Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlak Web Sitesi İncelemesi: Öncesi ve Sonrası

Emlak Web Sitesi İncelemesi: Öncesi ve Sonrası

Web siteniz sadece iletişim bilgilerinizin bulunduğu bir sayfa mı yoksa size gerçekten müşteri mi kazandırıyor? Müşterilerimiz bize gelerek yeni bir web sitesi istediklerinde onlara bu soruyu soruyoruz. Bazıları kendi yaptıkları web sitesini kullanmaya çalışıyor bazıları çevrelerinden web sitesi yapan bir tanıdıklarına yaptırdıklarını söylüyor. Emlak Web Sitesi İncelemesi: Öncesi ve Sonrası yazımızda emlak web sitelerinin ilk hallerini ve web tasarım ajansı tarafından yeniden tasarlanmış hallerini göreceksiniz. Böylece web sitenizin ne kadar değişebileceğinin farkına varacaksınız.

Günümüzün hızlı gelişen, sürekli değişen çevrimiçi pazarlama ortamında, sağlam, son derece etkileyici ve kolayca taşınabilir bir gayrimenkul web sitesine sahip olmak son derece önemlidir. Değilse, potansiyel müşterileri sadece kaybetmezsiniz, web tasarımlarınız müşterilerinizi uzaklaştırabilir. Geçim kaynağı emlak olan birisi olarak bunu istemezsiniz.

Dolayısıyla, size web tasarım hizmetlerimizin yapabileceği farkı söylemektense , kendiniz için inanılmaz dönüşümleri görebilmeniz için dönüşümlerden önce ve sonra inanılmaz emlak web sitlerini göstereceğiz. Bu müşteriler şimdi yıldızların bir gayrimenkul web sitesine sahip olmanın işinize getirebileceği kazanıyor.

Emlak Web Sitesi İncelemesi: Öncesi ve Sonrası

# 1: Starr Grubu Iowa

Starr Grubu Iowa

İzleyicileri sayfanızda kalmaya ve etrafında dolaşmaya teşvik edecek sayfa düzenleri oluşturmak için bir yöntem var . Eski Starr Group web sitesinde,  çalışmayan eski bir web tasarımı ve düzeni gösterilmektedir. Bunun da ötesinde, içeriğin de güncellenmesi gerekli, katılımı artırmak için harekete geçirici mesajlar yok, tanınmış listelemeler veya iletişim bilgileri görüntülenmiyor ve mobil cihaz dostu değil.

Dönüşümden sonra, yeni sitenin görsel olarak çarpıcı olduğunu görebilirsiniz. Harekete geçirici mesajlar artık belirgin şekilde görüntülenir ve girişlere ana sayfadan hızlı bir şekilde erişilebilir. Daha lüks ve mobil cihaz dostu çağdaş, uyarlanmış bir web sitesi tasarımı oluşturmak için görüntülerin çok daha iyi kullanıldığını görüyorsunuz.

# 2: Las Vegas

Las Vegas Ev Deposu

Eski Las Vegas Ev Mağazası sitesindeki en büyük sorunlardan biri web sitesinde girildikten hemen sonra görülüyor. Video yavaş yükleniyor, bu da web tasarımında istenmeyecek bir durum. Aslında istatistikler, bir sayfanın yüklenmesi üç saniyeden fazla sürerse, kullanıcılar sayfayı terk edip aramaya devam edeceğini gösterir. İlk sayfa yavaş yüklemekle kalmıyor, tüm sayfalar yavaş yükleniyor.

Eski site de okunması zor fontlar var ve çok sayıda olumsuz, kullanılmayan alan var. Yeni tasarımın çok hızlı bir şekilde yüklendiğine dikkat edin. Mülk fotoğrafları, sayfanın altına dikkati çekmek için kullanılır. Doğrudan özellik sayfasına yönlendiren eylem düğmelerinin bulunduğu slayt gösterisi şeridinin ve bannerın hemen altında yer alan hızlı arama kutusu, bu emlak web sitesi için ideal bir düzen sunar. Ziyaretçilerin görmek isteyecekleri yararlı bilgilere yol açan büyük harekete geçirici mesajlar var :

  • Rüyalarımı Bul
  • Evimi Değerli  Yapan Nedir?
  • Ev Değiştirmeme Yardım Et
  • Kredi Hesapla

# 3: Ev Gerçekleri

Ev Gerçekleri Emlak

Ev gerçekleri gerçeklik web sitesi, aşırı modası geçmiş bir web sitesi. Eski sitesindeki sorunlar, emlak web sitesi tasarımının tüm önemli noktaları var.

  • Resim Yok
  • Dağınık Düzen
  • İçerik boş
  • Yavaş Yükleniyor Resimler
  • Kırık Linkler

Bu siteyi çalışacak hale getiren pek çok düzeltme yapılması lazım. Arasında, ana sayfanın en üstünde büyük, kaliteli kaydırma özellik görüntüleri eklemek siteye farklı bir hava vermiş. Coğrafya, tarih, ekonomi, turizm ve hükümet gibi her birinin altında listelenen kaliteli bilgilere sahip farklı mahallelere giden eylem düğmeleri göze çarpıyor.

Bu web sitesi tasarımı değişiklikleri, ziyaretçinin kendileri için en değerli bilgiyi hızlı ve kolay bir şekilde bulmalarını ve onlara “ellerini kaldırmaları” için fırsatlar sunmalarını ve yardım talep etmelerini sağlar.

# 4: Howard Homes Eastbay

Howard Homes Eastbay

Howard Homes web sitesinin kötü bir düzeni var. Ana sayfada bir arama kutusu bulunsa da,  fiyat aralığı, yatak odası sayısı, vb. seçmek için herhangi bir seçenek yok. Eski sitede bir kredi hesap makinesi var, ancak sayfayı görmek için kaydırmak gerekiyor.

Yalnızca resimler, ekibin resimleri değil, mülkleri değil, içeriği yalnızca listeleri vurguladı ancak kaliteli, yararlı wp_betawpposts yayınları sağlamıyor. Yeni siteye girdikten sonra, renk ve tasarımdan kaynaklanan unsur ziyaretçileri cezbeder ve onları siteyi keşfetmeye teşvik eder.

# 5: Lewis Konutları

Lewis Konut

Süslü açılış büyük olasılıkla bir mobil cihazda görüntülenemez veya en iyi ihtimalle yüklenmesi uzun zaman alacaktır. Buna ek olarak, hiç wp_betawpposts yok, renk şeması cazip değil ve yeterince kaliteli görüntüler veya yararlı bilgilere bağlantılar yok.

Siteyi aydınlatmak için renk düzenini yenilemek büyük fark yaratmış. Ana sayfanın üst kısmındaki özelliklerinin premium görüntülerini kullanmak da sitenin görünümünü değiştirmiş.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Emlak Web Sitesi İncelemesi: Öncesi ve Sonrası yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

 

About Author

Medanis Destek