Logo

Emlak Web Siteleri


paylaş
Emlak Web Siteleri

Medanis Bilişim AŞ, Emlak Web Siteleri konusunda önde gelen bir web ve mobil uygulama geliştirme şirketidir. Fonksiyonel, geniş ölçekli, etkileyici mobil ve duyarlı web tasarımları oluşturma konusunda kapsamlı deneyim sahibiz. Süreç, ihtiyaçları, istekleri ve sınırlamaları hakkında bilgi edinerek kullanıcılarınızın özelliklerini ortaya çıkarmanıza yardımcı olur.


Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Emlak Web Siteleri için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Emlak Web Siteleri günde 24 saat, haftanın 7 günü, yılda 365 gün çalışarak, potansiyel müşterileri yakalamakta ve markanızı pazarlamaktadır. Siteniz tüketicilerin ev aramalarını, yerel pazar verilerini bulmalarını ve soruların bazılarına cevap bulmalarını sağlamalıdır. Ve hepsi Emlak Web Siteleri ana sayfasında ele alınabilir.

1. Ön ve orta Kısımda Ev Arama Listesi

Hata yapmayın, tüketiciler listeleri aramak için Emlak Web Siteleri 'ne gelir. Ve sadece listenizi veya ofisinizin listelerini değil, tüm listeleri aramak istiyorlar. Onlara eksiksiz bir arama fırsatı verin veya bir web sitesine sahip olmaktan rahatsızlık duymayın. Tüketicinin ana sayfanızda gördüğü ilk şey olması nedeniyle, aramanızı açık tutun.

2. Eylem çağrıları ve iletişim formları

Web sitenizin amacı, daha fazla iş almaktır. Tüketiciye belirli bir öge üzerinde işlem yapmasını istemek için harekete geçirici mesajlar kullanın. Web ziyaretçilerinden "bazı bilgileri görüntülemek için tıklayın" istemek, genellikle daha fazla tıklama elde edecek ve daha sonra metni linke gönderecektir. Ziyaretçileri daha da ikna etmek için iletişim formlarınızın (iletişim bilgilerinizi görüntülemenin yanı sıra) olduğundan emin olun. Randevu almalarını, daha fazla bilgi edinin, yerel piyasa verilerine kaydolun vb.

3. Her şeyi otomatik olarak oynatılmayacak şekilde ayarlayın

Emlak Web Siteleri içinde ana sayfa tasarımınızı ve düzeninizi düşünürken daima ziyaretçilerin deneyimine odaklanın. Amacınızla açık olun ve onları sözlerle boğmayın. Unutmayın ki boşluk iyidir. Bunun, sayfanızın yükleme sürelerini etkileyeceği için ağır kodlardan kaçının. Ziyaretçiler ana sayfanızda müzik, video veya ses kaydı gibi yerlerde dolaşırken otomatik olarak oynayacak bir şeyiniz olmaz (lütfen) lütfen bunu yaptığınızda tüketiciden ayrılıyorsunuz ve onları çılgınca arıyor olabilirsiniz Sessiz düğmesi için veya daha da kötüsü, sitenizden hızlıca sıçrıyor.

4. Taze ve kullanışlı içerik

İçerik, gizli olmayan silahınızdır. İyi haber, içeriğin ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz halde, emlak sahiplerinin çoğu hala kendi Emlak Web Siteleri 'nde taze ve kullanışlı bilgi sağlamıyor. Yararlı içerik nedir? Göndereceğiniz şeyin büyük bir bölümünü yerel bir yetenek tutmaya çalışın. Çalıştığınız (veya çalışmak istediğiniz) mahallelere odaklanın. Yerel pazar istatistiklerini veya kasaba çevresindeki olayları konuşun, bir işi spot haline getirin, "sokakta bir adam" röportajını deneyin veya sadece bir mahalle bölümünü veya bir bölümünü sergileyin.

5. İçeriğinize bağlantılar ekleyin

Ziyaretçiye Emlak Web Siteleri 'ne daha derin bir dalış yapmak için ana sayfanızdaki bağlantıları kullanın. Web sitenizin değeri olması için ana sayfanızı, kullanıcıların sitenizin dahili sayfalarına kolayca geçmesini sağlayan portal olarak ayarlayın. Bu, iki şekilde başarılabilir - belirgin gezinme olanağına sahip net menülere sahip olun ve mevcut ana sayfa içeriğinize bağlantılar ekleyin.

6. Video çubuğu kullanın

Bu günlerde, interneti okumaktan çok izlemeyi tercih ediyoruz. Bu kaymaya fırsat olarak bakın. Çoğunuzun, girişlerinizi ve topluluğunuzu vurgulayarak veya hatta bir profil videosu oluşturarak zaten videoya girdiğinizi biliyoruz. Gömülü videolar veya videolar şu anda büyük bir kazançtır. Video popülerliği artmaya devam ettikçe, gömülü bir video veya oynatma listesi eklenmesi hem trafiği hem de ziyaretçilerin bir sayfada harcadığı zamanı artırmanın yanı sıra ziyaretçilerle uyum sağlamak için mükemmel bir yoldur. Videolar, ziyaretçileri daha uzun süre nişanlı tutarak ana sayfanızı yapışkan hale getirir. Videolarınızın arkasında doğru arama motoru optimizasyonuna sahipseniz, sitenize de trafik artırabilirsiniz.

