Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlak Sitesi Oluştur

Emlak Sitesi Oluştur

Bir Emlak Sitesi Oluştur ‘ma çalışması yapmak istediğinizde aklınıza gelen ilk soru web sitemde neler olmalı? sorusu olacaktır. Web tasarımınızın nasıl olması gerektiği ve web sitenizde hangi bölümlerin bulunması gerektiğini merak ediyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Medanis Bilişim AŞ sizi rakiplerinizin her zaman bir adım önünde tutacak web tasarım çalışmaları yaparak sizlere yardımcı olmaya hazır.

İşte burada! Büyük bir gayrimenkul web sitesinin gereksinimleri:

  1. Emlak Sitesi Oluştur çalışmanızda SEO – olmalı. Hiç kimse bulamazsa harika bir web sitesine sahip olmanın hiçbir anlamı yok! Sağlam bir arama motoru optimizasyonuna sahip olmalısınız ve sayfalarınız, otomatik anahtar kelime oluşturma, meta etiket optimizasyonu, HTML etiketlerinin doğru kullanımı, mikro verileri vb. ideal bir şekilde yerleşik SEO’nun tüm iyi uygulamalarına sahip olmalıdır.Çerez kesici gayrimenkul sitelerinin birçoğu MLS tarafından sağlanan IFrame’leri kullanarak inşa edilmiştir– bu korkunç, çünkü IFrame içeriği kendi sitenizin içeriği gibi dizine eklenmemiştir – bunu yapmayın. Kötü görünüyor ve arama motorları sıralamasına hiçbir iyilik yapmıyor.
  2. Emlak Sitesi Oluştur çalışması ve sosyal medya- site, kullanıcıya yalnızca aracı ile sosyal medya aracılığıyla nasıl etkileşim kurması gerektiğini göstermemeli (örn. Facebook bağlantısı, Twitter beslemesi gömülü), kullanıcının kendi listeleme bazında sosyal medyasıyla etkileşime girmesine izin vermelidir! Diğer bir deyişle, her giriş, kullanıcının belirli bir girişi sosyal bilince yorumlama, etiketleme, twitleme veya başka şekilde yerleştirmesine izin vermelidir.Bu, bir eşin eşiyle ve ailenle büyük bir ev paylaşmasına, ev özellikleri ve konumu konusunda alıcı arkadaşlarıyla iletişim kurmasına olanak tanır ve site sahibi için potansiyel izleyicilerin ve alıcıların tamamen yeni bir sınırını açar.
  3. Emlak Sitesi Oluştur çalışmasında arama modülü – bir gayrimenkul sitesinin ana noktası, bir kullanıcının satılık, kiralık vb. bir liste havuzuyla bağlantılı olmasıdır. Son kullanıcı aradıklarını kolayca bulamazsa , Onlar yolda ilerleyecek ve daha kolay ve hızlı bir site bulacaklar. Bu nedenle, arama araçları iyi planlanmış ve çeşitlendirilmiş olmalıdır – yani, bazı kullanıcılar, yaşamak istedikleri alanın posta kodu biliyor ve bu kriter üzerinde arama yapmak istiyorlar. Başkaları, düşünmeye başladıkları genel bir fiyat aralığına sahip olurken, diğerleri büyüyen bir aileye sahip olabilir ve çoğunlukla uzayla ilgilidir.Bu nedenle Emlak Sitesi Oluştur çalışmanız, bu kullanım durumlarının hepsini erişilebilir ve sezgisel hale getirmeye çalışmalıdır – posta kodlarının coğrafi alanlarına, kategorilere, satış türlerine (satış, kiralama, kiralık) ve fiyat, alan, yatak, Hamamlar ve anahtar kelime arar. Kullanıcının istediğini bulmasını kolaylaştırın, geri dönecektir.
  4. Emlak Sitesi Oluştur çalışmanızda stil – “emtia” emlak sitelerinin çoğuyla ilgili bir sorun, gerçekten zayıf tarzdalar. Acentenin 16 yaşındaki yeğeni tarafından yapılmış gibi görünüyor. Çoğu durumda, faydalı bir gayrimenkul web sitesinde fonksiyon yendi biçimi olsa da, elinizden geleni yapmaya çalışmak istersiniz. İyi görünen ve sizi, gerçekten büyük bir web sitesi oluşturmak için kaynakları olan profesyonel bir temsilci olarak gösteren bir siteye sahip olmak önemlidir – sizin suçunuz gibi görünen ucuz bir siteyi değil, kardeşinin çocuğunu kurmaya yönlendirmiştir.
  5. İçerik – İyi, sağlam ve önemli içerik. Kullanıcılar her şeyden önce özelliklerini bulmak istiyorlar. Ancak bunları bir bütün görüşte satmak istiyorsunuz. wp_betawppostslamayı, kullanıcılarınıza içerik sağlamak için harika bir araç olarak kullanmanızı öneririz (SEO için de harika). Hayatınız, bölgeniz ve kasabanız hakkında konuşun– onlara neden yaşadığınız yeri ve neden orada yaşamak istediklerini onlara anlatın. Piyasadaki eğilimlerden, ipotek oranlarına ve onların ne anlama geldiğinden bahsedin, evcil hayvanlarınız hakkında konuşun, sizin için önemli olan şeylerden bahsedin!6.Hız – Emlak Sitesi Oluştur çalışmasında, web barındırıcısı, sitede kullanılan platform / CMS / çerçeve, Apache uzantıları ve diğer gıdıklayıcıların her çeşidi gibi başka açılardan bir araya getiriyor. Ancak dikkat etmeniz gereken nokta, kullanıcılarınızı beklettirmeyin– siteniz hızlı olmalıdır! En azından saygın bir web barındırıcısı seçin. Orada bilgi ton kullanılabilir ve benzeri uzantıları / analiz araçları Google’ın  ve Yahoo’nun  sayfa hızı sitenizin hızına bir okuma yardımcı olacak.6.Duyarlı -responsive – (evet, bunun için bir “S” sözcüğü düşünemiyordum ) Duyarlı  Emlak Sitesi Oluştur çalışması, izleyicinin ziyaret yöntemine uyan web siteleri. Dolayısıyla, izleyiciniz cep telefonundan sitenizi ziyaret ederse (ki bu giderek daha yaygın hale geliyor), sitenin berbat, kötü gösterilmiş görüntüsünü göstermektense, sitenin küçük ekrana uyma biçimini değiştirerek uyarlayıp üstesinden gelecektir. Site. Bu, cep telefonları, tablet cihazları vb. için geçerlidir.

     

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Emlak Sitesi Oluştur çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Emlak Sitesi Oluştur çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Emlak Sitesi Oluştur yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür eder

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı