Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlak Takip Yazılımı

Emlak Takip Yazılımı

Günlük görevlerinizi kolayca ve otomatik olarak güçlendirecek bir özellik olan Emlak Takip Yazılımı ‘nın pek çok kesintisiz özelliğini kullanarak, yeni alıcılar bulun, eski alıcıları yönetin, satış ve müşteri tabanını artıracak ve zengin bir gayrimenkul işi kurun.

Emlak Takip Yazılımı – Müşterileri Yönetin, Emlak Sat, Rehber Oluştur

Her emlak için en son mülk listelerine ayak uydurmak ve potansiyel alıcıları takip etmek çok önemlidir. Buna eklemek için, geçmiş ve yeni alıcılar ile sürekli temas halinde olmak ve ilerlemeleri kontrol etmek çok önemlidir. Emlak firmanızın gerektirdiği şey günlük görevlerinizi yöneten ve otomatikleştirecek ve alıcıları ve satıcıları verimli bir şekilde idare etmenizi sağlayacak basit ama etkili bir Emlak Takip Yazılımı sistemidir.

Emlak Takip Yazılımı e-posta pazarlamasını, kurşun takibi, haber bülteni otomasyonunu, web sitesi entegrasyonunu ve daha birçok faydalı özelliği bulabilirsiniz. Şu andan itibaren, müşterilerle yapılan takipler daha kolay olacak, bu yolla sıcak satış bulma daha kolay olacak ve postaları otomatikleştirme ve takvim senkronizasyonu bu hepsi bir arada Emlak CRM’nin yardımıyla daha hızlı olacak.

Etkili E-posta Pazarlaması

Kişiselleştirilmiş grafik e-postaları alın, kolayca kampanya geliştirme, otomatik e-posta kampanyaları planlayın ve kampanyaları etkin bir şekilde takip edin. Tüm bunları yapın ve Emlak Takip Yazılımı kullanarak daha fazlasını yapın .Emlak Takip Yazılımı ‘nda e-posta pazarlaması, CRM içinden kişilere veya gruplara mesajlar göndermenizi sağlar. Belirli bir kişiyle olan yazışmalar zaman çizelgesinde görülebilir ve tarih başka iletişim kurmak için kullanılabilir. Bu, müşteri-kaynak ajanı artık şirketinizle birlikte olmadığında kullanışlıdır. Emlak İçin CRM ile, Çevik’in e-posta bağlayıcılarından Gmail, Microsoft Exchange, IMAP gibi diğer e-posta hizmetlerini entegre edebilirsiniz. Bu, her görüşmeyi radyonuzda tutar.

E-Bültenler Oluşturun

Profesyonelce önceden tasarlanmış şablonlar, hazır kullanım özelleştirilebilir e-postalar bulun ve etkinlik / etkinlik postalarını otomatikleştirin. Gereksinimlerinizi yalnızca Emlak Takip Yazılımı ile eşleştirmek için içerik ve şablonları düzenleyin .

Emlak Takip Yazılımı bu özelliği, daha iyi müşteri katılımı ile ilgili faaliyetlerinize başka bir tüy ekliyor.

Akıllı İrtibat Yönetimi

Emlak Takip Yazılımı kullanarak, devam eden ve geçmişteki işlemlerin bir izini sürmek için alıcıların profillerine ve geçmişine göz atın.

Mevcut ve geçmiş müşterilerle güçlü ilişkiler geliştirin. Etkileşim geçmişinizi ve grup rehberinizi organize edin ve meslektaşlarınız ve müşterileriniz arasında daha fazla şey yapın. Bu, işletmenin markayla olan çekişini müşteriyle ve hangi satın alma döngüsünün hangi aşamasında olduğu ile ölçmesini sağlar. Sonuçta, fırsatları kapatmak için iyi bir beslenme süreci elde edilir. Gayrimenkul için Emlak Takip Yazılımı kabul etmenin başka bir nedeni de budur.

 
 
Talepleri Kapatın ve Raporları İzleyin

Emlak Takip Yazılımı, açılış ve raporlar hakkında 360 derecelik bir görüntü sunar, fırsatlar sunar ve her işlemi izler. Bu, olası satışların daha iyi anlaşılması ve izlenmesi için birleşik bir görünüm sağlar.

Takvim Eşitleme ve Görevleri Yönetme

Emlak Takip Yazılımı ile takvimleri çeşitli cihazlarla birleştirme ve görevleri ve etkinlikleri yönetme süreci parkta yürüyüşe benziyor.

 
 
Belge Depolama

Emlak Takip Yazılımı, sözleşmeler, kitaplar, mahkeme emirleri, emlak fotoğrafları, kira sözleşmeleri, değerlendirmeler, tahliye uyarıları, video turları, animasyonlu ilerlemeler ve daha fazlası gibi farklı istemci ile ilgili belgeleri saklamanıza, görüntülemenize, düzenlemenize ve paylaşmanıza yardımcı olur. Raporların bir listesini hazırlayabilir ve ihtiyaçlarınıza göre düzenleyebilirsiniz.

Emlak Takip Yazılımı ayrıca belge iş akışını otomatikleştirerek daha sonraki aşamalarda onaylanmak üzere gözden geçirip gönderir.

Kolay Web Sitesi İzleme

Emlak Takip Yazılımı, müşteriler tarafından ziyaret edilen web sitelerinin analizini izlemenizi ve en çok ziyaret edilen sayfalarda bir sekme bırakmanızı sağlar. Bu işletmelerin, ziyaretçilerin çıkış niyetlerini kontrol etmelerine ve web sitesinde tutmak için gerekli önlemleri almalarına yardımcı olur.

 
Fırsat / Fırsat Yönetimi

Yeni, eski ve yinelenen alıcılarla fırsatları veya fırsatları kolayca yönetin.

Telefon

Birçok alıcıdan ve satıcıdan gelen aramaları yapın, kaydedin ve kaydedin. Çeşitli görevler hakkında özel ve varsayılan raporlar alın.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Emlak Takip Yazılımı çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Emlak Takip Yazılımı çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Emlak Takip Yazılımı yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

About Author

WMwcZ9zI1x

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir