Logo

Emlak Portalı Yazılımı


paylaş
Emlak Portalı Yazılımı

Emlak Portalı Yazılımı, önemli müşterilerinizi tespit etmenize ve müşteri memnuniyeti ile kazancınızı arttırmanıza yardımcı olur. Bir diğer yararı, satış işleminizdeki zayıf bağlantıları (takip edilemeyen çağrılar veya e-postalar gibi) tespit edebilmeniz ve sorunları hızlı bir şekilde çözebilmenizdir. Medanis Bilişim AŞ olarak tecrübeli ve profesyonel ekibimizle Emlak Portalı Yazılımı çalışmanızı yaparak işinizi geliştirmekte yardımcı olabiliriz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Geliştirilmiş verimlilik ve karlılık

İşletmenizin karının artması için satışlarınızın artması gerekir. Satış fırsatlarından yararlanmanın yanı sıra maliyetleri düşürmek için verimli iş süreçleri yaratmak demektir. Emlak Portalı Yazılımı, çalışanlarınızın müşteri sorunlarını çözmek ve önemli iş süreçlerini ele almak için hayati verilere hızla erişmesini sağlar. Örneğin, bir müşteri bir ev hakkında bilgi almak isterse, çalışanlarınız ilan numarasını alarak ev hakkındaki ayrıntılı bilgileri Emlak Portalı Yazılımı sayesinde anında müşteriye iletebilir.

Ayrıca, müşteri katılımını telefon görüşmeleri ve e-postalar yoluyla izleyebilir ve ilgili birimler için gerekli işlemleri yönlendirebilirsiniz. Benzer şekilde, en iyi performans gösteren çalışanları belirleyebilir ve onları teşvik ederek ödüllendirebilirsiniz.

Özellikler
Emlak Portalı Yazılımı, her bir ev için; örneğin, kapanış tarihleri, fiyat talepleri, fotoğraflar, onarımlar, kiralar ve benzeri gibi çeşitli bilgileri saklamanıza izin verir. Yeni özellikler her zaman geliştiğinden, mevcut özelliklerle ilgili bilgileri, karışıklıkta gözden kaçırılmaması önemlidir. Belli bir evle ilgili sorular ortaya çıktığında, piyasada ne kadar sürede olursa olsun, bir Emlak Portalı Yazılımı, ilgili verileri basit bir arama ile gösterecektir.

Kişiler
Geçmişte ev sattığınız her kişiyi takip etmek isteyeceksiniz. E-postaları, telefon numaralarını, ilgi alanlarını ve diğer ilgili notları eklemek, her bir müşterinin kapsamlı bir profilini verir. Emlak Portalı Yazılımı, yeni bir malev geldiğinde yatırımcıları taramanızı sağlar. Kişilerin etkin kullanımı genellikle anlaşmayı kapatan kişinin siz olduğunuz anlamına gelir.

Satıcılar
Gerçek müşterileriniz satıcılardır. Fiyatlar, yer, ev tipi ve ipotek tutarlarını sormak gibi satıcı bilgilerini takip etmek, yoğun bir pazarda hızla büyür. Bu bilgileri organize etmek, en iyi özellikleri doğru alıcıyla daha kolay eşleştirmenize yardımcı olur. Bir satıcı sizinle çalışmazsa bile akıllarını değiştirebilirler.

Pazarlama

Emlak Portalı Yazılımı ile emlakçının pazarlama çabaları faydalıdır. Bu yazılım ile, emlakçılar başarılı bir satış yaptıktan sonra bile geçmiş müşterilere bağlı kalmaya devam edebiliyorlar. Bunu yapmak, emlakçının daha fazla müşteri kazanmasına yardımcı olur. Bu, memnun müşterilerden gelen tavsiyelerin bir sonucudur ve yazılım, emlakçıların çevrimiçi ve çevrimdışı pazarlamada kullanılacak kampanyalar geliştirmelerinde yardımcı olur.

İş Etkinliğini Artırır
Emlak Portalı Yazılımı, emlakçının iş verimliliğini artırmasına yardımcı olur. İş yükünü yönetilebilir kılar. Bu nedenle, emlakçılar kaliteye odaklanabiliyor. Ayrıca, bu işlemlerin zamanında tamamlanmasına yardımcı olur, bu da daha fazla müşteri memnuniyetinin sağlanması anlamına gelir.

Gizlilik ve Güvenliği Arttırır

Gizlilik ve güvenlik, müşterilerin ideal bir emlak ararken büyük bir endişe kaynağıdır. Emlak Portalı Yazılımı ile, emlakçılar şirket ve müşteri bilgilerini güvende tutabilmektedir . Ayrıca, yazılım bir antivirüsün kurulmasına izin verir. Ayrıca, emlakçıların korsanlık veya saldırı sorunları tespit etmelerine ve çok geç olmadan bunları yönetmelerine izin verir.

Gelişmiş İletişim
Emlak Portalı Yazılımı yalnızca emlakçılara harici fayda sağlamaz. Bunun yerine, dahili olarak iletişimi arttırmanın yararı vardır. Bu yazılım ile, bir gayrimenkul şirketi içindeki farklı fonksiyonlar koordine edilebilir. Ayrıca, herkesin neler olup bittiğini ve şu anda şirkette neler olduğunu güncellemesini sağlamaya yardımcı olur. Bunun nedeni, bilgilerin aktarılmasında bir tutarlılık olması ve bu bilgilerin

Emlak Portalı Yazılımı Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Emlak Portalı Yazılımı için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

  Emlak Portalı Yazılımı yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
Etiketler: emlak portal yazılımları emlak portal yazılımı emlak portalı yazılımı

paylaş

İlgili YazılarYorumlar