, gerçek paralaks ve üst katmanlı tam ekran görüntü, tam ekran video, CTA'lar ile şirket hakkında basit ama geniş bir bölüm içerir; hem satılık ve hem de butonları içeren bir dönüşümlü görüntüler içeren stilize bir bölüm, sosyal bir takip Şerit ve alt bilgi başlığı eşleştirir. Özellikler sayfasında görüntüler ve bilgiler bir ızgarada gösterilirken, mülk özellikleri sayfaları daha büyük resimler, daha ayrıntılı bilgiler, profesyonel bir video, harita ve araştırma formu görüntüler. Arama, açılır kutudan aradığınız özellikleri seçmenizi ve ardından bu özellikler için bir arama gerçekleştirmenizi sağlar.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

3. Emlak Web Sitesi Şablonları Room Space

Emlak Web Sitesi Şablonları Room Space, şeffaf menüler ve ev arama yer paylaşımı, yaklaşık bölüm, resim kaydırıcıyı kaplayan bir kişi bölümü, logolar, referanslar ve ödül rozetleri ile üye dergileri bulunan tam ekran bir videoyu içeriyor. Arama özelliği, yeri ve check in ve out tarihleri ​​için bir takvimi içerir. Apartman Konumları sayfası, web sitesinin markalaşmasına ve konumlara olan bağlantılara uyan stilize edilmiş haritalar içerir. Konum sayfaları, bilgi ve sorgu BTA içeren güzel bir emlak galerisi içerir.

4. Emlak Web Sitesi Şablonları La Vida Dulce

Emlak Web Sitesi Şablonları La Vida Dulce , kayan unsurlara sahip bir tam ekran animasyonlu arka plana sahiptir. Kaydırma, menüyü, iletişim bağlantısıyla ilgili bir bölümü, paralaksdaki tam ekran görüntüsünü, galeri bağlantısına sahip bir bölümü ve daha fazla paralel arka planı ve bağlantıları getiriyor. Galeri, küçük resim şeridi üzerinde tam genişlikte bir resim içerir.

5. Emlak Web Sitesi Şablonları LEU Emlak

Emlak Web Sitesi Şablonları LEU Real Estate , şirket bilgilerinin ön ve orta kısmını, mülk yönetimi bağlantıları ve iletişim bilgileri, referans ve gömülü Facebook yayınları ile takip eder. Üst menüde oturum açma bağlantıları bulunur. Birincil menü, mülkiyet detay kartlarına sahip bir satış evleri sayfası içerir.

6. Emlak Web Sitesi Şablonları Notsiz Kiralama

Emlak Web Sitesi Şablonları Merkezi Kiralama,  yer paylaşımı, çakışan bir bölümdeki şirket bilgileri, yer resimleri, geçişli telefonlar, iletişim formu ve harita içeren tam ekran bir görüntü sunar. Üst menüde oturum açma bağlantıları bulunur.

7. Emlak Web Sitesi Şablonları Zirve NWA

Emlak Web Sitesi Şablonları Zirve NWA, bir görüntü kaydırıcısı, mülk konumlarına bağlantılar, iletişim formu içeren bir bölüm, referans ve SSS, yaklaşık bölüm ve blog sonrası bölüm içerir. Menüdeki Kira bağlantısı, Mülk Yönetimi Yazılımı'nın desteklediği mülkiyet arama sayfasına giderek, açılır kutulardan seçilenlere göre arama yapmanızı sağlar. Kullanılabilir Özellikler, görüntüleri ve ayrıntılı bilgileri içeren özellikleri listeler. Müşteriler, en üstteki menüdeki bağlantıları kullanarak giriş yapabilirler. Markalaştırmanın yanı sıra çok fazla renk içermiyor, ancak kullanımı basit ve kullanımı kolay.

8. Emlak Web Sitesi Şablonları De Wijn Gaard Kortrijk

Emlak Web Sitesi Şablonları De Wijn Gaard Kortrijk , paralakslı tam ekran bir görüntü içeriyor; bunun altında altı köşeli görüntünün bulunduğu bir bölüm, alttaki görüntüyü ortaya çıkaran bir bölüm, mesaj ile ilgili bilgi, konum bilgisi, potansiyel sakinlerin karar vermelerine yardımcı olan benzersiz bir ölçüm sistemi, birden fazla yer paylaşımı bulunan bir paralaks bölümü ve bir iletişim formu mevcut. Daireler sayfası, alternatif bir görüntü / metin ızgarasına yerleştirilen çeşitli daireler hakkında bilgi içerir.

