Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlak Sitesi Scripti Free

Emlak Sitesi Scripti Free

Emlak Sitesi Scripti Free web siteniz varsa veya bir tane edinmek istiyorsanız, farkında olmak isteyebileceğiniz (bir web tasarım hizmeti ile göremediğiniz) bir dezavantajlar listesi derledik :

Gizli ücretler

Çoğu Emlak Sitesi Scripti Free web sitesi şirketi, şüphelenmeyen müşterilere, tam olarak çalışan bir site için gerekli olacak ek hizmetler için ekstra ücretler çıkaracaktır. Bu web barındırma, alan adları, ekstra bant genişliği (sitenizi ziyaret edebilen ziyaretçilerin miktarı) veya aşırı reklam için bir ücret olabilir. Çoğu durumda, bu ücretler gidiş ücretlerinden birkaç kat daha yüksektir!

Çok uzun etki alanı adı

Emlak Sitesi Scripti Free bir site tedarikçileri tarafından kullanılan ortak bir taktik, müşterilerinin “ücretsiz” alan seçmesine izin vermektir – ancak bu genellikle üst seviye bir alanın alt alan adı haline gelmektedir, örneğin www.yourbusiness.123freewebsit … – oldukça uzundur ve hatırlamak zor! Kendi uygun alan adınızı kullanmak için şirketler diğer profesyonel şirketlere kıyasla şişirilmiş bir prim talep edebilir.

Reklamlar

Emlak Sitesi Scripti Free sitelerin maliyetini karşılamak için, işletme maliyetleri için gerekli nakiti geri çekmek için sitede reklam yayınlanabilir. Bu, açıkça markanızı ucuza çevirir ve ayrıcalık için ödeme yapmak istemiyorsanız, reklamcılık aşırı aşırı olabilir ve çıkarılabilir olmayabilir!

Eşsiz olmayan ‘şablon’ tasarımı

Sitenin tasarımı / görünümü, şirketinize özgü olmak yerine diğer siteler için binlerce kez daha kullanılacaktır. Emlak Sitesi Scripti Free ‘şablon’ siteleri sunan şirketler, yalnızca birkaç kez tekrar kullanılan çok küçük şablon seti tasarlayarak tasarruf sağlıyor. İşiniz benzersiz mi, yoksa orada olan diğer her şey gibi mi?

Detaylara dikkat edilmez

Emlak Sitesi Scripti Free siteler sunan şirketler, bu küçük ayrıntıları doğru bir şekilde elde etmek için vakit harcamayacaklardır – çünkü bunu yapmak için para almıyorlar! Bu, ziyaretçilerin hızlı bir şekilde farkına varacaktır; bu, şirket imajınız için tam olarak harikalar yaratmaz. İnsanlar, detaylara dikkat ettikleri için gurur duyan şirketlerle iş yapmaktan hoşlanıyorlar.

Hosting sorunları

Herhangi birEmlak Sitesi Scripti Free, bir ziyaretçinin isteklerine yanıt olarak web sitenizden sayfalar göndermek için sürekli bir bilgisayar sunucusu gerektirir. Ücretsiz web siteleri genellikle düşük kaliteli, güvenilmez sunucularda barındırılıyor; bu da genellikle binlerce başka siteyle tek bir sunucuda paylaşılıyor. Siteler yüklenmek yavaş olacak ve ücretsiz hosting şirketleri sık sık iflas ederek, site sadece kaybolabilir!

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Emlak Sitesi Scripti Free çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Emlak Sitesi Scripti Free çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Emlak Sitesi Scripti Free yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı