Logo

Emlak Otomasyonu


paylaş
Emlak Otomasyonu

Emlakçılar için Emlak Otomasyonu yazılımı, aracılar ve emlak yöneticileri için hızla bir zorunluluk halini alıyor. Beklentileri (müşterileri) bulma, kullanma ve bunları yetiştirme becerisi ulaşılamayan eskiden kullanılan kazanan bir stratejinin parçasıdır.

Artık herhangi bir emlakçı birkaç farklı iletişim şekli kullanarak müşteriler ile iletişim kurabilir.

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
Emlak Metin Pazarlama

Bugünün emlakçılarının, ev listeleri ve mobil fotoğraf galerileri ile eksiksiz bir mobil web sitesi içeren güçlü bir mobil varlığı olması gerekir.

Ancak, onları sitenize almanız veya yaptıklarında onlarla etkileşimde bulunması için insanlara da ulaşmanız gerekir.

Emlakçı Emlak Otomasyonu ile lider olduğunuzu emlak alıcıları göstermek size daha fazla liste sunacak ve işinizi pakette önde tutacaktır . Deneyiminizi kişiselleştirmek için bir müşteriye ileriye doğru gittiğinizi hemen anons edecektir. Her geçen gün daha fazla sayıda insan mülk satın almak istiyorlarsa, Emlak Otomasyonu ile çok daha rahat olacaklardır. Bu nedenle, daha çok etkileşimli izleyici kitlesine hemen sahip olacaksınız.

Emlak Otomasyonu Faydaları
  1. İsteğe bağlı olarak anında Emlak Otomasyonu mülk listeleme bilgileri - 24/7 ulaşılabilir. Bu, otomatik olarak veya sizin kontrolünüzde olabilir. Bu seçeneği belirlediğinizde metinlerin günün her saatinde alınabileceğini açıkça belirtmenizi öneririz. Kimseyi rahatsız etmek istemezsiniz.
  2. Emlak Otomasyonu ile özel otomatik metin yanıtları ayarlayın (her SMS anahtar kelimesi için). Bu, bir acentenin numarası ve web sitesi, liste fiyatları, mahalleler ve diğer kategori aramalarının sayısı olabilir. Müşterilerinizin aradıklarına söylemek istediğiniz şeyi yapın.
  3. Gelecekte yeni mülk listeleri ile iletişim kuracak ev alıcıların mobil bir veritabanını zahmetsizce üretin. Pazarlama söz konusu olduğunda veriler büyüktür.Emlak Otomasyonu ile  SMS ayrıntılarını toplayarak alıcı / satıcı sürecinden çıksalar dahi müşterilerle irtibatta kalabilirsiniz. Herkesin bir noktada emlak acentesine ihtiyacı olduğundan bazı tavsiyeleri almanın en iyi yolu.
  4. Web tabanlı bir Emlak Otomasyonu yazılım kullanarak toplu metin mesajlaşma kampanyalarını kendi cihazınızdan hızlıca başlatın. Mesajlaşma ve iletişim listelerinin hepsi şimdiye kadar olduğunuz yerde hazır. Bu, her zaman hareket halinde olan ajanlar için yararlıdır.
  5. Emlak Otomasyonu ile kısa mesaj uyarılarını / hatırlatıcılarını belirli tarihlerde ve saatlerde çıkmaları için zamanlayın. Gösteri yapın, evlerinizi ve randevuları açın ve bunları sisteme girin. Ardından , size veya ekibinize SMS pazarlamayla gönderilen otomatik randevu hatırlatmalarına sahip olabilirsiniz ; böylece herkes, bir şeyler olup bittiğini bilir.
  6. Baskı maliyetleri ve sınıflandırılmış reklamlarla para kazanın. Metin mesajları göndermek çok ucuz ve daha da önemlisi çok yeşil. Basit bir şeyler yapmak için kağıt göndermeyi bırakın.
  7. Müşterilerinizin toplantıları veya gösterileri unutmadığından emin olmak için randevu hatırlatıcı özelliklerinden yararlanın. Ayrıca, daha önce web sitenizde bakılan listelerde açık evlerin ne zaman planlandığına dair hatırlatmalar da içerebilir. Aksi halde unutulmuş olabilecek bir ev veya mülke ilgi gösterebilir.
  8. Emlak Otomasyonu ile bir hesaba birden fazla aracı dahil edin. Bu şekilde mesajlaşma ve marka söz konusu olduğunda herkes aynı sayfada olacaktır. Herkes kendi listelerini ve izinlerini alabilir, ancak müşteri bir merkezi konumdan içerik alır. Bu onlarca ajanın çalıştığı daha büyük bir firma için gerçekten yararlı olabilir.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Emlak Otomasyonu çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Emlak Otomasyonu çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Emlak Otomasyonu tam anlamıyla yeni olmayabilir, ancak birkaç önemli faktör, alanın önümüzdeki yıl boyunca patlama yaşayabileceğini gösteriyor. Son araştırmalara göre, gayrimenkul komisyonlarının yaklaşık üçte ikisi şu anda pazarlama otomasyonu kullanmıyor. Ankete katılanların yaklaşık yüzde 30'u, gelecek yıl içinde pazarlama otomasyonu uygulamak için planlar yaptıklarını ve bu yılın en sıcak teknoloji trendlerinden biri haline geldiğini açıkça ortaya koyduklarını belirtti.