9. Emlak Web Sitesi Şablonları Grubb Campbell Emlak

Emlak Web Sitesi Şablonları Grubb Campbell Real Estate , bu listede daha özgün tasarımlardan biridir. Yatay menü içeren bir duvar ızgarasını içerir. Izgara, çeşitli sayfalara görüntüler ve bağlantılar içerir. Kaydırma, referansları içeren yaklaşık bir bölüm, üzerine gelindiğinde adres gösterilen mevcut özelliklerin bir duvar ızgarası ve iletişim sayfasına bir bağlantı ortaya çıkarmaktadır. Özellik arama, birden fazla emlak aracı kullanır. Özellikler sayfalarında görüntüler, video, ayrıntılar ve galeriler görüntülenir. Liste ızgaraları yaklaşımı güzel ve benzersiz tasarıma mükemmel şekilde uyuyor.

10. Emlak Web Sitesi Şablonları Becket Takımı

Emlak Web Sitesi Şablonları Becket Takım listeleri, arama ve aracılar için sayfaların bağlantılarını içeren görüntülerin ardından tam genişlikli arka plan üzerinde bir düzende bir listeleri arama, yerleştirir. Dört sütunlu bir tablo, satın alma bilgilerine bağlantılar sağlar. Bu MLS görüntülemek ve  kenar çubuğunda görünen birden pimleri ve sonuç detayları ile bir harita sağlar arama listeleri, için kullanır. Ekip sayfası, biyografileri görmek için geçişli görüntüler görüntüler. Tam boy logosu, sosyal bağlantıları olan telefon numarası ve menü bağlantı ayırıcılarıyla bu listede en ilginç menü tasarımını bulabilirsiniz.

Günümüzde hangi sektörde olunursa olunsun web sitesi olması bir zorunluluk halini aldı. Emlak Web Sitesi Şablonları inceleyerek size uygun web tasarımı seçebilirsiniz.

Emlak Web Sitesi Şablonları kullanmak veya özel tasarım web sitesi yaptırmak gibi iki seçeneğiniz bulunmakta. Web sitenizi yaptırırken karşınıza ucuza emlak siteleri, ücretsiz emlak sitesi şablonu gibi reklamlarla karşılaşabilirsiniz. Bu söylemler tamamen pazarlama taktiğidir. Şablonu size ücretsiz olarak verebilirler ancak bunun dışında yapılacak olan tüm işlemler ve özellikler için ücret talep edilecektir. Ajansların paket seçeneklerinden daha pahalıya mal olacaktır.

Emlak Web Sitesi Şablonları için profesyonel web ajanslarıyla konuşarak paket fiyatlarını ve özelliklerini öğrenebilirsiniz. Ucuza yaptırdığınız web siteleri ileride size birçok sıkıntı çıkaracaktır. Ayrıca Google optimizasyonu yapılmadığı için web siteniz arama motorlarında çıkmayacak ve istediğiniz site trafiğine ulaşamayacaksınız. Web sitenizin ucuz ve kalitesiz olması nedeniyle ziyaretçiler web sitenize güven duymayacaktır.

Emlak Web Sitesi Şablonları seçerken profesyonel bir web ajansıyla çalışmanız sizi ileride karşılaşacağınız birçok sorundan koruyacaktır. Paket özellikleri arttıkça fiyatlar da artış gösterir. İlk önce web sitenizde olmasını istediğiniz özellikleri belirleyin ve bu doğrultuda fiyat araştırması yapın.

Emlak Web Sitesi Şablonları incelenirken web sitenizde mutlaka olmalı dediğiniz özellikleri belirleyin. Örneğin responsive tasarım bir emlak sitesinde mutlaka olmalı. Responsive tasarım sayesinde her boyutta mobil cihaz ve bilgisayarda siteniz sorunsuz açılır. Normalde ayrı bir mobil site kurularak bu ihtiyaç gideriliyordu ancak responsive tasarım ismindeki bu yeni teknoloji sayesinde ayrı bir mobil site masrafı ve uğraşı olmadan web sitenizin mobil cihazlarda açılmasını sağlayabilirsiniz. Ev arayan birisi bir yandan sokakları dolaşacak bir yandan emlakçıları araştıracaktır. Yani ev arayan kişilerin çoğu bunu mobil cihaz - telefon üzerinden yapıyor. Web siteniz telefonlarda düzgün açılmadığı zaman kullanıcı direkt başka bir emlakçının web sitesine girecektir.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
Etiketler: web sitesi şablonları emlak emlak web sitesi şablonları emlak web site şablon

paylaş

İlgili YazılarYorumlar