7. Sosyal medya, Web stratejinizin bir parçası olmak zorundadır

Bu sayede, Facebook işletme sayfanıza ve LinkedIn profilinize bağlanmaktan çok daha fazlasını sunuyoruz. Aslında, bu profilleri önemsememekten daha iyi olabilir, böylece sosyal medya emeğine gelen ziyaretçileri kaybetmezsiniz. "Paylaşın" düğmeleri veya benzeri bir çözüm mümkünse tüm içerik sayfalarınızda bulunmalı ve sitenizde anlamlı bir şekilde dokunmalıdır.Emlak Web Siteleri  için "Bunu paylaş" kurmak basittir ve kullanıcıların kendi ağınızdaki içeriğinizi paylaşmasına izin verir. Emlak Web Siteleri 'ne trafik çekmek için sosyal medya kullanın - yeni bir yayın veya sayfanız olduğunda veya yalnızca sitenizdeki bir sayfaya dikkat çekmek istiyorsanız kendi içeriğinizi paylaşın.

8. SEO hakkında bir kelime (veya birkaç kelime) ...

Emlak Web Siteleri için arama motoru optimizasyonunu gözden geçirmeyi bırakın. İçeriğinize her şeyin üzerinde yoğunlaşmaya çalışın ve tüketici için mükemmel bir deneyim yaşayın. Anahtar kelimelerin ve sayfa üstünde SEO'nun iyi bir arama sıralaması için önemli olduğunu öğrendiğinizi biliyorum - ve bunlar bir noktaya kadar. Ancak aptalca anahtar kelime olmayın ve ana sayfanızı küçük taşlarla doldurun. Sayfa içi SEO yalnızca sizi şimdiye kadar götürecektir. Siteniz kokuyorsa, trafiği sayfalı SEO'dan alıyor olabilirsiniz, ancak önceliği kaybedersiniz.

Bu nedenle, Emlak Web Siteleri ana sayfasına ilişkin en iyi uygulamalarımıza göz atalım:

 1. Harekete geçirici mesajlar ve iletişim formlarını kullanma
 2. Tasarımınızın açık ve düzenli olduğundan emin olun
 3. Taze ve faydalı içerikler oluşturun veya bunları yeniden kullanın
 4. Daha derine götürmek için bağlantıları kullanın
 5. Video sopa deneyin
 6. Trafiği paylaşmak ve sürmek için sosyal medya kullanın
 7. Arama motoru optimizasyonu

Emlak Web Siteleri genel özellikler:

 


Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Emlak Web Siteleri için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Emlak Web Siteleri çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Emlak Web Siteleri çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Emlak Web Siteleri yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Simgesi STRATEJİ Emlak Web Siteleri STRATEJİ

 • Menfaat sahipleri ile birebir görüşme çalıştayları.
 • Proje değer teklifini tanımlayın.
 • İş, paydaş ve proje hedeflerini tanımlayın ve öncelik verin.
 • Endüstri rakiplerini / hedef kilit kişiliklerini belirleyin.
 • Geliştirme ve dağıtım gereksinimlerini + kısıtlamaları belirleyin.
 • Pazar araştırması yapın - karşılaştırmalı uygulamalar / ürünler.
 • Özellik kümesi için önemli fırsatları belirleyin.

Simge TASARIM Emlak Web Siteleri TASARIM

 • Proje paydaşlarıyla duygudurum panosu kavramsallaştırma alıştırması.
 • Bir proje stili kılavuzu oluşturma.
 • Anahtar sayfa türleri için kullanıcı deneyimi tel kafesleri geliştiriliyor.
 • Onaylanmış tel çerçevelere ve stil rehberine dayanan yüksek kalitede tasarımlı tasarımlar üretiyoruz.
 • Tıklanabilir hızlı prototip oluşturma.
 • Kullanıcı deneyimi geri bildirimi ve iyileştirmesi için A / B testi gerçekleştirme.

Icon GELİŞTİRME Emlak Web Siteleri GELİŞİM

 • UI mühendisliği.
 • Drupal, WordPress, Raylar üzerinde Ruby.
 • Mobil JS Cordova.
 • Mobil yerli.
 • API Geliştirme.
 • Spread e-ticaret.
 • Duyarlı ve tarayıcı cihaz uyumluluğu.
 • Geliştirme, 508 uygunluğuna uygundur.
Etiketler: emlak web siteleri emlak web sitesi

paylaş

İlgili YazılarYorumlar