 

1. Kaynakların Geliştirilmiş Kullanımı

Emlak Otomasyonu önümüzdeki yıl inanılmaz bir büyüme göstermesinin en önemli nedenlerinden biri, emlakçılara zaman ve kaynaklarını en iyi şekilde kullanmalarını sağlamaktır. Bir emlakçının zamanını kullanması için mümkün olan en iyi yol, müşteriler içindir. Gerçek şu ki, bir emlakçının pazarlamaya zaman ayırması durumunda bunu yapamaması yeterlidir. Pazarlama otomasyonu, gayrimenkul uzmanlarının pazarlamalarını otomatik pilota bağlamalarını ve bu önemli görevlerin halen ele alınmasını ve aynı zamanda en değerli olduğu yerlerde müşterileri ile değerli zamanlarını harcamalarının sağlanmasını mümkün kılar. Sonuç olarak, pazarlama otomasyonu birçoklarının gayrimenkul pazarlama endüstrisinin geleceğini haline geldi.

2. Güçlü Pazarlama Kampanyası

Müşterilerine odaklanan daha fazla zaman harcamanın yanı sıra, emlakçılar, Emlak Otomasyonu çok katmanlı faydalarına da erişebilirler. Örneğin, pazarlama otomasyonu ile, bireysel listeler için inanılmaz güçlü pazarlama kampanyaları oluşturmak mümkündür. Geçmişte, sadece çok daha büyük gayrimenkul firmaları bu tür pozlama sağlamayı başardılar. Sonuç olarak, Emlak Otomasyonu pazarlamasında oyun sahasının seviyesine yardımcı oluyor. Emlak uzmanları genellikle pazarlama kampanyalarını kendi başlarına elde edebildiklerinden daha yüksek bir kalite seviyesinde sunmak için pazarlama otomasyonundan yararlanabilirler. Bu, müşterilere daha fazla değer katmakla kalmaz, aynı zamanda firmanın erişimini genişletmeye yardımcı olur.

3. Teknoloji Yatırımları Üzerinde Daha Yüksek Yatırım Getirisi

Komisyoncuların günümüzde karşılaştığı en önemli zorluklardan birisi, emlakçılarının ve diğer profesyonellerin kullanmadığı teknolojiye para harcamaktır. Birçok acenteler gayrimenkul teknolojisini çabucak benimsemelerine rağmen, bu kesinlikle tüm dünyada geçerli değildir. Sonuç olarak, teknoloji yatırımındaki ROI önemli ölçüde azaltılabilir. Pazarlama otomasyonu, firmaların her listeleme için pazarlama materyalleri oluşturup güncellenebilmelerini sağlayarak, aracıların eski okul yöntemlerini tercih etmelerine ya da en son teknoloji ile gemide atlamaya hazır olmasına bakılmaksızın, dahili bir yatırım getirisi sunarak bu sorunu çözmeye yardımcı olur .

Önümüzdeki yıla geçtiğimizde, pazarlama otomasyonu uygulayan çok daha emlak firmaları görme olasılığımız yüksek.

Emlak Otomasyonu yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
Etiketler: emlak otomasyon emlak otomasyonu

paylaş

İlgili YazılarYorumlar