Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlak Sitesi Bedava

Emlak Sitesi Bedava

Emlak Sitesi Bedava sahip olabilirsiniz ancak ücretsiz bir web sitesi size kesinlikle istediğiniz başarıyı sağlamayacaktır.

Emlak Sitesi Bedava yerine sahip olacağınız profesyonel web sitesi ile Medanis Bilişim AŞ müşteri odaklı yönetim sistemi kuruluşundan bu yana emlak yazılım endüstrisinde öncü olmuştur. Müşterilerimizin çevrimiçi tüketici sorularını ve olası satışlarını etkin bir şekilde yönetmesine olanak tanıyan sağlam gayrimenkul iletişim yönetimi yazılımı geliştirdik. Buna ek olarak, otomatik damla pazarlama sistemlerimiz, bir işlem tamamlandıktan sonra ve sonrasında gayrimenkul tüketicileri ile sürekli iletişim kurmamızı ve böylece müşterilerimiz için gelecekteki bir iş boru hattının yanı sıra eksiksiz bir gayrimenkul pazarlama planı oluşturmasını da sağlıyor.

İletişim Sistemi
Emlak Sitesi Bedava yerine sahip olacağınız profesyonel web sitesi ile bu veritabanına dayanan emlak iletişim yönetim sistemi ile online ve offline tüm potansiyel müşterilerinizi yönetin. Pazarlamanızı tüketici izleme teknolojisine dayalı olarak hedefleyin, otomatik olarak çeşitli damla pazarlama kampanyalarına yönlendirin ve çeşitli pazarlama kampanyalarınızın başarısını takip edin.

Müşterilerden gelen mesajları takip edin. Kurşun bildirimlerini alın. Metin ve e-postayla gönderilen, tüketicilerinize anında bağlanacağınızdan emin olabilirsiniz.

Ofisler ve ekipler için takip platformu. Emlak Sitesi Bedava yerine profesyonel platform ile rota yöneticinizin rolü oynamasına izin verin ve belirlediğiniz kurallarla ekip üyelerine yönlendirin. Bu, organizasyonda eşit dağılım sağlar.

E-posta Damla Pazarlama – 
Emlak Sitesi Bedava yerine profesyonel emlak sitesi ile damla damla pazarlama mesajlarınızın içeriğini, zamanlamasını ve sıklığını kontrol edin ve boru hattınızdaki tüm müşterilerin ve müşterilerin etkinliklerini izleyin.

İletişim Formları – 
Ziyaretçileri, web sitesi genelinde şu hazır formlarla lider haline getirin: CMA, İpotek Ön yeterlilik, Satın Alma, Satma, Kariyer, Ev, Listeleme Sayfası ve Genel İletişim formları; E-posta adreslerini teyit edin ve olası soruları doğru talep etmek için doğru soruları sormayın.

Mobil Emlak Arama
Elde taşınan cihazlarla tüketicilere web sitenizi doğrudan mobil cihazlarından arama seçeneği sunun.

Ek  Özellikler

Emlak Sitesi Bedava yerine profesyonel web sitesi ile marka oluşturma MLS verileriniz yalnızca size markalanır ve en yeni kurşun yakalama teknolojisini kullanarak görüntülenir.

Listeleme Donanımları Listeleme geliştirme araçları, her giriş için bir gayrimenkul web sitesi, en fazla 50 mülk fotografı, sanal turları bağlama becerisi, basılı broşürler, satıcı ev görüntüleme raporları ve daha fazlasını içerir.

Emlak Sitesi Bedava yerine profesyonel web sitesi ile Topluluk Bilgi Listeleme yanı sıra aranabilir, bu topluluk bilgi veritabanı mahalle, okul ve diğer istatistikleri içerir. Mahalle bilgileri gayrimenkul tüketicileri tarafından aranır ve en değerli web sitesi içeriği için bilgi listeleme sıralamasında ikinci sırada yer alır.

Basılabilir Broşürler
Her bir MLS listesi bu basılabilir broşürlerde ve broşürlerde size markalanır ve muhteşem bir sunum için ek topluluk bilgileri ve fotoğraflar içerir.

Haritalama
Emlak Sitesi Bedava yerine profesyonel web sitesi ile Hibrid, uydu ve topografya haritaları ve talimatlar. Sürüş talimatları, ofis profil sayfanızda da görüntülenir.

Tasarım Kitaplığı
Emlak Sitesi Bedava yerine profesyonel web sitesi ile çoklu renk seçenekleri ve ekran stilleri, tasarımınızı istediğiniz zaman değiştirmenize izin verir. İşinizi ve pazar alanınızı yansıtan fotoğraf yükleyin. Kendi logonuzu ekleyin veya önceden yüklenmiş franchise logolarından yararlanın.

Navigasyon Editörü
Emlak Sitesi Bedava yerine profesyonel web sitesi ile Gayrimenkul web sitenizdeki navigasyon düğmeleri için bağlantı adlarını ve yerlerini değiştirin. Gezinme düzenleyicisi, web sitesinde gezinme bağlantıları eklemenizi, değiştirmenizi ve silmenizi sağlar. İstediğiniz menüleri oluşturmak için gezinme öğelerini tıklayıp sürükleyin. Her tasarım şablonu web sitenizde önceden belirlenmiş sayıda gezinme öğesinin görüntülenmesine izin verir. Navigasyon editörü, kütüphaneden yirmi kadar navigasyon öğesini barındırır. Buna ek olarak, kendi menü öğelerinizi istediğiniz gibi oluşturabilirsiniz.

 Tüketici Araçları

Medanis Bilişim AŞ gayrimenkul siteleri, listelerinizin her biri için otomatik olarak basılı el ilanları ve broşürler hazırlar. Listelemeleriniz için profesyonel görünümlü el ilanları ve broşürler üretmek için bir sanatçı olmaktan endişelenmeniz gerekmez. Otomatik araçlar listeleme bilgilerinizi düzgün biçimde biçimlendirir ve görüntüler. Renk şemalarını kontrol edersiniz ve çeşitli şablonlardan seçim yaparsınız.

Zamandan ve Paradan Tasarruf edin. Başkaları tarafından broşürler hazırlanmasını beklemenize gerek yok, broşürler hazırlarken kazandığınız parayla harcama yapmanıza gerek yok. Pdf versiyonunu e-postayla gönderebilir veya basılı kopyaları bir düğmeye basarak basabilirsiniz. Broşürlerinizi broşürlerinizi açık evlerinizde hazır bulundurun ve alıcılar ve satıcılar hakkında olumlu izlenim yaratın.

İlgili Bilgileri Sağlayın
Her bir broşürde, girişinizin bulunduğu yere dayanan topluluk bilgileri bulunur. Buna ek olarak, fotoğraflar, liste sayfası bilgileri ve diğer ilgili bilgiler otomatik olarak oluşturulur.

Tüketicilerin Önünde Kalın
Her broşür ve broşür, iletişim bilgilerinizi ve fotoğrafınızı profesyonel bir şekilde belirgin biçimde görüntüler. Bunu profesyonelce sergilenen tüm ilgili verilerle birleştirin ve gayrimenkul tüketicilerinin önünde kalmanıza yardımcı olan harika bir pazarlama aracına sahip olun.

VIP
Hizmetleri VIP Üye Hizmetleri ile, alıcılarınız ve satıcılarınız mülkleri kaydedebilir ve mukayese edebilir ve belirli listelerde fiyat ve statü değişiklikleri konusunda bildirim alabilir. Satıcılar mülkiyetindeki etkinliği görmek için giriş yapabilirler.

Ücretsiz Ev Değişikliği
Bu liste iletim sistemi, alıcıların ve satıcıların gayrimenkul web sitenizle etkileşimde bulunmalarını ve görmek istedikleri liste türlerini almalarını sağlar.

Serbest Ev
Emlak Sitesi Bedava yerine profesyonel web sitesi ile  ile güncelleştirmesi Tüketicilerin birden fazla arama kriterini kaydetmesine, yalnızca kriterlerini karşılayan özelliklerin günlük bildirimine, bir e-postada sonuç almasına veya arama kriterleri başına bir e-posta almasına ve kayıtlı aramayı çalıştırmasına ve arama eşleşmelerinizi çevrimiçi görmesine olanak tanır.

Favorilerim
Emlak Sitesi Bedava yerine profesyonel web sitesi ile Tüketicilerin favori listelerinizi isimlendirip kaydetmelerini, favorilerinizi sıralamalarını ve yorumlar eklemelerini, fiyat ya da liste durum değişikliklerinin güncellemelerini ve sık kullanılanların hızlı bir görünümünü (ad, sıralama, fiyat, adres, küçük resim) almalarını sağlar.

Özellik Karşılaştırıcısı
Emlak Sitesi Bedava yerine profesyonel web sitesi ile Tüketicilerin birden fazla mülkünü karşılaştırmasına, sıralamasına, kaldırmasına ve özelliklerini karşılaştırma listesine eklemesine izin verir.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Emlak Sitesi Bedava yerine profesyonel çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Profesyonel web tasarım çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Emlak Sitesi Bedava yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı