Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlak Sitesi Örneği

Emlak Sitesi Örneği

En ilginç Emlak Sitesi Örneği tasarımlarından bazıları emlak sektöründen alınmıştır. Belki lüks evlerin büyük görüntüleri veya muhtemelen arama özelliklerinin benzersiz işlevselliği… Her iki durumda da, emlak websitesi geliştiricileri arasında popülerdir çünkü her ihtiyaca cevap verebilir ve emlak sistemleriyle tam uyumludur.

Bu makale, Emlak Sitesi Örneği siteleri bulabilirsiniz. Bazıları mevcut listelerini basit bir iletişim formu ile gösterirken bazıları komple bir emlak platformu ile güçlendiriliyor. Tatil yerleri gibi kısa vadeli kiralamaları da dahil ettim, çünkü sadece. Düzeni tasarım, renk, görüntü, gezinme, yazı tipleri ve daha fazlası için ilham almak için harika bir yoldur. Web siteleri özel bir sıraya göre.

1. The Retreat

Emlak Sitesi Örneği The Retreat, animasyonsuz bir perde menüsü, bir metin ve villa ve alan fotoğrafları içeren sekmeli bir bölüm içeren tam ekran görüntü kaydırıcısı, galeri ve zemine bağlantılar içermektedir. Planlar, başka bir bilgi bölümü ve arka plan deseni, e-posta kayıt formu, dikey sosyal bağlantılar, menü ve iletişim bilgileri içeren stilize edilmiş bir alt bilgi. Rezervasyon sistemi, kullanılabilirliği göstermek için bir takvim ve rezervasyon için bir kayıt formu içerir.

2. SplitTube

Emlak Sitesi Örneği SplitTube, merkezli bir menü, gerçek paralaks ve üst katmanlı tam ekran görüntü, tam ekran video, şirket hakkında basit ama geniş bir bölüm içerir. Hem satılık ve hem de tıklama butonları içeren dönüşümlü görüntüler içerir. Özellikler sayfasında görüntüler ve bilgiler bir ızgarada gösterilirken, mülk özellikleri sayfaları daha büyük resimler, daha ayrıntılı bilgiler, profesyonel bir video, harita ve araştırma formu görüntüler vardır. Arama, açılır kutudan aradığınız özellikleri seçmenizi ve ardından bu özellikler için bir arama gerçekleştirmenizi sağlar.

3. RoomSpace

Emlak Sitesi Örneği RoomSpace, şeffaf menüler ve mülk arama yer paylaşımı, yaklaşık bölüm, resim kaydırıcıyı kaplayan bir kişi bölümü, logolar, referanslar ve ödül rozetleri ile üye dergileri bulunan tam ekran bir videoyu içeriyor. Arama özelliği, yeri ve check in ve out tarihleri ​​için bir takvimi içerir. Apartman Konumları sayfası, web sitesinin markalaşmasına ve konumlara olan bağlantılara uyan stilize edilmiş haritalar içerir.

4. La Vida Dulce

Emlak Sitesi Örneği La Vida Dulce, kayan unsurlara sahip bir tam ekran animasyonlu arka plana sahiptir. Kaydırma, menüyü, iletişim bağlantısıyla ilgili bir bölümü,  tam ekran görüntüsünü, galeri bağlantısına sahip bir bölümü ve daha fazla paralel arka planı ve bağlantıları getiriyor. Galeri, küçük resim şeridi üzerinde tam genişlikte bir resim içerir.

5. LEU Emlak

Emlak Sitesi Örneği LEU Real Estate, şirket bilgilerinin ön ve orta kısmını, mülk yönetimi bağlantıları ve iletişim bilgileri, referans ve gömülü Facebook yayınları ile takip eder. Üst menüde oturum açma bağlantıları bulunur. Birincil menü, mülkiyet detay kartlarına sahip bir satış evleri sayfası içerir.

6. Notsiz Kiralama

Emlak Sitesi Örneği,  yer paylaşımı, örtüşen bölümdeki şirket bilgileri, yer resimleri, geçişli telefonlar, iletişim formu ve harita içeren tam ekran bir görüntüye sahiptir. Üst menüde oturum açma bağlantıları bulunur. Listeleme Mülk Yönetimi Yazılımı ile görüntülenir ve galeriler ve mülk bilgilerini içerir. Kiracılar site üzerinden ödeme yapabilirler. Kutulu düzenin etrafındaki bulanık arka planlar ilginç bir görsel oluşturur.

7. Zirve NWA

Emlak Sitesi Örneği Summit NWA, görüntü kaydırıcısı, mülk konumlarına bağlantılar, iletişim formu içeren bir bölüm, referans ve SSS, yaklaşık bölüm ve wp_betawpposts sonrası bölüm içerir. Menüdeki Kira bağlantısı,  Mülk Yönetimi Yazılımı’nın desteklediği mülkiyet arama sayfasına giderek, açılır kutulardan seçilenlere göre arama yapmanızı sağlar. Kullanılabilir Özellikler, görüntüleri ve ayrıntılı bilgileri içeren özellikleri listeler. Müşteriler, en üstteki menüdeki bağlantıları kullanarak giriş yapabilirler. Markalaştırmanın yanı sıra çok fazla renk içermez, ancak kullanımı kolaydır ve kolaylıkla dolaşılabilir.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Emlak Sitesi Örneği çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Emlak Sitesi Örneği çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Emlak Sitesi Örneği yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı