Logo

Emlak Web Site


paylaş
Emlak Web Site

Amacımız iletişimi kolaylaştırmaktır. Bu amaçla, sezgisel, düzenli ve hedefi olan Emlak Web Site tasarlıyoruz. Tabii ki, web sitelerimiz çok güzeldir, ancak bundan çok, baktıkları şekilde bir servis sağlayıcısına sıklıkla karar verecek olan potansiyel müşterilere olan güvenini arttıran web siteleri yapıyoruz.

Medanis Bilişim AŞ.,ülke geneli ve yerel müşteriler için tasarlar, geliştirir ve pazarlar. Böyle çeşitli bir marka portföyüyle, müşterilerimizin hepsinde ortak bir şey olduğunu öğrenmekten mutluluk duyarız: Kişiselleştirilmiş müşteri hizmetleri sözde değil, işçilik ve detaylara dikkat seviyesidir.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ., arama motoru optimizasyonundan çok daha fazla konuda uzmanlaşmıştır. Markanıza uyması için eşsiz, özel bir tasarıma sahip eksiksiz, özellik dolu web siteleri sunuyoruz. Çirkin, kes-yapıştır web sitesi tasarımlarının günleri geride kaldı. Web siteniz büyük ya da küçük olsun yardımcı olabiliriz.

EMLAK WEB SİTE TASARIMI

Doğru tasarımın alınması önemlidir. Markanızı alıp şirketinizle eşleşen bir web sitesi çerçevesi oluşturuyoruz. Buna renkleriniz, logolarınız, sloganlarınız, resimleriniz ve kopyalarınız dahildir. Web sitenizin anahtarı sizdedir.

Gerçek: Otomasyon satış verimliliğinde% 14.5'lik bir artış sağlar. * Kapost Araştırma

Emlak Web Site ile Doğru CRM uygulaması, satış sonuçlarınızın dünyadaki boşluğunu doldurabilir. Zayıf kurulum veya eksik CRM- Satış Otomasyonu kuralları, herhangi bir satış ekibinin en sık karşılaştığı sorunlardan biridir. Her iş gününde belirli bir süre yerleşiktir. Sonra, bu satışların tamamlandığından emin olmak için tamamlanması gereken görevler var. Boşluk çok büyük ve üstesinden gelmek imkansız gibi görünüyor. Satış sisteminizi sistemize etmenize ve düzene sokmanıza yardımcı olabiliriz. Medanis Bilişim AŞ., şirketinizin bir sonraki seviyeye geçmesine yardımcı olmak için doğru CRM-Satış Otomasyon teknolojisi ile verimli, kolaylaştırılmış operasyonlara geçiş yoludur.

Gerçek şu ki, satış temsilcilerinin, uygulanması gereken görevler aracılığıyla çalışan her gün orada olmanız gerekir. Satış elemanınızın zamanının evrak işlerinde, takiplerde ve raporlamada boşa harcanmasına her dakika çok para kaybediyorsunuz. Maalesef, gittikçe büyüyen bu liste sayesinde verimlilik her zaman düşük bir seviyededir. Cevap, daha fazla satış temsilcisi işe almak için bütçenize daha fazla dökülmüyor. Cevap, CRM Satış Otomasyonu çözümümüzdür. Satış temsilcilerinin zaman ve enerjilerini çiğneyen bu görevleri hızla yerine getirecek ve onları dokuzuncu dönüşün kapanmasında daha iyi bir iş yapmaya bırakacaktır. Şu hırıltı işini yapın ve daha iyi fırsatlar yaratmalarına izin verin.

EMLAK WEB SİTE YANITLAYICI DÜZENLER

Web sitenizi tüm cihazlarda görünür hale getiren duyarlı düzenleri oluşturmaktan gurur duyuyoruz. Ziyaretçileriniz, masaüstünüzde, dizüstü bilgisayarınızda, tabletinizde veya akıllı telefonunuzda web sitenize eriştiklerinde, ihtiyaç duydukları bilgiyi hızlı bir şekilde elde etmeniz gerekir!

SEO EMLAK WEB SİTE

Tüm Medanis Bilişim AŞ web siteleri, SEO başlatmaya hazır hale geliyor, bu da bir arama motoru optimizasyonu kampanyası başlatmanın bir esinti olacağı anlamına geliyor. Web sitenizin ve trafiğinizin geleceğini temin eden her şeyi en başından alıyoruz.

EMLAK WEB SİTE WORDPRESS

WordPress içerik yönetim sistemini kurmak ve geliştirmek konusunda uzmanız. WordPress, internetin dörtte birinden fazlası üzerinde çalışan güçlü bir uygulamadır.


Deneyimli bir gayrimenkul uzmanıysanız, büyük olasılıkla çevrimiçi varlığınızın, işletmeniz için yeni potansiyel müşteriler için şart olduğunu biliyor olmalısınız. Dolayısıyla bir Emlak Web Site çalışmasına sahip olma, bir blog başlatma ve bir Facebook sayfası oluşturma hakkında tipik çevrimiçi pazarlama ipuçlarını atlayacağız. Bunun yerine, kendinizi ve emlak işinizi pazarlamak için kullanabileceğiniz daha önemli stratejileri paylaşacağız. Zaten bir Emlak Web Site çalışması, blog ve Facebook sayfanız olduğunu varsayıyoruz.

1. Emlak Web Site Çalışmanızda Duyarlı Web Tasarımını Kullanın
 

Mobil cihazları kullanan web sitesi ziyaretçilerinin artmaya devam etmesi nedeniyle, mobil cihazlara uygun bir siteye duyulan ihtiyaç daha da önem kazanmaktadır. İşte bu yüzden Emlak Web Site çalışmanızda duyarlı web tasarımı gayrimenkul işiniz için şarttır.

Duyarlı web tasarımı nedir? Bu, yalnızca, akışkan bir tasarımdır - ziyaretçinin tarayıcı boyutu değiştikçe, tasarım da değişir. Bu, genellikle bir masaüstünde temel ana sütunu ve kenar çubuğu tasarımına sahip bir sitenin, mobil cihazdaki içeriğin ana sütununun altındaki kenar çubuğuyla birlikte görüntüleneceği anlamına gelir.

Neden duyarlı tasarım? Çalışmalar ve istatistikler , duyarlı bir web tasarımına sahip Emlak Web Site çalışmalarının daha yüksek dönüşüm oranlarına ve artan satışlara sahip olduğunu gösteriyor. Google ayrıca yanıt veren tasarım önerir. Ve elbette potansiyel müşterileriniz herhangi bir cihazla web sitenizi her yerden ziyaret edebileceklerini çok sevecektir.

2. Yerel İçerik Oluşturun
 

Ev alıcıları ve satıcıları için yararlı içerik hazırlamak zorunluluktur. Hem alıcılar hem de satıcılar, özellikle ilk kez oldukları sürece, alım satım sürecini araştırmak için çok fazla zaman harcıyorlar.

Temelleri kapsamanın yanı sıra, kapsadığı yerler için içerik oluşturmaya da yatırım yapmayı isteyeceksiniz. Yeni bir alana taşınan insanlar eğlenceli gerçekler, istatistikler, okullar, semtler, etkinlikler ve benzeri konularla ilgilenir. Emlak Web Site çalışmanız bu konularda onlara içerik önerirse, sonuçta hizmetlerinize güveneceklerdir.

3. E-postaları Yakalama

Emlak Web Site çalışmanızın gerçekten iyi yaptığı başka bir şey, alanınızla ilgili yeni içerikler için güncellemeler almanızı isteyerek e-posta listelerini oluşturmaktır.

4. İncelemeleri İsteyin
 

Müşterilerinizin bölgedeki evleri bulmak ve araştırmak için Sahibinden veya Milliyet Emlak gibi siteleri incelemeleri büyük bir olasılık. Bu nedenle Sahibinden'de  yalnızca bir acente profili olmamalı, aynı zamanda müşterilerinizi de incelemeye teşvik etmeniz gerekiyor.

Bir müşterinin hizmetiniz için övgü aldığı bir e-posta veya telefon aldığınızda, onlara Sahibinden de (veya sizi bulmakta kullandıkları ağ) bir inceleme isteğinde bulunma fırsatı olarak kullanın.


5. Güzel Kapak Fotoğraflarını Kullanın
 

Sosyal paylaşım ağlarındaki fotoğraflar büyük bir pazarlama fırsatı sağlayabilir.

İçinde bulunduğunuz gayrimenkul sektörünün türü ne olursa olsun, kapak fotoğraflarından faydalanabilirsiniz. Fotoğrafın açıklamalarında tıklayacak insanlara bir bağlantı da eklediğinizden emin olun; böylece fotoğrafı tıklayan kullanıcılarEmlak Web Site çalışmanızda vurgulanan özeye ulaşabilir. Yukarıdaki örneklerde, bağlantılar kullanıcıları mobil uygulamaya, mülkiyete ve konferans sayfasına götürmelidir.


6. Soruları cevaplayın
 

Potansiyel müşterilere sadece sorularını yanıtlamakla bağlanabileceğiniz düzinelerce harika yer var.

Yapmanız gereken tek şey, potansiyel müşterilerinizin gayrimenkul ihtiyaçlarını tartışacakları, onları bir araya getirecekleri ve sorularınızı cevaplamaya başlayacakları ağları, forumları ve grupları bulmaktır. Potansiyel müşterilerinizin sorduğu, yanıtladığı ve devam ettiği her şebekeyi kontrol etmek için her gün yarım saatlik bir süre ayarlayarak başlayın.

Bu sorunun cevabını, müşteriyi bir müşteriye dönüştürmese bile, diğerleri de cevabını görüntüleyecek ve emlak işiniz için daha fazla bilgi sahibi olacaklardır.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Emlak Web Site çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Emlak Web Site çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Emlak Web Site yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

 

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Emlak Web Site yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

Etiketler: emlak web siteleri emlak web site

paylaş

İlgili YazılarYorumlar