Logo

Emlak Sitesi Yazılımı


paylaş
Emlak Sitesi Yazılımı

Emlak Sitesi Yazılımı, sektörde ilerlemek isteyen emlakçılar için önemli bir yere sahiptir. Mevcut gayrimenkulün aktif ortamı ve piyasadaki rekabet göz önüne alındığında, yöneticilerin verilere ulaşarak hızlı bir şekilde iletişime geçmeleri önemlidir.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Emlak Sitesi Yazılımı kullanarak istenen hedef, daha fazla müşteri kazanmak ve daha fazla fırsat elde etmektir.

Emlak Sitesi Yazılımı: EMLAK SEKTÖRÜ İÇIN EN BÜYÜK ANAHTAR

Emlak Sitesi Yazılımı, her işteki satış görevlileri ile ilgili bir terimdir. Planların, internet olanaklarının yanı sıra satış görevlilerinin müşteri irtibatlarını yönetmek için kiralayabileceği politikaların bir karışımını ifade eder.

Emlak Sitesi Yazılımı Danışmanı uzmanları size yardımcı olmak için buradalar.

Emlak Sitesi Yazılımı, iş veya endüstriye bağlı olarak çeşitli şekillerde tanımlanabilir. Emlakçılara Emlak Sitesi Yazılımı için en etkili açıklama, müşterilere yeteneği sağlayan bir sistem olması; kanıt ve gelişmeler açısından tüketicileri ve onların ihtiyaçlarını takdir etmek ve sürece katılan tüm taraflarla hayat boyu sürecek işleri oluşturmaktır.

Emlak Sitesi Yazılımı kullanma avantajları

Müşteriler, her sektörde olduğu gibi emlak sektöründe de önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle, müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutulmalıdır.

Satış bilgilerini ve diğer pazarlama istatistikleriyle uğraşacak bir Emlak Sitesi Yazılımı sistemi kurmak, size birçok avantaj sağlayacaktır:

 1. Tüm gelen verileri arşivler ve müşteriyi nakliye ya da takip bilgileri için izlemeyi mümkün kılar.
 2. Dönüştürülen tüm satışları kaydeder, bu da planlama işlemi sırasında mülk yöneticisi tarafından kullanılabilecek satış verilerini üretmeyi kolaylaştırır.
 3. Emlak Sitesi Yazılımı, sadece prosedürlerin verilere değil, aynı zamanda üretilen geliri ve maliyetleri de hesaba kattığı hesap yönetimini aktarabilir. En iyi emlakçı aynı zamanda bu verileri planlı stratejiler oluşturmak için de kullanabilir. Harcamaları kısmak için nereden ve hangi şekilde biçimlendirici.
 4. Önemli takip zamanlarını hatırlar ve yönetici listelenen müşteriye bağlı sorumlulukları yerine getirmesini ister.

Başarılı gayrimenkul uzmanları, birden fazla kanaldan potansiyel müşteriler oluşturur. Muhtemelen çevrimiçi talepleri almanızın yanı sıra, doğrudan posta, geçmiş müşterilerin tavsiyeleri, topluluk etkinlikleri ve daha pek çok kaynaktan da kaynak sağlarsınız. Tüm bu kanallar için bireysel veritabanlarını kullanmak son derece verimsizdir ve bir sürü kişiyi düzgün takip etmeme olasılığı yüksektir.

Aksine, en önemli Emlak Sitesi Yazılımı avantajlarından birisi, tüm işletme bilgilerinizi saklamak için tek bir gösterge tablosudur:

 • Rehber;
 • özellikleri;
 • müşteri gereksinimleri;
 • Işlemler;
 • görevler;
 • E-posta ve yazışmalar.

Emlak Sitesi Yazılımı kurulduktan sonra, emlakçılar satışlarda büyük bir artış görüyor! Artık rehberinizdeki birleştirilmiş profillere sahip olduğunuza göre, her şeyi organize etmek ve kontrol altında tutmak kolaydır.

2) Emlak Sitesi Yazılımı ile işlerinizi otomatikleştirin

Belirli bir sistemi henüz kurmamış olsanız bile, her gün müşteri ilişkileri yönetimine girersiniz. Bununla birlikte, böyle bir sistem olmadan, aksi takdirde sizden satın alınabilecek değerli olası ipuçlarını kaçırıyorsunuz demektir.

Büyük bir iletişim veritabanını takib etmek zordur. İzleme sürecini otomatikleştirmezseniz bu verimsiz olacaktır.

İşte gerçek bir Emlak Sitesi Yazılımı 'nın yaptığı bazı görevler:

 • E-postaları entegre etmenizi ve zamanlamanızı sağlar;
 • Müşterilerinizle zamanında görüşmeler yapmak için CRM hesabınızı ve gelen kutunuzu senkronize edebilirsiniz;
 • Kişiselleştirilmiş şablonlardan oluşan bir kütüphane oluşturmanızı sağlar;
 • E-postalarınızı ve SMS pazarlama kampanyalarınızı gönderir ve sonuçları izler;
 • Damla damla pazarlama kampanyaları ve daha fazlasını kurmanızı sağlar.

Emlak Sitesi Yazılımı çalışmanıza emlak blog'unuzu ekleyebilirsiniz; sizi potansiyel alıcılarla çok daha anlamlı bir şekilde bağlamak için geliştirilmiş güçlü bir takip stratejiniz olacaktır. Onlara değerli ev satın alma bilgileri, özellikli ürünler, pazar güncellemeleri, aylık bültenler vb. gönderebilirsiniz. Kitlenizle birlikte yankı uyandırdığı sürece her şey yapılabilir.


3) Bir Emlak Sitesi Yazılımı, mevcut ve geçmiş müşterilere bağlı kalmanızı sağlar

Birçok emlakçı, bir Emlak Sitesi Yazılımı 'nı yeni kişileri beslemek ve dönüştürmek için çalıştığını düşünüyor. Bu, en iyi Emlak Sitesi Yazılımı avantajlarından biri olsa da, unutmayın ki aynı zamanda müşterilerinizin değerli diğer grupları için de geçerlidir: eski müşteriler.


Bir ev satın almak sıradan bir olay değildir. Ev satın alınıp satıldıktan sonra, insanlar zamanla emlakçılarını unuturlar. Çözüm çok kolay, ancak pek çok emlakçı bunu göz ardı ediyor: Emlak Sitesi Yazılımı ile geçmiş müşterilerinizle temasa geçin ve bu maliyetle daha fazla iş üretmenize yardımcı olacaktır.

Yeni ve eski müşterileri takip etmek arasında ince bir çizgi var. Geçmişteki müşterilerinizi aylık bültenler veya pazar güncellemeleri ile sıkmak istemezsiniz.

Dolayısıyla yılda yalnızca birkaç e-posta ile örneğin doğum günleri ve evlilik yıldönümlerini kutlayan bir e-postayla onları etkileyebilirsiniz. Ne kadar zarif ve basit olduğunu görüyor musunuz? Aşırı satma arzusunu gösteren, rahatsız edici hatırlatmalar değil eski müşterilerinizle olan ilişkileri takdir etmenizi sağlayacak eğlenceli bir yol.

 

Emlak Sitesi Yazılımı Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Emlak Sitesi Yazılımı için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Emlak Sitesi Yazılımı yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Etiketler: emlak sitesi yazılımları emlak sitesi yazılım emlak sitesi yazılımı

paylaş

İlgili YazılarYorumlar